Benimle Kal 8.Bölüm Özeti – 17 Mayıs Çarşamba

Benimle Kal 8

Gerçekler Açığa Çıkar! Virender Purvi’den Özür Diler…

Benimle Kal 8. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 8.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 8.bölümde neler olacak? Benimle Kal 8. bölüm özetinde sonunda gerçekler açığa çıkıyor ve Virender, Purvi’den özür dilemek zorunda kalıyor. Benimle Kal 8. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 8

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi’ye hırsızlık suçlaması yapılmıştı. Çocuklar bu kayıp kolyenin peşine düşmüş tüm suçun Purvi’nin üstüne kalmasına engel olmaya çalışıyordu. İki kardeş bunları konuşurken Virender onları duyar. Sorunun ne olduğu konusunda onları sıkıştırınca gerçekler bir bir ortaya çıkar.

Gerçekler Çıktı! Juhi ve Manas öncelikle tablonun yanmasıyla ilgili gerçeği anlatır. Ardından takı ve kıyafet meselesinde asıl suçlunun Anjali olduğunu gerçeği saklaması için tehdit ettiğini anlatır. Anjali buz gibi kesilir. Virender onun masum göründüğüne ama gerçeğin açığa çıktığı için Purvi’den özür dilemesini ister. Bu evin gelini olmasaydı çoktan evden atılacağını belirtir.

Virender’in annesi gelip Purvi’yi teselli eder. Purvi ise kendisine herkesin içinde hakaret edenin bu evin en olgun insanı tarafından aşağılandığını hatırlatır. Gözler Virender’e çevrilir. Virender bu kez sert kayaya toslamıştır. Aslında o da hatasının farkındadır. Purvi’den özür dilemesi gerekiyordur. Bugüne kadar hep adaletli davrandığını hiç özür dilemediği için nasıl yapılacağını bilmiyordur.

Virender Çekiniyor! Purvi odasını düzeltirken Virender onu epey sinirli bulur. Cesaretini toplamaya kararlıdır. Purvi çarşafı bile sert çırpınca Virender’in yüzüne gelir ve kaçar.

Virender yeniden cesaretini toplar ve Purvi’nin yanına gider. Purvi de çekmeceyi açmaya çalışırken Virender’in parmakları sıkışır ve çığlık atar. Purvi hemen eline üflemeye başlar. Virender ondan özür diler. Verdiği cezayı kabul edeceğini söyler. Bir özür yetmezse, o zaman yüzlerce kez özür dileyecek ama ağlamasını istemiyor. Purvi mutluluk gözyaşları olduğunu belirtir. Taş kalpli zalimin bile özür dilediğini kalbinin eriğini söyler. İkisi birbirine gülümser.

Benimle Kal 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 17 Mayıs Çarşamba

Baba ve çocuklar yakınlaşıyor. Purvi şimdi çocuklara odaklanır. Manas kriket seçmelerine katılmak istiyor ama bu oyunu beceremiyordur. Bahçede Purvi ile birlikte çalışırlar. Purvi baba ve oğulu birleştirmek için en doğru zaman olduğuna karar verir. Virender’in dikkatini çekmeye çalışarak bu oyunu Manas’a öğretmesini sağlar. Virender’in annesi ve dayısı Purvi’nin gerçekten zeki bir kız olduğunu görür.

Purvi, Vaibhav ve Priyu’yı bir arada görür. Priyu’ya bu yeni kıyafetleri nereden aldığını sorunca Sakşi’nin kolyesini çaldığını itiraf eder. Purvi gerçeği Virender’e söylemeye niyetlenirken çocuklar vurduğu topla Priyu’nın penceresinde sakladığı paraların saçılmasına sebep olur.

Purvi, Priyu’yu koruyacak! Purvi, Priyu’nun yalanı ortaya çıkmasın diye öne atlar ve kolyeyi sattığını bu paraların kendisine ait olduğunu söyler. Tabi buna ne Virender ne de ailesi inanır. Virender son olarak kolyeyi geri getirmesini ister. Yoksa bu evin kapılarını ona sonsuza dek kapatacağını açıklar.

Purvi ve Priyu kuyumcuya gittiklerinde Anjali ve kız kardeşi kuyumcuyu ayarlamış ve kolyeyi eritmelerini istemiştir. Bu esnada çocuklar yine kanıt peşine düşer. Purvi’nin evden gidecek olması onları derinden yaralar.

Purvi eli boş dönünce evden ayrılması istenir. Çocuklar ağlamaya başlarken Virender’in annesi buna engel olmaya çalışır. Virender, Purvi’nin yanına gider ve yine kimi korumaya çalıştığını sorar. Virender çocuklar sayesinde Priyu’nun odasında bulduğu para banknotunu gösterir. Purvi gerçeği söylemek zorunda kalır. Virender, Priyu’yu affedecektir.

İkili Purvi’nin evden gitmeme kararını açıklamaya gider. Priyu’nun adını vermeden kolyeye ulaştığını anlatırlar. Purvi kardeşini evden göndermeye hazırlanırken Vaibhav buna engel olur. Priyu’nun artık kendisinin misafiri olacağını söyler. Priyu hemen gaza gelerek Vaibhav’ın peşinden gider. Ablasını takmamaya başlar. Purvi daha sonra Priyu’nun Vaibhav tarafından kullanıldığını düşünmeye başlar. Priyu ileri giderek ablasını aralarına girmemesi konusunda uyarır. Priyu’nun bu davranışı Purvi’yi yaralar.

Purvi bu meseleyi Virender ile konuşmayı dener ama o da kardeşinin çapkın olmadığını asıl kız kardeşini uyarması gerektiğini söyler. Vaibhav ise o sırada arkadaşlarıyla birlikte Priyu’yu nasıl yatağa atacağını konuşuyordur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!

Bir cevap yazın