Benimle Kal 57.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Salı

Manas Sakat Kalıyor! Purvi Taşıyıcı Anne Olmaya Karar Verir…

Benimle Kal 57. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 57. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Temmuz Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 57.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 57.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 57.bölümde neler olacak? Benimle Kal 57. bölüm özetinde Purvi, Manas’ı kurtarmaya çalışırken yaralanıyor. Manas ise sakat kalıyor. Virender ve Sakşi’nin çocuk yapması beklenir. Benimle Kal 57. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 57

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde beklediğimiz olmuş Sakşi ve Arjun’u birlikte görmüştük. Geçmiş gösterilir ve Sakşi ile Arjun’un planları ilmek ilmek ördüğünü göreceksiniz. Sakşi, Virender ve çocuklara kavuşmak için bu yola başvuruyor. Ayrıca Dask’ı öldüren de Sakşi çıkıyor. Asıl amacı Purvi’yi vurmakken kurşunların hedefindeki Dask oluyor.

Arjun ve Sakşi yeni planlarını devreye sokar. Sakşi, Purvi’den önce çocukları bulup onun yalan söylediği imasında bulunmak ve Virender tarafından evden atılmasını sağlamak. Böylece Arjun hem paraları alıp Purvi’yle uzaklara gidecek Sakşi de ailesine kavuşacaktır.

Arjun çocuklarla birlikte inşaat alanına gider. Arjun, yerini söyleyip para ister. Çocuklar da bu telefon konuşmasıyla birlikte kaçırıldıklarını anlayıp koşup saklanırlar. Arjun da parayı alabilmek için özellikle Sakşi’nin bu durumu fark etmemesini sağlamaya çalışır.

Virender, Purvi ve Sakşi olay yerine gelince parayı verip çocukları almak ister. Çocuklar ise ayrı ayrı yerden seslenmeye başlar. Arjun hamleyle parayı alıp kaçmaya yeltenirken Virender arkasından ateş eder. Juhi koşup gelir. Manas ise seslenmeye başlar. Kurşunun etkisiyle Manas’ın olduğu yer sallanmaya başlar. Purvi koşup ona siper olur. İkili tuğlaların altında kalır ve bilinçleri kapalıdır.

Manas acilen ameliyata alınır. Purvi ise kendine gelmeye başlar. Manas sakat kalacaktır. Doktor durumunun şimdi iyi olacağını ama ileriki süreçte zorlanacağını belirtir. Bu yüzden Manas’ın kemik iliğine ihtiyacı olduğunu vurgular. Sakşi hemen öne atlar. Aradığı fırsat ayağına gelmiştir. Çocuğu için her şeyi yapacağını söyleyerek Virender’in elini tutar. Doktor kaybedecekleri vakitlerinin olmadığını bir an önce karar vermeleri gerektiğini savunur. Purvi gözyaşlarıyla ayrılır. Virender de onu takip eder.

Benimle Kal 57. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 25 Temmuz Salı

Virender daha ne kadar sınav vermeleri daha kaç sorunla uğraşacağını bilmediğini ifade eder. Sakşi ise Purvi’den özür diler. Ama ortada Manas’ın olduğunu vurgular.

Akşam eve dönünce Sakşi hemen ortamı hazırlar. Purvi ise odalarına gelerek sitem eder. En azından kararını açıklamak için Virender’in bekleyebileceğini söyler. Purvi kararını açıklar. Sakşi ve Virender’in çocuğunun taşıyıcı annesi olacağını söyler. Virender rahatlamış görünür. Purvi doktorla konuşmuş ve bunun için uygun olduğunu öğrenmiştir. Sakşi’nin hayalleri duya düşmüştür.

Gerekli tüm süreçten geçilir. Sakşi ise oyunlarına durmaksızın devam etmeye kararlıdır. Evde puja yapılırken hindistan cevizinin içine bomba yerleştirir. Purvi’nin elinde patlamasını beklerken çocuklar oyun için dışarı çıkarır. Sakşi çaktırmadan uzakta patlatır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!