Baş Tacım 88.Bölüm Fragmanı – 20 Eylül Pazartesi

Baş Tacım 88

Manav Hırsızlıkla Suçlandı! Vaishali HAMİLE!

Baş Tacım 88.bölüm özetinde Manav hırsızlık damgası yiyecek. Mançu’nun planları gün yüzüne çıkacak. Arçu Darmesh hakkındaki gerçekleri Vaishali’ye anlatacakken onun hamile olduğunu öğrenecek. Baş Tacım 88.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Jaywant, Vinod’tan verdiği avansı geri istemişti. Vinod Mançu’dan parayı geri vermesini ister. İşte burada da Jaywant Mançu işbirliği devreye giriyor. Mançu parayı evde bulamadığını söyler. Bunun üzerine Vinod sesini yükseltir. Herkes Vinod ve Mançu’ya odaklanır. Vinod yüklü miktarda para nasıl yok olmuştur diye esip gürlüyordur. Panik halde olan Vinod’a alttan alta Mançu’da gaz verir. Bunun üzerine hep birlikte evin içinde para aranır. Tüm ev aranmıştır. Yalnızca Arçu ve Manav’ın odasına bakılmamıştır. O odayı da aramayı teklif ederler. Soluchana karşı çıkar. Damadının böyle bir şeyle suçlanmasını istemiyordur. Soluchana gözlerimizi yaşarttın! Kardeşler baskı yapınca ve Varsha da pişkin pişkin konuşunca Arçu arayın der. Mançu da eliyle koymuş gibi parayı bulur.

Gözler Manav’a çevrilir. Para Manav’ın dolabından çıkmış. Dizinin başından beri aynı kıyafeti giyinen Manav’ın ne gibi bir dolabı olabilir. Sorarım size eyy ahali!

Tabi Arçu bunun bir plan olduğunu anlar. Kocama kurulmuş bir komplo demeye başlar. Darmesh, Varsha ve Vinod Manav’ın sağlam kanıtla yakalandığını hemen polise haber vermeleri gerektiğini konuşurlar. Darmesh, Manav’a hırsız damgası vurunca Savita da bir yere kadar sabretmiştir. Kalktığı gibi Darmesh’i şamarlar. Bu Darmesh’in bu evde yediği ikinci tokattır 😀 Manav artık dayanamadığını söyleyip annesini de alıp evi terk eder. Arçu da Manav’ı kolundan tutup onunla geleceğini söyler. Kardeşlerini de sildiğini açıklar. Jaywant ve Mançu mutludur.

Savita eline geçirdiği bu kozu oğluna karşı kullanır. Arçu’nun ailesinin sürekli onu hırsızlıkla suçladığını ima eder. Manav ya beni Arçu ile kabul edersin ya da bu eve girmem diyor. Bakalım Savita’nın seçimi ne olacak?

Soluchana ve Malohar olanlardan dolayı kızgındır. Sonuna kadar Manav’ı destekliyorlar. İşin bir pandan ibaret olduğunu savunuyor. Soluchana öfkeyle Mançu’ya bakıyor. Şu an kanıtım yok ama eminim diyor. Mançu blörf yaparak daha fazla bu evde kalamayacağını söyleyerek bavullarını toplamaya gider. Sonra da U dönüşü yapıp kızlarımı tek bırakamam katlanacağım diyor.

Kızlar yine Arçu ve Manav’ı çekiştirmekten geri duramıyor. İşleri güçleri varsa yoksa Manav’dır. Kendileri çok akıllıymış gibi ablalarının davranışını sorguluyorlar. Vaishali ise atılan tokatın hesabını soracağını söylüyor.

Baş Tacım 88.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Baş Tacım 88.bölüm özeti devam ediyor. Savita yine Arçu’yu kabul etmemiş evinde ağlayarak söylenmeye devam eder. Manav ve Arçu yeniden sokaklara düşmüştür. Ne yapacaklarını konuşurken Tarun’u ararlar ve Tarun kendisinde kalmalarını teklif eder.

Darmesh’in telefonu çalar. Madhuri Darmesh ile görüşmek istediğini söyler. Vaishali telefonu Darmesh’e götürür ve Madhuri adında bir kadının onunla konuşmak istediğini söyler. Darmesh şoke olur. Vaishali ise hiç şüphelenmiyor.

Jaywant ve Mançu telefonda ne kadar iyi bir iş çıkardıklarını konuşurlar. Jaywant Maav’ın küçük bir hatasında Arçu’nun kendisine döneceğini söyler. Oda ad kuzeni Swati belirir. Jaywant’ın bu sözlerine inanamadığını söyler. Nasıl olurda Arçu’ya bunları yapabiliyorsun der. Swati, Jaywant’ın hastalıklı düşüncelerinden sonra Arçu’nun tehlikede olduğunu sezer.

Swati hemen Arçu’yu arar. Telefonda konuşamayacağını söyler. Bu arada Manav ve Arçu Tarun’un evine yerleşir. Manav, Tarun’a başına gelenleri anlatır. Tarun arkadaşının hırsızlıkla suçlanmasına çok bozulur. Manav’a para destesini çıkarıp borç olarak verdiğini söyler. Manav kiralık ev bakmaya gider.

Swati ve Archana buluşurlar. Swati ona tüm duyduklarını anlatır. Arçu Swati’ye üzülmemesini Jaywant’ın kendi hayatında bir önemi olmadığını ama Mançu’nun bir ders hakkettiğini söyler..

Arçu eve gidip fırtınalar estirir. Herkes toplaşır. Arçu, Mançu’ya bağırmaya başlar. Vinod odadan çıkıp aynı şeyleri tekrarlamamasını ister. Mançu da Arçu için hikayeler yazdığını söyler. Arçu parayı oraya Mançu’nun koyduğunu ve Jaywant ile işbirliği yaptığını söyler. Vinod bunu neden yapsın ki diyerek inanmadığını belirtir. Mançu da Manav zavallı diyerek dalga geçer. Madem hırsız değil siz balayına gittiğinizden beri o para oradaydı neden dönünce vermedi der. Vinod şok olur ve malca Mançu’ya bakar. Paranın orada olduğunu nereden biliyordun der. HAHAHHAH Mançu ağlamaya başlar. Foyası ortaya çıkmıştır. Bunun üzerine Arçu’nun bir şey demesine gerek kalmamıştır. Arçu evden çıkmadan önce Vinod’a bundan böyle yalnızca iki kız kardeşinin olduğunu söyler. Vinod ağlayarak Arçu’nun peşinden gider.

Olanlardan sonra Soluchana ve Malohar da öfke kusar. Bu sefer ikisi de sessiz kalmaz. Malohar Maçu’ya gelinim demekten utandığını söyler. Soluchana da ona tokat atmak istediğini lakin bu tarz bir insan olmadığı için yapamadığını söyler. Aynı şekilde Vinod’a da kızarlar. Mançu’nun bir gün bu aileyi paramparça edeceğini söyler.

Karankaj ailesi Mançu’ya böyle yüklenirken kapıda Rasika belirir. Kızıyla bu tarz konuşulduğu için mutsuzdur. Ajit de oradadır ve kardeşi adına üzgündür. Mançu biraz destek görünce gözyaşları sel olur. Bu evde kalmak istemediğini söyler. Rasika kızını da alıp gider. Malohar ve Soluchana birbirine bakar. Masadan eksiliyor dostlar.

Baş Tacım 88.Bölüm Özeti – 20 Eylül Pazartesi Günü Neler Olacak?

Baş Tacım 88.bölüm özeti devam ediyor. Manav ise karısını yeni evine getirmiştir. Arçu’ya sürpriz yapmak için gözlerini bağlar. Daha sonra eve giriş ritüelleri yapıp Arçu’yu öyle içeri alır. Arçu çok mutlu olmuştur. Evi oldukça iyi mahallede güvenilirdir. Manav Arçu’nuh suratındaki üzüntüyü fark eder. Arçu öğrendiklerini anlatır. Manav öfkeyle dolup Jaywant’in yanına gider. Onlar orada hesaplaşırken Darmesh gelir. Manav’a hırsız ve iki yüzlü deyince Manav kimin iki yüzlü olduğunu iyi biliyoruz der. Yakında senin hakkındaki gerçekleri de açığa çıkaracağım diyor. Darmesh panik içindeki surat ifadesi çok komik. Manav gördüklerini söyleyecekken Vaishali gelir ve Manav duraksar ve gider.

Manav çok sinirli şekilde yürüyordur. Yolda bir kalabalık görür. Birinin bayılmış olduğunu fark eder. Yanına gittiğinde Vaishali olduğunu anlar. Onu hemen hastaneye yetiştirir. Doktor stresten bayıldığını açıklar. Manav doktora kendisinin getirdiğini söylememesini ister.

Rasika ve Mançu her zamanki bildik konuşmaları gerçekleştirirler. Rasika uzun vadede düşünmesini ister. Nasıl olsa evde kimse kalmadı. Ev Vinod’un üzerine olacak ve sen Vinod ile barışmaya bak der. Mançu salak Vinod ile barışma turunu tamamlayıp annesine haber verir. Annesi de o evdeki herkesin duygusal aptal olduklarını söyler.

Manav sonunda Archana’ya, Darmesh hakkında tüm bildiklerini anlatır. Archana şok olur. Artık bu durumla kendisi ilgileneceğini söyler.

Arçu hastaneye Vaishali ile konuşmak için bekler. Doktor Vaishali’ye hamile olduğunu söyler. Archana gerçekleri söyleyemeyeceğini düşünür. Vaishali kapıdan çıkınca dalga geçmeye kocasını yüceltmeye başlar. Sonradan ablasına sarılır ve barışırlar.

Vaishu bebek mağazasına gider ve Darmesh’e hediye bir şeyler almak ister. Varsha orada Darmesh’i Madhuri ile görür gibi olur ama sonra fark edemez. Madhuri Vaishali’nin yanına gelip bebek hakkında sohbet ederler.

Madhuri Darmesh ile buluşmuştur. Bazı şeyler sormak istediğini ve hayatından sonsuza dek çıkacağını söyler. Darmesh bunu yapmasına gerek olmadığını sonsuza dek bakacağını söyler. Darmesh Madhuri’ye kendisinden ne istediğini sorar. Madhuri ise senden bir bebek istiyorum diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu…. Madhuri oğlunun kemik iliğine ihtiyacı olduğunu bu yüzden Varun’a kardeş istediğini söyler. Darmesh ne düşüneceğini bilmiyor.

Vaishuli ise evde hazırlanmış ve Darmesh’e söyleyeceklerini düşünüyordur. Drmesh bir türlü eve gelmek bilmez. Vaihali aradığında çok fazla işlerle meşgul olduğunu söyler. Aslında Darmesh arabasında oturup tüm gece Madhuri’nin dediklerini düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir