Benimle Kal 9.Bölüm Özeti – 18 Mayıs Perşembe

Vaibhav, Priyu’ya Tecavüz Etti!

Benimle Kal 9. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 9.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 9.bölümde neler olacak? Benimle Kal 9. bölüm özetinde sonunda Purvi’nin korktuğu başına gelir. Vaibhav kıza kardeşine acımasızca davranmıştır. Purvi daha sonra tehdit edilmeye başlar ve çocukları kaçırır. Benimle Kal 9. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 9

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde çiftlik evine doğru yola çıkılmıştı. Purvi bu yolculukta Vaibhav’ın tavırlarından hoşlanmamış Priyu’yu kullanacağına emindi. Vaibhav, geceyi birlikte geçirme teklifini Priyu’ya sorunca evlilik şartıyla karşılaşır ve arkadaşları bu duruma güler.

Purvi kulaklarıyla Vaibhav’ın gerçeğini duyar bu nedenle kız kardeşini ondan uzak tutmaya çalışır. Juhi ve Manas’ın yanına göndererek çocuklarla oyalanmasını sağlar. Purvi çocukların babalarıyla kaynaşmasını sağlamak için bu oyuna Virender’i de dahil eder. Herkes mutlu şekilde körebe oynarken Purvi yeniden kardeşinin yokluğunu fark eder.

Purvi, Priyu’yu arar. Sonunda kendisine seslendiğini duyar ve sesin geldiği yöne doğru koşar. Jyoti, Vaibhav’ın Priyu ile birlikte olup olmadığını merak eder. Priyu ayakkabısını düzeltiyordur. Purvi ondan özür diler.

Vaibhav aynı zamanda Jyoti’nin yanına giderek onunla flörtleşir. Priyu’ya karşı plan yaparlar. Jyoti safı da hemen kabul eder.

Purvi, çocuklar ve Virender bir takım olarak basket maçı yapmaya başlar. Tüm aile mutlu mesut eğlenerek maç yapıyordur. Virender de ki değişim farkedilir derecededir. Çocuklarına sarılarak kutlama yapıyordur.

Bu arada Jyoti elbisesini bahane ederek Priyu’yu odasına çağırır ardından kapıları kilitleyerek odadan çıkar. Purvi de Vaibhav ve Priyu’nun ortalıkta görünmemesinden tedirgin olup kız kardeşini aramaya başlar.

Vaibhav odaya girer. Priyu şaşırır. Vaibhav ona evlenme teklifi ederek yüzüğünü takar ve alkollü meyve suyu içirir. Priyu’nun başı dönmeye başlar. Vaibhav arkadaşlarına haber vererek planında başarılı olduğunu göstermek ister. Anjali ve Jyoti de konuşmaları duyar. Jyoti ağlarken Anjali de kız kardeşini azarlar.

Vaibhav başı dönen ve hareket etmekte zorlanan Priyu’ya tecavüz etmeye başlar. Arkadaşları bile şok olmuştur. Purvi kalabalığı görüp ne olduğunu merak eder ama gençler telefondan bir şey izlediklerini anlatır.

Benimle Kal 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 18 Mayıs Perşembe

Anjali de Purvi’yi yanlış tarafa yönlendirir. Bu arada Manas bir direğe çarparak yaralanır. Acil hastaneye gitmesi gereklidir. O da Purvi gelsin diye tutturur. Herkes Purvi’yi ararken Purvi kardeşinin derdine düşmüştür. Anjali, Purvi’nin gelmeyeceğini söyler. Anjali’nin yalan söylediğini düşünürken Virender, Purvi’ye telefon eder. Ondan gelmesini isterken Purvi kardeşini bulması gerektiğini söyler. Purvi’nin Manas’ın yaralandığından haberi yoktur. Bu arada hemen yine ayak üstü Purvi bu yaptığıyla silinir. Hemen üvey anne damgası vurulur.

Purvi kilitli odayı fark eder ve girmeye çalışır. Virender camdan atlayarak kaçar. Purvi kardeşini o halde bulunca ağlar ve ağlamaya başlar. Onu daha önceden uyardığını hatırlatır. Priyu da haklı olduğunu belirtir. Purvi bu durumu Virender ile çözeceklerini Vaibhav’ın cezalandırılacağını söyler.

Purvi, Manas’ın yaralandığını öğrenir ve hemen hastaneye koşar. Yolda Vabhav’ı görür ve ona tokat atar. Vaibhav abisinin molkki gelinine asla inanmayacağını bu tokatın hesabını ondan soracağını söyler.

Purvi hastaneye gider ama Virender’dn beklemediği tepkiyi görür. Virender oğluyla görüştürmek istemez. Manas ise Purvi’nin adını sayıklıyordur. Purvi ona gerçeği nasıl söyleyeceğini düşünür. Özel konuşmak istediğni belirtir. Bu arada Purvi’nin eline kağıt tutuşturulur ve Purvi fikir değiştirmek zorunda kalır. Gerçeği söyleyemeyince Virender onu gönderir.

Purvi eve dönünce eşyalarını toplayara Purvi ile ayrılacaklarını haber verir. Purvi eşyalarını topladıktan sonra yeniden hastaneye geçer ve çocukları kaçırır. Purvi’nin eline tutuşturulan notta Priyu’nun görüntülerinin internete düşeceğini bu yüzden çocukları kaçırması istenmiştir. Çocuklar bu saklambaç oyunundan pek memnun kalmazlar.

Virender de öfkeye kapılmış ve kamera görüntülerinden Purvi’nin çocukları götürdüğünü anlar. Purvi’ye Priyu ve Sudha da yardım eder. Purvi’ye yeniden bir mesaj gelir ve Virender’in oraya doğru geldiği ve onları bulacağı yazılıdır. Eğer gerçekleri açıklar ve çocuklar bulunursa Priyu’nun görüntüleri internete düşeceği yazılıdır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın