Baş Tacım 99.Bölüm Fragmanı – 5 Ekim Salı

Baş Tacım 99

Savita Artık Bezdirdi! Bhavna Torun’u Olmayacağını Öğrendi!

Baş Tacım 99.bölüm özetinde Savita’nın hastalığı her geçen gün daha da ilerliyor. Manav endişelenirken annesi yaklaşmasına izin vermiyordur. Öte yandan torun diye tutturan Bhavna gerçekleri öğrenir. Baş Tacım 99.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Soluchana kızlarıyla birlikte Archana’yı bekliyor. Archana yanında Madhuri ile birlikte geliyor. Madhuri’yi gören Varsha yine sinirlenip bağırmaya başlar. Bu kadının burada ne işi vardan başlayıp bik bik öter. Archana Varsha’ya sinirlenir ve misafirlerle böyle mi konuşulduğunu sorar. Varsha ne misafiri kardeşimin hayatını mahvetti diye çıkışır.

Archana Madhuri’yi yanında getirme sebebini açıklar. Darmesh’den boşanacağını söyler. Varsha boşanınca ne olacak der. Vaishu ve Darmesh ilişkisi bitti bu ona mutluluğunu geri getirmeyecektir der. Aynı şekilde Vaishu da onu destekler. O eve geri dönmeyeceğini söyler. Archana ise onlara katılmıyor. Hayatın inişleri çıkışları olduğunu söyler.

Varsha ise Madhuri’nin blöf yaptığını para koparmaya çalıştığını düşünüyor. Vaishali ise Darmesh ile işinin bittiğini geri kalanın polise ait olduğunu Madhuri’ye ihtiyacının olmadığını söyler. Soluchana herkesi susturur. Varsha da dinlenmeyince her zamanki gibi evi terk edip gider.

Varsha evde sinirli dolanıp duruyordur. Bhavna ise başkaları için fazla kendini tükettiğini söyleyip yine mevzuyu toruna bağlar. Üstelik ileri gider ve doktordan randevu aldığını muayene edileceğini söyler. Varsha da artık ağlayarak itiraf eder. Satish annesini teselli etmeye çalışır.

Baş Tacım 99.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Damador Arçu ve Manav pazarda yürüyordur. Tanıdık bir ses duyarlar. Savita tezgah açmış satış yapıyordur. Herkes şaşırır. Manav gibi oğulları varken bu yaşlı kadın ne yapıyor diye konuşur.

Damador, Savita’nın yanına gidip ne işler çevirdiğini sorar. Savita oğlunun kendisini terk ettiğini ve kendine bakmak zorunda olduğunu söyler. O sadece karısıyla ilgilenip kendilerine baksınlar der.

Torun diye yalvaran Bhavna kötü haberi aldıktan sonraki hali içler acısıdır. Kadın ağlamakta helak olmuş üstüne hayaller kurduğu için kendisi salak gibi hissediyordur. Varsha’nın kariyer hayatı için kendisini dinlemediği için suçlamaya başlar. Varsha’ya aşırı derecede kızgındır. Torun hayallerimi öldürdü der. Varsha ise sürekli ağlıyordur.

Bhavna hiçbir şey duymak istemiyor. Evde bir torun istediğini söylüyor. En iyi doktorlara hatta yeniden evlenme pahasına olsa bile diyor.

Soluchana ve Vaishu kendi arasında Madhuri hakkında konuşurlar. Vaishu Madhuri’nin de kendisi gibi suçsuz olduğunu bildiğini ama duygularına engel olamadığını söyler. Kapıdan Darmesh’in annesi girer. Vaishu’nun nasıl olduğunu merak etmiştir. Bu yüzden geldiğini ve Vaishu’yu artık kızı gibi gördüğünü söyler.

Baş Tacım 99.Bölüm Fragmanı – 5 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Varsha ise Archana’nın yanına gider. Archana, Madhuri hakkında bir şey duymak istemediğini söyler. Varsha ise kendi için geldiğini ve Bhavna ie arasında geçen meseleyi anlatır. Bhavna’nın yeniden evlenme sözü kulaklarında yankılanıyordur. Arçu’yu da bu söylem çok üzer ve onunla konuşacağını söyler.

Holi Bayramı zamanı gelmiştir. Manav ve Arçu herkesi davet eder. Herkes bu bayramda eğlenirken Manav’ın aklı ise annesindedir. Savita gelmeyi kabul etmemiştir. Arçu ve Manav onunla konuşmayı dener. Hep bilindik kelimeler içinizi daraltır. Savita ve Manav meselesi çok sıkmaya başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir