Benimle Kal Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Benimle Kal Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Benimle Kal Oyuncuları Şimdilerde Neler Yapıyor?

Benimle Kal dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlanan güncel sayılabilecek dizilerden bir tanesi. Benimle Kal dizisi 2020 – 2022 yıllarında yayınlanmış bir dizi… Oldukça yeni. Benimle Kal oyuncuları dizinin final yapmasının ardından hangi projelerde yer aldı? Hayatlarında neler değişti?

Priyal Mahajan - Purvi

Priyal Mahajan – Purvi

3 Ekim 2001 doğumlu olan oyuncu henüz çok genç. Rol aldığı ikinci dizisi Molkki sayesinde tanınırlığı arttı.

Dijital çıkışını 2021’de Amazon Prime’ın siyasi drama dizisi “Tandav”da Rhea Pratap Singh rolüyle gerçekleştirdi. Birçok markanın reklam yüzü oldu.

Sosyal medya da yaptığı paylaşımlarda sporuna önem verildiği görülüyor.

Amar Upadyay - Virender

Amar Upadyay – Virender

1 Ağustos 1976 doğumlu oyuncu ile rol arkadaşı Priyal Mahajn arasında 25 yaş fark var. Umar Upadyay’ın ünlenmesi 2000 yılında yayınlanan günlük dizi Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi sayesinde olmuştur. O kadar sevilmiş ki karakteri ölüp diziden çıkınca halk yürüyüşler düzenleyip kanalın telefonlarını kilitlemiş. Böylece karakter yeniden dirilmiş.

Oyuncu Molkki dizisi bittiktem sonra kısa kısa yapımlarda boy gösterdi. Ayrıca yapımcı olmaya karar verdi. Şu anda da Netflix dizisi için çalışmaları sürüyor.

Amar Upadyay mühendis olan Hetal Upadhyay ile evlidir.

Molkki dizisinde en popüler erkek yüzüne aday gösterildi ama ödül kazanamadı. Amar Upadyay’ın aldığı en son ödüller Masum dizisine dayanıyor.

Toral Rasputra - Sakşi

Toral Rasputra – Sakşi

Toral Rasputra birçok tanınmış başarılı dizide yer aldı ancak en çok 2013’ten 2016’ya kadar uzun soluklu Hint televizyon programlarından biri olan Balika Vadhu’da Anandi rolüyle tanınıyor. Tabi daha sonra birkaç dizi de daha rol alıyor ama Toral Raspurta Molkki dizisiyle yine adından söz ettirmeye başlıyor.

Supriya Shukla - Prakashi Pratap Singh

Supriya Shukla – Prakashi Pratap Singh

Supriya Shukla Hintli bir televizyon ve sinema oyuncusu. Zee TV’nin popüler dramaları Kundali Bhagya ve Kumkum Bhagya’daki Sarla Arora rolüyle tanınıyor. Kendisini birçok yapımda görmemiz mümkün.

Shraddha Jaiswal

Shraddha Jaiswal – Anjali Yogendra Pratapsingh

Shraddha Jaiswal, Batı Bengal, Kalküta’da doğdu ve büyüdü.

Hayali, oyunculuğa adım atmadan önce bir sunucu veya model olmaktı

Sağlık ve zindelik konusunda bilinçlidir. Antrenmanlarını asla atlamaz.

Hint filmlerinin büyük bir hayranı olduğu için boş zamanlarında Bollywood filmleri izleyerek vakit geçirmeyi seviyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!