Baş Tacım 96.Bölüm Fragmanı – 30 Eylül Perşembe

Baş Tacım 96

Halk Manav ve Vashali İlişkisini Sorguluyor!

Baş Tacım 96.bölüm özetinde yine Darmesh’in yalanları açığa çıkmadı. Darmesh her defasında paçasını bu olaydan sıyırıyor. Bu konuyla mücadele etmek Vaishali’ye düşüyor. Dedikodular almış başını yürürken halk sonunda toplanıp Manav ve ailesinin yaşadıkları yeri terk etmesini isterler. Baş Tacım 96.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav ve Arçu, Soluchana’nın evine pooja yapmaya gideceklerdir. Arçu’nun hazırlığı uzun sürünce kapıdan Madhuri gelir. Manav onu gördüğüne şaşkındır ve neden geldiğini sorar. Madhuri Darmesh’in otelde kaldığını ve eve gitmeyi reddettiğini söyler. Madhuri, Darmesh ve Vashali arasında neler olduğunu merak ediyordur. O sırada Soluchana içeriye girer ve Madhuri’yi oyuncak dükkanında gördüğünü hatırlar. Onun Darmesh’in akrabası olduğunu sanıp zorla pooja yapmaya evlerine götürür.

Madhuri içeriye girdiğinde Darmesh gerilir. Soluchana herkese Madhuri’yi, Darmesh’in akrabası olarak tanıtır. Satish bile onu tanıdığını söyler. Herkes bir şekilde Madhuri ile tanışmıştır. Darmesh korkudan ter atmaya başlar. Satish bu durumu fark eder. Üstelik Darmesh’in annesi de gelecektir. Darmesh daha da streslenir. Madhuri’ye gitmesi için işaret eder. Vashali ise bir yanda gerçeklerin açığa çıkmasını ister ama annesinin sağlığı için bunu yapamaz. Darmesh’in annesi gelir. Manav ise Vashali’nin yanıa gelip Madhuri’yi neden yanlarında getirdiklerini açıklamaya çalışır. Darmesh’in annesinin gözü onlara kayar ve ikilinin konuşmasından hoşnutsuz olur.

Savita ise Manav ile arasında yarattığı gerginlikten dolayı üzülmeye başlamıştır. Yavaş yavaş aklı dank etmeye başlar. Manav’ı sonsuza kadar kaybedeceğini üstelik ölümlü dünya olduğunu düşünür. Bu yüzden özür dilemek için evine gider. Ama kapı kilitlidir. Savita hayal kırıklığına uğrar.

Savita Soluchana’nın evine kadar gelip içeriye girmeye cesaret edemeden geri döner. Manav bunu hisseder. Dışarı çıkıp baktığında annesini göremez. Pooja bittiğinde Darmesh, Vashali’ye onlarla gelmesi gerektiğini söyler. Vashali’nin elinden bir şey gelmez.

Arçu ve Manav , Darmesh’in ne kadar şanslı olduğunu konuşurlar. Bir türlü yakalanmıyor ve paçayı kurtarıyordur. Manav Arçu’ya annesinin buraya geldiğini hissettiğini söyler. Arçu ise bir gün arayla onlarda kalacağı için Manav’a gidince sormasını ister. Maav artık gitmeyeceğini annesinin boş hayallere kapıldığıı anlatır. Arçu ise ısrar eder. İlla bir gün arayla annenlerde kalacaksın seni çok özlüyorlar diye ısrar eder. Manav ise Allah’tan kararında nettir ve Arçu’ya da ısrar etmemesini ister.

Baş Tacım 96.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Baş Tacım 96.bölümde Darmesh ,Vashali eve gelirler. Darmesh’in annesi Vashali geldiği için mutludur. Hemen tören yapmak ister. Darmesh ve Vashali yalnız kalınca Vashali bu evde boğuluyorum diyerek Arçu’yu arar ve evden gideceğini söyler. Vashali annesi için evden çıkmıştır. Darmesh’in annesine ne diyeceği de umurunda değildir.

Manav geçerken annesine uğramak ister. Savita Sachin’le dedikodu yapıyordur. Savita yine rçu’ya atıp tutmaya başlayınca Manav sessiz sedasız oradan ayrılır.

Rasika da durmadan Vandu’nun başının etini yer. Manav ve Vashali hakkında dedikoduların çıktığını anlatır. Ajit ve Vandu bunların asparagas olduğunu söyler.

Savita Sachin ile birlikte alışverişe gider. Savita alışverişe çıktığında adeta kendini kaybediyor ve sürekli insanlarla kavga ediyordur. En son Sachin’i oturtup kavgasına devam eder ve çocuğu orada unutup evine gider. Damador ise Savita’yı yalnız görünce şaşırır. Ona Sachin’in nerede olduğunu sorar. Savita kekelemeye başlar. İkisi de panikle çocuğu aramaya çıkarlar. Savita dükkana girince çocuğun Arçu tarafından alındığını öğrenir.

Savita hışımla Arçu’nun evine gider ve kapıyı açar. Arçu Sachin ile oyun oynuyordur. Archana Sachin’i yalnız görünce alıp ve getirdiğini söyler. Savita Sachin’imi çalmak istedin diye Arçu’nun üzerine yürür. Arçu açıklama yapmaya çalışır. Savita Sachin’i unutmuşçasına eline koz geçmiş gibi Arçu’ya yüklendikçe yüklenir. Arçu da susacak değil. Çocuğu pazarda unuttuğunu söyler. Bunun üzerine Svaita Archana’ya tokat atar. Tüm bu olanları da Manav izliyordur. Manav’ın içeriye girdiğini Savita hisseder ve korkmaya başlar. Savita aynı şeyleri takılmış plak gibi Manav’a tekrarlar. Manav Arçu’ya, Sachin’i eve getirmesini isteyen kişinin kendisi olduğunu söyler. Çünkü Sachin’in üstünde hakkı olduğunu zannettiğini söyler. Savita içine kaçmış ses tonuyla elbette hakkın var der. Manav lafı çok uzatmaz. Ben seni hep mutlu etmeye çalıştım ama başaramadım. Bir oğlun öldü ve beni de evden attın. Senin oğlun olmayı hakketmiyorum diyerek annesiyle arasında bir bağın kalmadığını açıklar. Savita şoke olmuştur.

Savita depresyona girer. Ne yemek yapar ne de evi temizler. Bu arada Manav’ın işleri çok iyi gitmektedir. Piyasadaki herkes onun bu başarısını konuşur. Yalnız Manav ve Vashali arasındaki dedikodularda vardır. Bunlar Manav’ın kulağına gitmez. Ama bir şeylerden şüphelenen Manav Ajit’e sormaya çalışır. Ajit ise durmadan lafı çevirir.

Darmesh’in annesi ise olanlardan habersiz Vashali’ye sinirlenmiştir. Geceeri çıkıp gelmiyor arama zahmetinde de bulunmuyordur. Kendisine saygıyı ve hürmeti de bırakmıştır. Darmesh onu alıp getireceğini söyler.

Baş Tacım 96.Bölüm Fragmanı – 30 Eylül Perşembe Günü Neler Olacak?

Manav ellerinde çanta eve gelmektedir. O sırada tapınaktan gelen Vashali tören tatlısından Manav’a uzatır. Kadınlar toplaşıp Manav ve Vashali’ye kızmaya başlar. Onlara utanmalarının kalmadığını eskiden gizli saklı buluştuklarını ama şimdi herkesin içinde buluştuklarını söyler. Manav ve Vashali şaşkındır. Kadınların ne kadar terbiyesizce konuştuklarını söyler. Sesler yükselmeye başlar. Manav durumun kontrolden çıkacağını anlar ve Vashali’yi içeriye sokar.

Manav, Vashali’nin bir müddet annesinin evinde kalmasını ister. Onun itibarı ve çocuğu hakkında endişelenmeye başlar. Abisi olarak ona her zaman bakabileceğini ama şu anda bunun mümkün olmadığını öne sürer. Vashali de Manav böyle söylüyorsa bir bildiği vardır diye düşünüp kabul eder. Artık kaçmak yerine akıllıca bir karar vermesi gerektiğini düşünür.

Archana da olanları duymuştur ve evine girer. Vashali’ye insanları dinlememelerini onların hep böyle konuştuğunu söyler. Daha önceden de konuşuyorlardı ama onları takmadığını söyler. Böylece Vashali kalmaya ikna olur.

Darmesh ise soluğu Madhuri’nin yanında alır. Darmesh ona sorulan sorulardan bıktığını dile getirir. Madhuri de yanında sessizce oturur.

Halk ayaklanmıştır. Manav meselesini çözmek istiyorlardır. Rasika da gelir ve bu durum onu heyecanlandırır. Manav’ın iş arkadaşı gelir ve onlara saçmaladıklarını Manav’ın saygın bir insan olduğunu savunur. İnsanlar Manav ve Vashali arasındaki ilişkiyi sorguluyorlar. Ya doğruları anlatırlar ya da burayı terk edip giderler diye söyleniyorlar. Manav kimseye açıklama yapmak zorunda olmadığını söyler. Aynı şekilde Archana da evine kimin girip çıkacağını kimseye danışmayacağını haykırır.

Savita gelir ve herkesi darmaduman eder. Kimler oğlu hakkında böyle konuşabiliyordur. Savita konuşanların kirli çamaşırlarını dökmeye başlayınca bir bir kalabalık dağılır. Manav annesinin peşinden koşup ona teşekkür eder. Manav ve annesinin arasındaki ilişki sıktığı için devam edemeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.