Baş Tacım 82.Bölüm Özeti – 12 Eylül Pazar

Baş Tacım 82

Manav’ın Zorlu Sınavı!

Baş Tacım 82.bölüm özetinde Arçu’nun sağlığı kötüye gider. Soluchana onları kendi evine götürecek. Manav ise türlü hakaretlere maruz kalacak. Baş Tacım dizisi 82.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav için işler arap saçına dönmüştü. Bir yanda Sachin hasta ve Savita Manav’ı çağırıyordur. Diğer yanda Arçu ateşler içinde yanıyordur. Arçu’nun yanında anne ve babası vardır. Soluchana, Manav’ın Arçu’yu bırakıp gidecek olmasına kızar. Daha sonra kızına kıyamayıp yanında kalır. Gece birde sarhoş adam tekrar içeriye damlar. Soluchana ve Malohar kötü bir gece geçirmişlerdir.

Bu arada Vinod ve Mançu, Soluchana ve Malohar’ın dönmemesine içerlemişlerdir. Hem Arçu ile bağlarını koparıyorlar hem de geceyi onun yanında geçiriyor diye söylenirler.

Sabah Manav hemen evine gelir. Tabi karşısında sürekli laf sokan Soluchana vardır. Malohar onu durdurur ve evlerine dönerler. Bu arada Varsha Vaishali de eve gelmiş Vinod ile Arçu’yu çekiştiriyorlardır. Anne ve baba evlerine dönünce hemen onları azarlamaya başlarlar. Soluchana, Arçu’nun hasta olduğunu söylese de bu benciller Manav’ın bakma görevi olduğunu vurgular.

Manav ve Archana yürüyorlardır. Kadınlar Savita’nın sözlerini tekrarlayıp dalga geçerler. Manav annesini gelmiş olduğunu duyar ve sinirlenir. Kendi evinde söylediklerine ses çıkarmadığını ama burada konuşmaya hakkı olmadığını söyler. Arçu onu durdurur ve doktor muayenesini hatırlatır. Doktor Arçu’nun kendine iyi bakmasını beslenmesine dikkat etmesini söyler. Yaşamak için temiz bir yere ihtiyacı olduğunu vurgular. Arçu iki günde bu yeni evinde hastalanmıştır anlaşılan. Doktor hamile kalırsa hayatının daha kötüye gidebileceğini vurgular. Üstüne basa basa Arçu’nun iyi bir bakıma ihtiyacı olduğunu söyler. Manav’ın kulaklarında bu söz dalgalanır. Umarız yaşam koşulları sebebiyle ayrılık yoluna girmezler.

Baş Tacım 82.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Baş Tacım 82.bölümde Karankajlar boşta kalıp Manav ve Arçu’yu çekiştirmeye devam eder. Manav’ın Arçu’nun statüsünü indirdiğini Manav gibi biriyle nasıl evlendiğini sorguluyorlar. Vaishali zamanında Manav’ın iyi biri olduğunu düşündüğünü söyler. Onu bu fikrinden alıkoyan nedir acaba? Hepsinin işi düşünce Manav iyi birisi oluyor. Zaten Arçu Manav ile ilk defa evlenmiyor. Vaishali’nin de Darmesh ile sınava girmesi yakındır!

Varsha eve döndüğünde Satish yine asık suratıyla dalga geçer. Varsha annesinin sürekli Arçu’yu düşünüp sağlığını ihmal ettiğini söyler. Varsha Manav’ın Sachin ve Arçu arasında kalıp ailesinin yanına gittiğini söyler. Annesi orada olmasaydı Manav o zaman ne yapacaktı diye sorgular. Satish olmamış bir şey için neden kafa yorduğunu sorar. Satish Manav’ın Arçu’yu ne kadar sevdiğini tekrar etse de Varsha ikna olmaz.

Arçu evde yatıyordur. Manav gelir ve işinden ayrıldığını 24 saat onunla ilgileneceğini söyler. Para konusunu da düşüneceklerdir. O sırada Soluchana içeriye girer ve onu eve götüreceğini söyler. Arçu kabul etmez kocasını bırakıp gelmeyecektir. Soluchana onunda geleceğini söyler. Arçu bunu kabul etmez. Çünkü Manav için o eve gitmek haksızlık olacaktır. Evdekiler onunla dalga geçebilecek Vinod ve Mançu’nun neler yapabileceğini öngörüyordur. Manav ise doktorun söylediklerini anımsar ve kabul eder. Zamanında Savita Arçu’ya kötü davranmıştır. Sıra Manav’dadır.

Manav ve Arçu, Soluchana ile birlikte eve girince evdekiler şoke olur. Vinod ve Mançu karşı çıkacakken Soluchana susturur. Odalarına giden çift birbirini burada dolduruşa getirir. Mançu yanına destekçi almak için Vaishali ve Varsha’yı arar. Sabah kahvaltı masasında Vinod ve Mançu’nun tavırlarına Arçu tahammül edemez. Hemen Manav’a gitmek istediğini söyler. Soluchana yaş dolu gözlerle onlara bakar.

Arçu odasına gidip eşyaları toplayacakken bayılır. Manav koşup Arçu’yu kaldırır. İlaçlarını almak için eve gider. Kapıda Vaishali ve Varsha ile karılaşır. Manav bu karşılaşmadan çok rahatsız olur. Kızlar eve girer girmez söylenmeye başlar. Soluchana onları susturup Arçu’nun uyuduğunu söyler. Vaishali hemen kocasına yapılan hakaretin hesabını sorar. Varsh düğündeki aşağılanmaları Vinod ise gelip ben konuşunca susturuluyorum demeye başlar. Mançu ise gelip oraya paradan girer. Malohar ise hepsini susturur. Kendi birikiminden onların masrafını karşılayacağını duyurur. Soluchana da Arçu iyileşene kadar herkesin katlanacağını söyler.

Baş Tacım 82.Bölüm Özeti – 12 Eylül Pazar Günü Neler Olacak?

Manav eve döndüğünde Varsha ve Vaishali ona laf sokmaya başlar. Nasıl bu eve adım attığını gurursuz olduğunu söylerler. Vinod ise bakışlarıyla döver. Mançu da bir şeyler mırıldandıktan sonra Malohar’ı görünce susar.

Vinod gelip Jaywant’ı akşam yemeğine davet ettiğini söyler. Malohar bunu nasıl yapabiliyorsunuz diye çıkışır. Mançu ise Vinod’un Jaywant sayesinde iş aldığını bu yüzden yemeğe davet ettiklerini bu evde yaşayanların da uyum göstermesini ister. Manav tahammül sınırlarını zorluyordur.

Hain kardeşler ve Darmesh buluşup Archana ve Manav hakkında plan yaparlar. Darmesh hala daha Arçu’nun Manav’ın etkisi altında olduğunu savunur. Mançu ise annesine gitmiş evdeki durumu anlatır. Savita bu işi halledeceğini söyleyip Savita’nın evine gider. Savita’ya Manav’ın iç güveysi olduğunu söyler. Savita çıldırır ve Karankajlar’ın evine gider. İçeriye Manav Karankaj burada mı diye bağırarak girer. Savita çıldırmış görünüyordur. Manav ne yapacağını bilemez. Arçu endişelidir ve Soluchana onu evinden kovmaya çalışır.

Arçu mutfağa süt almaya gittiğinde Maçu onu durdurur. Parayı zar zor kazandığını onlara veremeyeceğini söyler. Arçu da cevap vermez her zamanki gibi ağlamaya başlar. Darmesh konuşmak için Vinod ve Mançu’yu çağırır. Darmesh damat olarak burnunu her şeye çok fazla sokuyor. Manav’ın mallardan yararlanmaması için Soluchana ve Malohar’ın kardeşler arasında pay edilmesini istiyor. Mançu ise o evi sadece kendi üzerine istiyordur. O da içinden Darmesh’e söylenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir