Benimle Kal 28.Bölüm Özeti – 14 Haziran Çarşamba

benimle kal 28

Sakşi, Purvi’nin Molkki Olduğunu Öğrendi’

Benimle Kal 28. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 28. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 28 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 28.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 28.bölümde neler olacak? Benimle Kal 28. bölüm özetinde Karvaçut Bayramı’nda iki kadın da Virender için oruç tutmaya hazırlanıyordur. Benimle Kal 28. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 28

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi ve Virender tatile çıkmıştı. Sakşi, Virender’e yakınlaşmaya çalışırken Virender işlerini bahane eder. Virender’i kurtaran Purvi olur. Purvi odadaki süslemeleri görür ve kafasını çevirir. Manas’ın rahatsızlandığını ve ilaçları olup olmadığını sorar. Sakşi de Purvi ile birlikte gider.

Ertsi sabah kahvaltıya inildiğinde Sakşi, garsona Purvi için başka masada servis açmasını ister. Virender ve çoxuklar buna karşı çıkar. Manas sandalyesini Purvi’ye verir. Çocuklar annelerinden sevdiği yemekleri tahmin etmelerini ister. Sakşi tutturamaz ve Purvi bilir. Buna rağmen Sakşi kocası için hala yemek seçebileceğini söyler. Purvi yine ona karşı çıkar ve şekeri çıktığını yeni bir diyete başladığını haber verir. Sakşi, Purvi’nin yerini ele geçirdiğini düşünür. Bu sefer Virender’i elleriyle beslemeye karar verir.

Virender, Purvi ile konuşabilmenin yollarını gece bulur. Sakşi de gece uyanınca Virender’i göremez ve her yerde onu arar. Yine Virender’in Purvi’nin odasında olduğunu görür. Virender, Purvi’den Sakşi adına özür diliyordur. Ona her şeyi açıklamak istediğini ama yapamadığını anlatır. Virender, Purvi’ye sarılır. O sırada kapı çalar ve Sakşi bu oda da ne yaptığını sorar. Purvi, Manas’ın çağırdığı konusunda yalan söyler. Manas’ta gözlerini açıp yatakta oturur poziyona geçer. Virender oğluna göz kırpar.

Benimle Kal 28. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 14 Haziran Çarşamba

Ertesi gün Sakşi tapına gitmek ister. Purvi istemeye istemeye gitmek zorunda kalır. Herkesin kendisinden uzaklaştığını düşünmeye başlar. Aynı şekilde Sakşi de Virender’e çok değiştiğini kendisinden bir şeyler sakladığını açıklar. Otobüs gelince çocuklar şeker yemek için tutturur. Sakşi çocuklarla gitmek isteyince otobüs hareket eder. Purvi ve Virender otobüste yalnız kalır.

Prakashi ve Anjali bunu duyunca hemen oraya gitmek isterler. Sakşi ve Virender’in yakınlaşacağını düşünmüş buna rağmen Virender ve Purvi yalnız kalmıştır. Virender bu duruma kayıtsız kalamaz ve bu durumu çözmek için soluğu Sakşi’nin odasında alır. Sakşi ise bayılmış ve başında doktor vardır. Prakashi, Virender’i azarlayarak ona şok yaşatmamasını istediğini hatırlatır. Böylece Virender’in gerçekleri açıklama konusundaki girişimi rafa kalkmış olur.

Ertesi gün Karvaçut Bayramı’dır. Purvi evlendikten sonra ilk Karvaçut heyecanı yaşarken Sakşi de aynı heyecanı yeniden yaşıyordur. İki kadın da Virender için oruç tutacaktır. Purvi, Sakşi’den gizli saklı hazırlanarak orucuna başlar. Akşam ay göründüğünde Purvi, Virender’i terasta bekleyecektir. Sakşi yine buna müsade etmez ve misafirler çağırarak Virender’i yanından ayırmaz. Purvi gece yarısına kadar aç bekler. Çocukların uzattığı çikolatadan da yemez ve henüz orucunu açmadığını belirtir. Çocuklar odadan gizlice babalarını çağırır. Bunu gören Anjali çocukların babalarıyla birlikt plan yaptığını görür. Soluğu Sakşi’nin odasında alan Anjali, Virender’in hizmetçinin odasına doğru gittiğini haber verir.

Virender terasta Purvi’nin orucunu açar. Sakşi kapıda onları izler. Böylece Purvi’nin molkki olduğunu öğrenir. Virender ve Purvi de Sakşi’nin kendilerine baktığını fark eder. Sakşi, neden kendisine yalan söylendiğinin hesabını sorar.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!