Benimle Kal 8.Bölüm Özeti – 17 Mayıs Çarşamba

Benimle Kal 8

Gerçekler Açığa Çıkar! Virender Purvi’den Özür Diler…

Benimle Kal 8. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 8.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 8.bölümde neler olacak? Benimle Kal 8. bölüm özetinde sonunda gerçekler açığa çıkıyor ve Virender, Purvi’den özür dilemek zorunda kalıyor. Benimle Kal 8. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 8

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi’ye hırsızlık suçlaması yapılmıştı. Çocuklar bu kayıp kolyenin peşine düşmüş tüm suçun Purvi’nin üstüne kalmasına engel olmaya çalışıyordu. İki kardeş bunları konuşurken Virender onları duyar. Sorunun ne olduğu konusunda onları sıkıştırınca gerçekler bir bir ortaya çıkar.

Gerçekler Çıktı! Juhi ve Manas öncelikle tablonun yanmasıyla ilgili gerçeği anlatır. Ardından takı ve kıyafet meselesinde asıl suçlunun Anjali olduğunu gerçeği saklaması için tehdit ettiğini anlatır. Anjali buz gibi kesilir. Virender onun masum göründüğüne ama gerçeğin açığa çıktığı için Purvi’den özür dilemesini ister. Bu evin gelini olmasaydı çoktan evden atılacağını belirtir.

Virender’in annesi gelip Purvi’yi teselli eder. Purvi ise kendisine herkesin içinde hakaret edenin bu evin en olgun insanı tarafından aşağılandığını hatırlatır. Gözler Virender’e çevrilir. Virender bu kez sert kayaya toslamıştır. Aslında o da hatasının farkındadır. Purvi’den özür dilemesi gerekiyordur. Bugüne kadar hep adaletli davrandığını hiç özür dilemediği için nasıl yapılacağını bilmiyordur.

Virender Çekiniyor! Purvi odasını düzeltirken Virender onu epey sinirli bulur. Cesaretini toplamaya kararlıdır. Purvi çarşafı bile sert çırpınca Virender’in yüzüne gelir ve kaçar.

Virender yeniden cesaretini toplar ve Purvi’nin yanına gider. Purvi de çekmeceyi açmaya çalışırken Virender’in parmakları sıkışır ve çığlık atar. Purvi hemen eline üflemeye başlar. Virender ondan özür diler. Verdiği cezayı kabul edeceğini söyler. Bir özür yetmezse, o zaman yüzlerce kez özür dileyecek ama ağlamasını istemiyor. Purvi mutluluk gözyaşları olduğunu belirtir. Taş kalpli zalimin bile özür dilediğini kalbinin eriğini söyler. İkisi birbirine gülümser.

Benimle Kal 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 17 Mayıs Çarşamba

Baba ve çocuklar yakınlaşıyor. Purvi şimdi çocuklara odaklanır. Manas kriket seçmelerine katılmak istiyor ama bu oyunu beceremiyordur. Bahçede Purvi ile birlikte çalışırlar. Purvi baba ve oğulu birleştirmek için en doğru zaman olduğuna karar verir. Virender’in dikkatini çekmeye çalışarak bu oyunu Manas’a öğretmesini sağlar. Virender’in annesi ve dayısı Purvi’nin gerçekten zeki bir kız olduğunu görür.

Purvi, Vaibhav ve Priyu’yı bir arada görür. Priyu’ya bu yeni kıyafetleri nereden aldığını sorunca Sakşi’nin kolyesini çaldığını itiraf eder. Purvi gerçeği Virender’e söylemeye niyetlenirken çocuklar vurduğu topla Priyu’nın penceresinde sakladığı paraların saçılmasına sebep olur.

Purvi, Priyu’yu koruyacak! Purvi, Priyu’nun yalanı ortaya çıkmasın diye öne atlar ve kolyeyi sattığını bu paraların kendisine ait olduğunu söyler. Tabi buna ne Virender ne de ailesi inanır. Virender son olarak kolyeyi geri getirmesini ister. Yoksa bu evin kapılarını ona sonsuza dek kapatacağını açıklar.

Purvi ve Priyu kuyumcuya gittiklerinde Anjali ve kız kardeşi kuyumcuyu ayarlamış ve kolyeyi eritmelerini istemiştir. Bu esnada çocuklar yine kanıt peşine düşer. Purvi’nin evden gidecek olması onları derinden yaralar.

Purvi eli boş dönünce evden ayrılması istenir. Çocuklar ağlamaya başlarken Virender’in annesi buna engel olmaya çalışır. Virender, Purvi’nin yanına gider ve yine kimi korumaya çalıştığını sorar. Virender çocuklar sayesinde Priyu’nun odasında bulduğu para banknotunu gösterir. Purvi gerçeği söylemek zorunda kalır. Virender, Priyu’yu affedecektir.

İkili Purvi’nin evden gitmeme kararını açıklamaya gider. Priyu’nun adını vermeden kolyeye ulaştığını anlatırlar. Purvi kardeşini evden göndermeye hazırlanırken Vaibhav buna engel olur. Priyu’nun artık kendisinin misafiri olacağını söyler. Priyu hemen gaza gelerek Vaibhav’ın peşinden gider. Ablasını takmamaya başlar. Purvi daha sonra Priyu’nun Vaibhav tarafından kullanıldığını düşünmeye başlar. Priyu ileri giderek ablasını aralarına girmemesi konusunda uyarır. Priyu’nun bu davranışı Purvi’yi yaralar.

Purvi bu meseleyi Virender ile konuşmayı dener ama o da kardeşinin çapkın olmadığını asıl kız kardeşini uyarması gerektiğini söyler. Vaibhav ise o sırada arkadaşlarıyla birlikte Priyu’yu nasıl yatağa atacağını konuşuyordur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın