Baş Tacım 84.Bölüm Özeti – 14 Eylül Salı

Baş Tacım 84

Darmesh’in Sırrı! Manav ve Arçu BALAYINDA!

Baş Tacım 84.bölüm özetinde Archana herkese haddini bildiriyor. Önce Savita sonra da Mançu… Soluchana ve Malohar, MaNav ve Arçu’yu balayına yollamayı planlıyor. Darmesh ile ilgili büyük bir sır perdesi aralanıyor. Baş Tacım 84.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Soluchana kocası Malohar’ın ayakta öylece durduğunu fark edip yanına gider. Malohar ağlıyordur. Soluchana neler olduğunu sorar. Malohar kızları evlendiğinde gittikleri aile için endişlendiğini ama bugün Arçu’nun çok iyi bir seçim yaptığını anladığını söyler. Malohar mutluluktan ağlıyorum der. Manav ile birbirlerine değer veriyor çok seviyorlar der.

Savita’nın evine polisler gelir. Savita ağlamaya ve rol yapmaya başlar. Kocasının kendisine şiddet uyguladığını ve kapıyı üstüne kilitlediğini söyleyip şikayet eder. Polisler Damador’u götürür. Savita da aklına başına gelsin deyip güler.

Mançu Rasika’nın evine gidip annesine dertlenir. Archana’dan nefret ettiğini söyler. Ne zaman bir şeyleri başaracakmış gibi olsa Arçu’nun gelip bozduğunu anlatır. Rasika da senin kocan salak der 😀 Mançu kocasına af söyletmez. Vancu içeriye gelince anne kız sus pus olur. Vandu babasının tutuklandoğını söyler. Mançu müjdeli habermiş gibi bunu Manav’a iletir.

Malohar, Maav ile birlikte gitmiştir. Eve dönünce kızına ve Soluchana’ya durumu anlatır. Soluchana bu kadın nasıl olurda kocasını şikayet edebiliyor der. Archana Savita’nın evine gitmeye karar verir. Anne babası izin vermese de Arçu Manav’ın da orada olacağını bu yüzden endişelenmemelerini ister.

Baş Tacım 84.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Baş Tacım dizisinde Manav, babasını da alıp eve getirir. Savita’ya bağırmaya başlar. Bana ve Arçu’ya yaptıklarnı anlayabiliyorum ama babamdan ne istedin der. Savita’da babasının küçük bir dersi hakkettiğini söyler.

Kapıda Archana belirir. Evin içine girmeden Savita’ya seslenir. Archana sert bir şekilde konuya girer. Savita ne zaman lafa girmeye kalksa Arçu onu susturur. Savita ne oluyoruz bu kıza neler oldu diye içinden geçirir.

Bugün yalnızca ben konuşacağım diyor. Bugün evin içine girmeden kapıdan da olsa sana söyleyeceklerim var diyor. Kendisinden genç olduğunu ama Manav’a yaptıklarının yanlış olduğunu belirtir. Bu kabul edilemez ve affedilmeyecek diyor. Savita yine raya girmeye çalışsa da Arçu onu durdurur ve söz hakkı vermez. Derdinin kendisi olduğunu ne Manav’a ne de babasına böyle davranamayacağını söyler. Eğer böyle davranıp sevdiklerine zarar vermeye çalışırsa o zaman görmek istemeyeceği Archana ile karşılaşacağını haber verir. Damador ve Manav mutlu görünüyor.

Archana evden ayrılır. Söyledikleri aslında onu huzursuz etmiştir. Manav gelir ve onunla gurur duyduğunu söyler.

Satish ve Varsha’nın arası yine açılmış durumda. Varsha, Satish’in yanına gelip onunla konuşmaya çalışıyor. Satish, Varsha’nın yüzüne bile bakmıyor. Telefonla mesajlaştıktan sonra yatağa girip uyuyor.

Soluchana, Vinod’dan Vaishali’nin kitabını götürmesini ister. Vinod işe geç kaldığını söyler. Mançu da bütün gün Manav boşta o götürsün diyor. Manav hemen atlar ben götürürüm der. Soluchana da damatlarının kavga etmesini istemiyordur,izin vermez. Manav da kimin ne söylediğine takılmıyorum diyor.

Manav içeriye girer. Darmesh onu görünce ağzına limon atmış gibi yüzünü ekşitir. Manav Vaishali’nin kitabını getirdiğini söyler. Vaishali gelip Manav’ın suratına bakmadan kitabı alır. Akılları sıra onu görmemezlikten geliyorlar.

Vaishali dışarı alışverişe gitmiştir. Aynı serseri adamlar yine peşine takılır. Onun etrafını çevirirler. Maav gelir ve Vaishali’nin kız kardeşi olduğunu söyleyip adamaları korkutup gönderir. Vaishali mahcup olur. Manav 1000 rupisini düşüren adamı görür. Vaishali’ye hemen döneceğini söyler. Manav adamın yanına gidip parasını verir. Adam Manav’ın davranışından etkilenip ona iş bulur. Vaishali uzaktan dinleyip bir anda Manav’ın iyi biri olduğuna karar vermiş olacak ki gülümsemeye başlar. İşlerine gelince Manav iyi canları istemeyince Manav kötü!

Baş Tacım 84.Bölüm Özeti – 14 Eylül Salı Günü Neler Olacak?

Baş Tacım dizisinde Arçu’nun telefonu çalar. Arayan Jaywant. Jaywant yavaş yavaş Arçu’yu rahatsız etmeye başlıyor. Savita, Damador’a yaptığının yanlış olduğunu fark ediyor. Ya da kocası onunla konuşmuyor diye pişman. Ona çay yapıp götürür ama Damador ona pas vermez. Savita özür dilemeye çalışır. Onunla konuşmazsa sataşamadan yaşayamayacağını söyler. Damador onunla evlenerek hayatının hatasını yaptığını söyler. Böylece ikili kavga etmeye başlar. Yani normale dönmüşlerdir.

Vishali eve gider ve Darmesh’e aynı adamların yolunu kestiğini ve Manav’ın kendisini kurtardığını söyler. Darmesh, Manav gibi üçüncü sınıf insanların zaten onlar gibi olduğunu söyler. Kendisinin saygın bir insan olduğu için o tarz adamları görmemezlikten gelmesinin daha doğru olduğunu söyler. Vaishali “Bir kadının hakarete uğramasını izlemenin bir saygınlığı yok. Her zaman haklı olamazsın. Bu sefer Manav haklı! Manav’ın yaptığını senin yapman gerekirdi” diyor. Darmesh kızıyor.

Jaywant ve Mançu buluşur. Jaywant ikisinin ortak özelliğinin Manav’dan nefret etmek olduğunu söyler. Bana yardım edersen seni zengin ederim diyor. Mançu teklifi tabi ki kabul ediyor.

Manav iş görüşmesine gider. Adam çok dolu olduğunu söylese de Manav’ın yüz ifadesine dayanamayıp onu işe alıyor. Arçu ve Manav çok mutlu olurlar.

Darmesh’in mahkemesi yaklaşıyordur. Bu konu hakkında Jaywant ile konuşurlar. Şimdi de Satish’in de saf değiştirmesinden çekiniyorlar. Bu yüzden Satish ve Ajit’e oynayıp Mav’ı yalnız bırakmayı hedeflerler.

Jaywat iş yerinde dedikodu çıkarmaya çalışıyor. Şirketin bu yıl çok iyi gittiğine dair Ajit’in kulağına su kaçırmayı planlar. Satish’in babası Varsha’dan yardım istiyor. Ama Varsha evde değildir. Adam tekerlekli sandalyeden düşer. Satish gelip babasının o halde olduğunu görünce kızar. Varsha haber vermeden evden çıkıp gitmiştir.

Malohar’ın öksürüğü başlar, Manav ona ilaç almaya gider. Akşam olduğunda Vinod eve gelir ve babasıyla takılmak istediğini söyler. Kriket maçları hakkında konuşurlar. Manav da konuya dahil olur. Vinod ile birlikte maç hakkında konuşurlar. Malohar’ı öksürük krizi tutar. Vinod onu doktora götürür. Doktor ilaçların son kullanma tarihinin geçtiğinden bahseder. Mançu ise suçu direk Manav’a atar. Onun kendi babasına da ilaçları verirken son kullanma tarihine bakıp bakmayacağını sorar. Manav’ın bilerek yaptığını ima eder.

Arçu dayanamayıp Maçu’ya çenesini kapamasını ister. Bu eve layık bir gelin olamadın şimdi başkalarını suçlama der. Mançu çıldırır. Sana Manav hakkında yorum yapmayacağım çünkü sen benim hayatımda o kadar önemli birisi değilsin der. Arçu sonunda Mançu’ya gereken cevabı veriyor. Vinod araya girip Arçu’yu uyarmaya çalışır. Arçu geçmişe bakıp kimin neler yaptığını bir düşünürsen bu evdeki düşman kim görürsün diyor 😀

Malohar yine Arçu ve Manav’ın birbirini savunuşuna hayran dolu gözlerle bakar. Daha sonradan Solchana’ya onların hiç yalnız kalmadığını hatırlatır. ikili onları balayına göndermeye karar verir. Manav ve Arçu çok utanır. Bir yere gitmeyeceklerini söyler.

Mançu acayip kıskanır. Vinod işten gelince hemen onu doldurmaya başlar. Bizim paramızla annenle baban onları balayına gönderiyor der. Vinod neee nasıl olur diye söylenmeye başlar. Mançu çok çalışıyoruz her kuruşu bu eve sayıyoruz bizim arzularımız ne olacak diyor. Sürekli taviz vermekten bahseder. Maçu Vinod’un annesiyle konuşmasını ister. Soluchana konuşmaya gerek yok der. Vinod’a dönüp karın ne zaman sorun çıkarmayı bırakacak diyor. Sizden balayı için para isteyen oldu mu diye soruyor. Sizden isteyecek kadar utanmaz değiliz diyor. Siz kendi çocuklarınıza bakın diyor.

Malohar biletleri aldığını söyleyerek gelir. Emri vaki yapmış olur. Manav mecbur kabul eder. Arçu ve Manav çok mutlu olmuşlardır. Manav utandığı için Arçu’ya bakamıyor.

Darmesh’in telefonu çalar. Bir kadın aramış aramış ve Darmesh tedirgin olmuştur. Bu saatte onu evden aramamanı kaç defa söyleyeceği sana diyor. Darmesh parayı ödediğini söylüyor. Telefondaki kadın Varun kendini iyi hissetmiyor buraya gelebilir misin diye soruyor. Darmesh duruma bakacağını söyler.

Darmesh iş seyahatine çıkacağını annesine söyler. Annesi de Vaishuli’yi de götürmesini ister. Vaishuli bu rutin hayattan sıkılmıştır. Seyahat planına heyecanlansa da Darmesh bunu reddeder.

Manav ve Arçu yolculuğa çıkar. İkisi de çok heyecanlıdır. Jaywant Maçu’yu arar. Mançu ikisinin balayına çıktığını haber verir. Jaywant bu iyi bir fırsat deyip ikili plan yapar. Yolculuk esnasında Manav ve Arçu mola yerinde iner. Darmesh’i arayan kadın da buradadır. Oğlunu rahatsızlanıp bayılır. Kadın Manav’a hemen onu hastaneye yetiştirmesi için yalvarır. Hastaneye vardıklarında doktor çocuğun güçsüz kaldığını hemen tedaviye başlanması gerektiğini söyler. Borç olarak Manav ve Arçu çıkarıp verir. Kadın kocası gelince borçlarını ödeyeceğini söyler. Arçu ve Manav hastaneden çıkarken Darmesh geliyordur. Darmesh onları görünce saklanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.