Benimle Kal 22.Bölüm Özeti – 6 Haziran Salı

benimle kal 22

Purvi Kaçırıldı!

Benimle Kal 22. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 22. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Haziran Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 22 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 22.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 22.bölümde neler olacak? Benimle Kal 22. bölüm özetinde Virender ve Purvi’nin kötülerin yüzünden geri dönülemez bir biçimde araları açılıyor. Benimle Kal 22. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 22

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Virender’in yokluğunda Prakashi Purvi’yi kaçırtmıştır. Bu durumda Juhi ve Manas, Purvi’nin yokluğunda ağlanıp sızlanırlar. Onun evi terk ettiğini düşünüp bulmaya karar verirler.

Aynı şekilde Sudha da Purvi’ye ulaşamıyordur. Stk’ya geleceğini söyleyip gelmemiştir. Sudha da Sakşi’yle kalmıştır. Prakashi, Sudha’yla görüşmeye karar verir. Para karşılığı oradaki kadınlardan bilgi alır. Sudha’nın odasına bir kadın getirdiğini öğrenir. Prakashi tanımlamalardan bunun Sakşi olacağını düşünür ve gidip kontrol etmek ister.

Juhi ve Manas’ta sora sora Stk bulup gelir. Şimdi bir koridorda Prakashi, diğer tarafta çocuklar ve Sakşi vardır… Bakalım kim kimi bulacak!

Çocuklar ve Prakashi karşılaşır ve sinirlenir. Çocukları evden çıkıp geldiği için azarlar.

Juhi ve Manas eve dönünce birde Anjali tarafından tokat yerler. Çocuklar oldukça mutsuz ve ağlıyordur. Purvi de çocuklar için kurtulmayı dener. Bir şekilde iplerinden kurtulur ve adamların telefonundan Virender’in telefonunu arar. Virender’in ev telefonundan yabancı aramayı gören Juhi olur. Telefonu açtığında Purvi’nin yardım isteğini duyar.

Benimle Kal 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 6 Haziran Salı

Sudha ve Priyu da Purvi’nin kayıp ihbarını polise haber verir. Prakash silahını çıkarıp Purvi’yi öldürmeyi düşünür. Polis eve gelerek önce en sevildiklerimiz tarafından ihanete uğrarız diyerek evden dışarı çıkış yasağı koyar.

Juhi, Sudha’yı arar ve Sudha’ya Purvi’nin araması hakkında bilgi verir. Sudha da numarayı polise ulaştırır. Manas, Prakashi’nin konuşmalarını duyup yanlış anlar. Purvi’ye çok kızacağını düşünür. Prakashi ve Anjali hazırlanarak Purvi’nin tutulduğu yere gider. Çocuklarda bagaja girer.

Prakashi ve Anjali vardığında şoför bagajı kilitler. Manas bilincini kaybederken Sudha ve Priyu onları kurtarır. Hepsi dört bir yana dağılarak Purvi’yi aramaya koyulur. Prakashi ve Anjali de Sudha ve Priyu’ya yakalanmamak için oradan ayrılır.

Purvi’yi bulan çocuklar olur. Ona koşup sarılırlar. Adamlardan birinin telefonu çalar ve Purvi’yi gördüğü yerde öldüreceğini söyler. Juhi evde tek başına filmindeki gibi serserinin hakkından geleceğini söyler. Purvi’nin üzerini kapatıp ayrılırlar. Juhi ve Manas adamlara tuzak kurar.

Prakashi ve Anjali polisleri görünce saklanır. Evde olmadıkları anlaşılırsa bu büyük bir soun olacaktır. Sudha, Prakashi’ye seslenir. Sonunda yakalanırlar. Saçma bir yalan söyleyip üstünü kapatırlar. Ortada bir sorun daha vardır ki Purvi saklandığı yerde yoktur.

Herkes eve döner. Anjali çocuklara yemek cezası verir. Çocuklar zaten açtı bir de üstüne Anjali’nin cezası eklenir. Virender de evdekileri özler. Prakashi evde her şeyin yolunda gittiğini haber verir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın