Baş Tacım 92.Bölüm Fragmanı – 24 Eylül Cuma

Baş Tacım 92

Varsha Anne Olamayacağını Duydu!

Baş Tacım dizisi 92.bölüm özetinde Manav yeni bir iş girişiminde bulunuyor. Vinod işten atılıyor. Kardeşlerin arasındaki buz sonunda eridi. Darmesh kendini Vaishu’ya affettirmeye çalışıyor. Varsha ise kendisi hakkındaki tüm gerçekleri duyuyor. Baş Tacım 92.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav Ajit’in yardımıyla yeni bir işe adım atıyor. Damador bunu Savita’ya anlatıyor. Savita endişeli. Üç kız kardeş bir arada sakince oturuyordur. Manav içeri girip onları beraber görmekten mutlu olduğunu söyler. Manav Arçu’ya yeni işinden bahseder. Vaishu Manav’ın başaracağına inancının sonsuz olduğunu dile getirir.

Soluchana Arçu’yu ziyarete gelir. Bakar ki tüm kızları bir aradadır. Aradaki sorunların çözüldüğü içi mutlu olduğunu söyler. Soluchana Vaishu’ya neler olduğunu sorar. Vaishu ise yanlış anlaşılma olduğunu ablasını ziyarete geldiğini söyleyerek durumun üstünü kapatmaya çalışır.

Arçu evdekilere helva dağıtır. Savita da oğlunu kutlamak için gelir. Karankaj ailesinin toplandığını görünce kıskanıp geri gider.

Darmesh yine Madhuri’nin yanına gelir. Madhuri’nin Arçu’nun evine gitmesine kızgın. Madhuri ise Darmesh’in yarattığı karışıklığın kendi üstüne kaldığını ve bu yüzden açıklama yapmak istediğini anlatır. Darmesh, Madhuri’nin konuşma tarzından memnun değil. Kafa dinlemek için geldiğini ama Vaishu’dan dha beter olduğunu söyler. Madhuri Darmesh’i kovar.

Satish eve gelir. Vaishu ile konuşmak için Arçu’nun evine gittiğine ve orada iyi vakit geçirdiğini anlatır. Satish bu ilerleme karşısında çok şaşkın. Satish, Varsha’yı duyduğu bir mandire götürmek istiyor. Varsha heyecanlanır. Kardeşlerinin de kendisiyle gelmesini ister.

Baş Tacım 92.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Archana kardeşinden aldığı haberle sevinir. Manav’da bunun iyi bir fikir olduğunu düşünür. Ama Vaishu mutsuzdur. Onlara Varsha hakkında gerçeği anlatır. Arçu ve Manav çok üzülür. Arçu ağlamaya başlar. Neden hep başlarına kötü şeyler geliyor diye düşünmeye başlar.

Savita da evde ağlıyordur. Vandu küçük bir çoxukla konuşur gibi konuşur. Savita sürekli Manav beni sevmiyor beni unuttu diye sızlanıyordur. Vandu onun evli olduğunu ve onları evden kovduğunu hatırlatır.

Darmesh, Vaishu ile konuşmaya çalışır. Arçu onları yalnız bırakır. Darmesh defalarca özür diler. Yaptığının yanlış olduğunu söyler ve onda af diler. Ama ne olursa olsun eve dönmesini ister. Annem geldi seni soruyor deyince Vaishu daha da sinirlenir. Buraya annesi için gelmiştir. Darmesh de sinirlenip Vaishu’nun kolunu sıkar. Arçu hemen araya girip Darmesh’in gitmesini ister. Darmesh Arçu’ya bilenmiş ve kız kardeşini doldurduğunu söyler. Ondan intikam alacağını dile getirir. Vaishu ise ablasına ve Manav’a dokunursa onu herkese anlatacağına ve mahkemeye gideceğini söyler.

Darmesh iki kadın arasında mekik dokuyordur. Madhuri’ye kapıyı açmasını ve konuşmak istediğini söyler. Darmesh neredeyse ağlayacaktır. Darmesh, Madhuri’ye Vaishu’nun hala kızgın olduğunu söyler. Madhuri ise zamanı olduğunu anlatır. Darmesh utanmadan Vaishu’nun da senin gibi anlayışlı olmasını isterdim diyor. Madhuri bu sözden hiç hoşlanmamıştır.

Savita üzgündür. Oğluyla konuşmaya karar verir. Arçu konusunda da ikna olmuşa benziyor. Savita, Manav’ın yanına gittiğinde hep birlikte arabaya binip gittiğini görür. Savita oğlunun haber vermeden uzaklara gitmesine üzülür.

Hep birlikte mandire giderler. Arçu Vaishu için Manav Varsha için ,Varsha Satish için dua ediyor. Kimse kendi için dua etmiyor. Varsha orada bir astrolog görür ve ne zaman anne olabileceğini sorar. Astrolog geçmişi hakkındaki şeyleri doğru bilir ve gelecekte de anne olamayacağını ona bir kez şans verildiğini ve onu kaybettiğini söyler. Varsha nasıl olur dşye zülmeye başlar. Satish tüm bunlara inanmadığını bilime inandığını söyler. Manav da ona destek çıkar. Yıldızların değil kendi kararlarının geleceği yöneteceğini söyler. Varsha endişelidir. Diğerleri onun dikkatini dağıtmayı başarır.

Baş Tacım 92.Bölüm Özeti – 24 Eylül Cuma Günü Neler Olacak?

Darmesh Varun’u da alıp dışarıya çıkar. Varun ile eğlenirken Malohar ve Soluchana onu görür. Darmesh akrabası olduğunu ve ziyarete geldiklerini açıklar. Malohar ve Soluchana’nın torunları için aldıklarını da ödemek için ısrar ederler. Ayrıca Varun’un çok tatlı bir çocuk olduğunu söylerler.

Geri dönüş yolunda arabaları bozulan çiftler konaklama yeri arar. Darmesh, Satish’i arar ve Vaishu ile konuşmak istediğini söyler. Satish ise ona kaldıkları yerin adresini vermiştir. Darmesh gelince Vaishu odasına kaçar.

Arçu kardeşinin yanına gider. Artık konuşması gerektiğini söyler. Vaishu hayal kırıklığına uğramış ve ne yapacağını bilmediğini söyler. Bir yandan anne ve babasını üzmek istemiyor. Bir yandan da Darmesh ile kalmayı düşünmüyor.

Vinod işten gelir ve işten çıkarılmıştır. Mançu Jaywant ile konuşmasını ister ama Jaywant yurt dışındadır. Zaten Vinod onula konuşmak istemediğini söyler. Mançu Ajit ile konuşmasını ister.

Manav, Darmesh’in gelişinden hiç memnun değil. Satish ise Darmesh’in ne yaptığını merak ediyor. Manav söyleyemeden Vaishu geliyor ve onu affettiğini söylüyor. Manav ve Archana bu durumda sessiz kalıyor.

Şimdi de olaylara burnunu sokma sırası Manav’a gelmiştir. Zırt pırt Satish’in kararlarını sorgular. Neden gerçeği Varsha’ya söylemediğini sorar. Satish Manav’ı biliyor olmasına şaşırır ve ağlamaya başlar. Bunu söyleyip de Varsha’yı üzemeyeceğini söyler. İkisi de bu konuşmaları dinleyen Varsha’yı görürler.

Varsha bir şey duymamıştır. Yalnızca kendisinden ne gizlendiğini sorar. Satish, Darmesh ve Vaishu’ya sürpriz yapmak istediklerini konuşurlar. Manav şimdi işlerin daha da berbat olacağından endişeli.

Mançu annesine gelmiştir. Ona Vaishu’nun evliliğinde bir şeyler olduğunu ve sır gibi sakladıklarını ifade eder. Rasika ise bu konuyla ilgileneceğini söyler.

Varsha çiftleri bir araya getirmeye çalışıyor. Dans etmelerini isteyip kameraya çekiyor. Viashu, Varsha’nın mutlu olması için bu anlara katlanmaya çalışıyor. Ama en sonunda dayanamayıp oradan ayrılıyor. Arçu da peşinden gidiyor. Vaishu Varsha’yı böyle gerçeklerden habersiz mutlu olmasına şaşırdığını söylüyor. Varsha anne olamayacağını duyduğu anda yere düşmemek için kapıdan yardım alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir