Baş Tacım Oyuncu Kadrosu

Yeni Dizi Pavitra Rishta’nın Oyuncularını Tanıyalım

Kanal 7 yeni Hint dizilerini yayına sokmaya hazırlanıyor. Yeni dizi Pavitra Rishta – Baş Tacım konusunu bir önceki yazımızda bahsetmiştik. Baş Tacım dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Gelin hep birlikte dizimizin oyuncularını yakından tanıyalım.

Ankita Lokhande ( Başrol Kadın Oyuncumuz) : 19 Aralık 1983 doğumlu 38 yaşında. Archana Deshmukh karakterini canlandırıyor.Ankita Lokhande dizideki partneri Sushant Singh Rajput ile aynı zamanda sevgilide oluyorlar. 6 yıllık beraberlikten sonra yollarını ayırıyorlar. Baş Tacım dizisiyle kariyer basamaklarını hızla tırmandı ve bu diziden eli boş dönmedi. Baş Tacım dizisinde gösterdiği başarılı performansıyla 7 ödül aldı. Oyuncu şu an Vicky Jain ile birlikte.

Sushant Singh Rajput ( Başrol Erkek Oyuncumuz) : 21 Ocak 1986 doğumlu. Manav Deshmukh karakterini canlandırıyor. Daha sonra bu karakter değişiyor. Yerine yen oyuncu geliyor. Oyuncu Bollywood sinemasında da boy gösterdi. Astrofiziğe ilgisi çoktu. Rajput mühendisliğe ilgi duymuyordu. Tıpkı birçok Hindistan’da yaşayan öğrenci gibi ailesinin zoruyla mühendislik bölümüne girdi. Mühendislik bölümünden mezun olunca gönlünü tiyatroya kaptırdı ve o alana yöneldi. Birçok dizi ve filmde rol aldı. Kariyer basamaklarını hızlı tırmandı. Oyuncu 14 Haziran 2020’de intihar etti.

Asha Negi : 23 Ağustos 1989 doğumlu.Purvi Deshmukh karakterini canlandırıyor. Hintli televizyon oyuncusu. Oyuncu rol arkadaşı Rithvik Dhanjani 2013 yılında bir ilişkiye başladılar daha sonra 2020 yılında ayrılmaya karar verdiler. Ah Kalbim dizisinde de Purvi karakterini canlandırdı. Ayrıca Asha Negi Masum dizisine de Koyal olarak misafir oyuncu olmuştur.

Rithvik Dhanjani : 5 Kasım 1988 doğumlu. Hintli televizyon oyuncusu.  Arjun Kirloskar rolünü canlandırıyor. Öğrenimini Dubai’de yapan oyuncu City of London College’dan mezun oldu. Üniversite yıllarında oyunculuk, modellik ve sunuculuk yapıyordu.  Daha sonra iki buçuk yıl kadar tiyatroyla da ilgilendi. Dubai’de tiyatro ve etkinlikler yaptıktan sonra aktör olmak için Mumbai’ye taşınmaya karar verdi . Daha sonra televizyon sektörüne girmeden önce Kishore Namit Kapoor Enstitüsü’nden oyunculuk eğitimi aldı . 2011 yılında Pavitra Rishta’nın setlerinden Asha Negi ile tanıştı ve daha sonra birbirleriyle çıkmaya başladılar. Negi ve Dhanjani Mayıs 2020’de ayrıldı.

Hiten Tejwani : Başrol erkek oyuncu diziden ayrıldıktan sonra Manav Deshmukh karakterini canlandırmak için diziye giriyor. Sayısız birçok dizi ve filmde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.