Baş Tacım 80.Bölüm Özeti – 10 Eylül Cuma

Baş Tacım 80

Arçu ve Manav EVLENDİ!

Baş Tacım 80.bölüm özetinde Manav ve Arçu evden atılıyor. Sokakta başlarına birçok olay gelen çiftimiz tüm olumsuzluklara rağmen evleniyor! Baş Tacım dizisi 80.bölüm özetiyle devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav ve Arçu ailelerinin kendilerini kabul etmemesiyle yalnız kalırlar. Ajit kendi evlerinde kalmayı teklif eder. Manav ve Arçu külfet olmamak için almayı istemezler. Vndu da annesine sinirlenmiştir. Tanrı asla seni affetmeyecek diyor. Damador da Manav ve Arçu’nun bir arada olmasından dolayı mutludur. Savita geri gelecekleri imasında bulunuyor. Damador ise onların kendilerine saygısı olduğunu anneleri çağırmadıkça gelmeyeceklerini söyler.

İkisi yolda durup yemek yemeye karar verirler. İki dakika boşluk bulunca hemen duygusallaşıp ağlamaya başlıyorlar. Birleşmek için ne çok insanı üzdük diye düşünüyorlar. Manav Arçu’nun musluklarını açtığını görünce onu hemen güldürmeye başlıyor.

Gece olunca bir köşeye oturup Manav Arçu’nun dizisinde uyumasını ister. Sabah olduğunda ise Arçu ateşlenmiştir. Manav endişelenir ve akşama kadar bir yer ayarlamaya çalışır. Parası yetmeyince iş aramaya koyulur. Akşama kadar ağır bir işte çalışır. Parasını alınca oda tutmaya gider ama parası yırtılır. Adam hemen gitmesini ister. Manav adama yalvarır.

Manav, Arçu’nun yanına gittiğinde onu bulamaz. Polisin baskın yaptığını öğrenir. Polis tüm evsizleri devletin malını yasadışı işgal ettikleri için karakola götürmüştür. Manav karakola gittiğinde Arçu’yu görür. Bir de evli olduklarına polisi ikna etmeye çalışıyorlar.

Baş Tacım 80.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Satish, Arçu ve Manav’ı görmek için Savita’nın evine geliyor. Savita onlar evden kovduğunu söyler. Satish Savita’nın hareketlerine anlam veremez. Daha sonra Savita Arçu’nun mücevherlerine bakarken Damador onları elinden alıp geri sahibine vereceğini söyler.

Damador, Soluchana’nın evine gider. Soluchana hemen onlar hakkında konuşmak istemediğini söyler. Damador zaten onlardan haberinin olmadığını Savita’nın evden attığını ifade eder. Soluchana haklı çıkmış gibi sevinir. Vinod da annesine destek çıkar. Arçu’nun kendi seçimiydi deyip durur. Vinod’un da Mançu gibi biriyle seçim yaptığını görüyoruz. Bence bu Vinod çok konuşmasın! Damador da mücevherleri geri Archana’ya vereceği yerde gidip onlara ne diye veriyorsun be adam! Yedekte tut adamlar aç kalacak yeri yok zaten.

Gece karanlığı yeniden çökmüştür. Üstelik hava da kötüdür. Manav ve Arçu uyurken kapkaççılar gelir ve para ister. Para vermezlerse öldüreceklerini söyler. Manav kavga ederken hapiste tanıştığı adamlar gelip onu kurtarır. Manav Arçu ilen olan aşkını anlatır. İkili bu aşktan çok etkilenir. Manav’ın bir evi olmadığını öğrendiklerinde ona yer gösterirler. Yalnız ev çok kötü durumdadır. Her yeri örümcek ağı kaplamıştır. Manav ev Arçu iyi bir temizlik yapacaklarını söyler.

Manav ve Arçu yeni evlerinde temizliğe başlar. Manav temizliğin ev bulmaktan daha zor olduğunu söyler. Archana evi derleyip toplar. Manav son halini görünce şaşırır. Arçu su getirmeye gider. Bunun için kuyruğa girmesi gereklidir. Bu sıra yüzünden kadının biri Arçu’ya musallat olur. Uzaktan is Soluchana’nın arkadaşı Arçu’yu görür. Koşup Soluchana’ya gördüklerini anlatır. Onu çok kötü bir halde gördüğünü pis bir mahallede yaşadığını söyler. Anne olarak buna nasıl gönlün rıza geldi der. Vaishali ve Soluchana ağlamaya başlar.

Manav iş bulamaz. Sürekli şanssızlıklar peşini bırakmaz. Yırtık banknot paraları tekrar müdürden istemeyi teklif eder. Orada da arbede yaşanır ve işçiler birleşip Manav’ı dövmeye başlar.

Baş Tacım 80.Bölüm Özeti – 10 Eylül Cuma Günü Neler Olacak?

Vaishu ve Darmesh ikilisi ortalığı karıştırmaya hazırlanıyor. Vaishu Darmesh’e Arçu’nun nasıl bir yaşam sürdüğünden bahseder. Darmesh üzülmediğini hatasının bedelini ödediğini söyler. Vaishu haklı olduğunu ama annesi için üzüldüğünü kırıldığını anlatıyor. Darmesh sürekli Manav’ın Arçu’ya büyü yaptığını Arçu’nun onun etkisi altında kaldığını söyler. Arçu’yu Manav’dan kurtaracağım deyip duruyor. Vaishu artık evli olduklarını söyler. Darmesh ise bir sindur sürmekle evli olunmayacağını Archana’nın yerini söyle bu ilişkiyi sonlandıracağım diyor. Manyak mıdır nedir?

Savita ise Sachin diye ağlamaya başlıyor. Sharavani’nin kapısına gidiyor ve Sachin’in istediğini söylüyor. Savita yalvar yakar valla çocuğu da alıyor. Bu Shravani’nin hareketleri zaten başından beri normal değildi. Çocuğu verdi!

Karankaj ailesi de Arçu’nun durumunu konuşur. Malahor içimiz rahat etmeyecek gidip bir bakalım diyor. Manav ve Arçu da bir an önce evlenmeleri gerektiğini konuşur. Bu yüzden başlarına bir iş gelsin istemiyor.

Savita bencilce ve çocukça hareketleriyle devam ediyor. Sachin’i bile Damador’a vermiyor. Damador o benim de torunum dese de Shravai giderken Damador onu almaya çalışmamış. Damador çünkü annesinden ayırmadım diyor. Savita ve ilginç fikirleri!

Manav’ın arkadaşları onlar için güzel bir düğün organize eder. Darmesh ise polis arkadaşını arayıp Manav’ı tutuklatma planlar yapıyor. Onlar Manav’ı aldıklarında Arçu ile yalnız konuşmak istediğini söyler. Onlar gidene kadar Arçu ve Manav evlenmiş olur. Darmesh’in yaptıkları karşısında ise Manav sadece gülüyordur. Arçu ise şaşkındır. Gerçekten bunu da mı yapacaktın diyor. Darmesh ise mahkemeden sonra Manav’ın Arçu’yu atacağına inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir