Benimle Kal 70.Bölüm Özeti – 11 Ağustos Cuma

benimle-kal-70

Gajraj Aslında Kimmiş!

Benimle Kal 70. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 70. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 70.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 70.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 70.bölümde neler olacak? Benimle Kal 70. bölüm özetinde Gajraj Purvi’ye karşı takıntılı bir manyak olarak karşımıza çıkıyor. Peki aslında Gajraj kim? Çok yakından tanıdığımız bir isim. Benimle Kal 70. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 70

Hint Dizi Özetleri Prakashi ve Gajraj, Virender’ın hayatını cehenneme çevirmeye devam ediyor. Gajraj, hapishanede Prakashi ile buluşmaya gelir. Prakashi, Virender’im kendisini vurmasıyla ona öfkelenmiş aynı şekilde onun da vurulmasını Purvi’nin yok olması gibi hayaller kurarlar. O ailenin sokakta dilenmesini görmek istiyorlar. Bu ikili kafa kafaya verip bu hayalleri gerçekleştirmeye çalışacak.

Anjali’nin durumu kritiktir ve hemen ameliyata alınması gereklidir. Bunun içinde para gereklidir. Virender sıkışıp kalır. Ardından çocukların okulundan aranır ve zam yapıldığını öğrenir. Ödeyemeyince çocuklar okuldan atılır. Bu hırsla Purvi Gajraj’ın yanına gider. Gajraj kapıları kilitler. Virender çulsuzunu bırakıp bu evde yaşamasını teklif eder. Gajraj kendisinden ne isterse yapacağını söyler. Purvi kapıları açtırıp gider.

Anjali ve bebeğin durumu iyidir. Virender tamirciye gelip dükkanda çalışmaya başlar. Aynı şekilde Yogi de… Bu durumu eşlerinden saklamaya karar verirler. Gajraj, Renu’nun fotoğrafına bakarak ondan özür diler. Artık Purvi’yi sevmeye başladığını söyler.

Gajraj, Prakashi’yi görmeye gider. Gajraj, Prakashi’ye Purvi’yi öldüremeyeceğini ona aşık olduğunu söyler. Prakashi öfkelenir ve herkesin nasıl olur da Purvi’ye aşık olabileceğini sorar. Gajraj ve Prakashi arasında bir restleşme yaşanıyor gibidir. Burada da Gajraj’ın aslında Satyam olduğunu öğreniyoruz. Patlamada Satyam yüzünden yaralanıyor. Çocuklar onunla dalga geçerken Purvi gelip “İnsanlar seni sen olduğun için seviyor. Kendinden tiksinme. Kendini sev. İşte o zaman insanlar seni sevecek” demiştir. İşte bu sözlerden sonra Satyam, Purvi’den etkilenmiş kendisinin de ondan etkileneceğini düşünüyordur.

Benimle Kal 70. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 11 Ağustos Cuma

Juhi fırına gidip kek almak ister ama parası yetmeyince hırsızlık yapmaya karar verir. Kaçarken masaya çarpıp yere düşer. Fırın sahibi Purvi’yle konuşarak para getirmesini söyleyerek Juhi’yi fırına kilitler. Purvi, Virender’i arayarak haber verir. Fırın sahibi parayı arttırmaya başlayınca Purvi, Gajraj’ın ona verdiği küpeleri bozdurur. Gajraj kuyumcuya gelerek küpeleri satmamasını ister ve Juhi’yi getirir. Purvi haberlerde fırın sahibin öldüğünü görür. Purvi’yi kim üzmeye çalışıyorsa Satyam onu öldüremeye başlamıştır. Çocukların okul işini de halledeceğini söyler.

Gajraj ileri giderek Virender’e Purvi’yi kendisine satmasını söyler. Virender tekme tokat girmeye başlar. Virender ise bu konuyu Purvi’yle konuşmaya karar verir. Purvi’ye küpeleri nereden bulduğunu sorar. Purvi susarken Virender elini ateşe götürür ve o konuşana kadar ellerini ateşte tutacağını söyler. Purvi, düşündüğü gibi olmadığını söyler. Purvi eve geri dönüş için araştırması gerektiğini savunurken Virender o adamın parasıyla çocuklarının okumayacağını söyler.

Purvi sinirlenerek Gajraj’ın evine gider ve Virender’e söyledikleri için kızmaya başlar. Virender’i üzgün görmeye dayanamadığını söyler. Onun yüzünden Virender’in elinin yandığını söylerken Satyam’da aynısını yapar. Kazayı hatırlayınca panikler ve elleri alev alır. Doktor Purvi’ye hastayı büyük zorluklardan sonra kurtardığını söyler. Sürekli de adını tekrarladığını anlatır. Tekrar intihar etmeyi deneyebilir ama sizin sevginiz ve ilginiz onun iyileşmesine yardımcı olabilir der. Anlaşılan Purvi takıntılı manyak bir Satyam’la karşı karşıya. Purvi ikilem içinde kalır. Bir yanı Virender’e yalan söyleyemezken öteki yanı bu adamı ölüme terk edemeyeceğidir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!