Benimle Kal 23.Bölüm Özeti – 7 Haziran Çarşamba

benimle kal 23

Virender, Purvi’yi Kurtarır!

Benimle Kal 23. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 23. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 23 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 23.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 23.bölümde neler olacak? Benimle Kal 23. bölüm özetinde Anjali çocuklara kötü davranmaya devam eder. Purvi ise hala esir tutulmaya devam eder. Benimle Kal 23. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 23

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi kaçırılmıştı. Juhi ve Manas’ın mutsuzluğu devam eder. Çünkü Anjali iyice açılmış ve çocuklara kötü davranmaya başlamıştır. Anjali hazır evde kimse yokken parti vermeye karar verir. Çocuklarda okulda yine yaptıkları oyunlarla dersten atılır. Müdür evi arayarak çocuklardan sorumlu olduğu için Anjali’yi azarlar. Anjali de bunun acısını çocuklardan çıkarır.

Çocuklar eve gelen Anjali’nin arkadaşları için planları vardır. Anjali’den intikamlarını alacaktır. Çocuklar bahçeden topladıkları kurbağa ve böcekleri yemeklerin içine atar. Misafirler çığlık çığlığa kaçışmaya başlar. Anjali bunun sonunda çocukları hücreye kapatır. Çocuklar hem aç hem de hücreye atılmıştır. Sık sık Purvi’ye seslenirler ve Purvi’de gözlerii Manas ve Juhi’nin adını söyleyerek açar.

Evdeki hizmetçilerden biri çocukların durumuna acır ve onlara yemek vermeye gider. Anjali’ye yakalanınca yaka paça yerlerde sürüklenir. Dışardan gelen Prakashi durumu öğrenir ve çocukları kurtarır. Anjali’yi de azarlayarak çocuklardan uzak durmasını ister.

Purvi serserilerin dışarı çıkmasıyla bulduğu bilgisayardan çocuklara görüntülü arama yapar. Purvi nerede olduğunu bilmiyordur ve yakalanmamak için hızlıca kapatırlar. Ertesi gün çocuklar durumu Sudha ve Priyu’ya anlatır. Anjali’de gizlice onları izleyerek Purvi’nin görüntülü arama yaptığını öğrenir. Hemen Prakashi’ye haber verir. Günlerdir esir tutulan Purvi sırrın açığa çıkmasıyla Prakashi ve Anjali hemen oraya gider. Aynı şekilde kızlar müfettişe de haber verir.

Serseriler bir bir yakalanınca Anjali ve Prakashi de hemen oradan kaçarlar. Purvi tek kalan bir serseri tarafından rehin alınmıştır. Kahramanımız Virender sahneye girer ve tek hamlesiyle Purvi’yi kurtarır. Çocuklar ve Purvi birbirlerine sarılır.

Benimle Kal 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 7 Haziran Çarşamba

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…