Baş Tacım 78.Bölüm Özeti – 8 Eylül Çarşamba

Baş Tacım 78

Manav, Arçu’yu Evlilikten Döndürmeyi Başarabilecek Mi?

Baş Tacım 78.bölüm özetinde düğün törenleri başlıyor. Savita gıcıklığına Arçu’nun düğün tarihinde Manav ve Shravani’nin de evlenmesine karar veriyor. Darmesh ise Vaishu’dan özür dileyecek. Baş Tacım 78.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde düğün törenleri yaklaşıyordur. Girish kızı için kesenin ağzını açar. Bu hareketiyle Savita’nın ağzı kulaklarına varır. O kendince alışverişi ucuza getirip geri kalanıyla takılar alacaktır. Girish düğünün mükemmel olmasını istiyor. Aynı şekilde Savita da Shravani’nin hayallerini yerine getirmek için uğraşacaktır. Bu sefer düğünün aksamasına izin vermeyecektir.

Manav, Arçu’yu dersten sonra eve bırakmıştır. Varsha evin önünde ağlıyordur. Arçu, Varsha’yla konuşup onu rahatlatır. Manav da onları izler.

Vaishu da odasında Darmesh ile olan düğün fotoğraflarına bakıyordur. Arçu Varsha’yı da alıp odaya getirir. Yıkık üçlü dertleşmeye başlar. Vaishu da Varsha’ya destek olur. Varsha hatasını anlamıştır. Ama şimdi bu hatasından dönmek mümkün değildir. Peki nasıl başa çıkacaktır. Arçu Varsha’ya Satish’i aramasını ve hatasını anladığını söylemesini ister. Satish, Varsha’yı seviyor ve hatasını anladığında geri döneceğini sanırlar.

Manav, Satish’in ofisine gelir. Varsha ile konuşması gerektiğini söyler. Neden Satish konuşmak zorunda ki. Bencilce davranan Varsha’ydı. Manav, Varsha’nın çok dygusal olduğunu ona kızmamasını ister. Satish, Manav’a kızgın olmadığını incindiğini söyler. Satish zamanla yarası iyileştiğinde onu arayacağını söyler.

Jaywant bir adamı susturmak için ona para veriyordur. Manav Jaywant hakkında kanıt toplaması gerektiğini düşünüyor. Manav Jaywant’ı takibe alıyor. Jaywant kirli ve gizli saklı sokaklardan sonra bir adamla buluşur. Adam parayı az bulur. Jaywant şirketten gizlice para aldığını daha fazla almak için evlenmesinin gerekli olduğunu söyler. Manav endişelenir.

Baş Tacım 78.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Jaywant’ın annesi Arçu’nun evine gelmiştir. Düğün için hazırlıklar yapılır. Vinod davetiyelerle gelir. Arçu’nun kalbi yavaştan sızlanmaya başlar. Arçu ağlarken tüm aile mutlu ve eğleniyordur. Arçu gözyaşlarını silip sahte gülümsemesini takar.

Manav gördüklerini Ajit’e anlatıyor. Ajit, Jaywant’ın bu kadar çok borcu olmasına şaşırıyor. Bu borç olayından faydalanabileceklerini konuşurlar.

Soluchana, Savita’nın evine gelir. Savita ne istediğini sorar. Soluchana, Savita’ya borcunu ve yanında da düğün davetiyesini verir. Soluchana, Savita’ya gözdağı verir. Kızının çok mutlu olacağını bu mutlu anlara Manav’ın ve Savita’nın eşlik etmesini istiyor. Savita davetiyeyi kabul etmezken Soluchana masanın üzerine koyup çıkıyor. Savita davetiyede ki tarihe bakıp aynı gün Manav ve Shravani’nin düğününü yapacağını söyler.

Arçu bir kaç gün içinde evden ayrılacağını bu yüzden annesinden Varsha ile barışmasını ister. Arçu Varsha’yı da yanına çağırır. Varsha bu evde annesi sessizken yaşayamacağını söyleyip özür diler. Soluchana da bencilce davrandığı için ona kızgın olduğunu söyler. İkili sarılıp ağlaşırlar.

Ajit Jaywant’ı oyuna getirir. Ajit planından Manav’a bahsederken Manav böylece Arçu’nun evliliğie engel olacağını söyler. Bu sözleri Shravani duyar ve sinirlenir. NEDEEEEEN diye bağırır. Manav hala salağa yatar. Shravani’nin neden kızdığını anlayamıyor gibi davranır. Shravani üzülmüş otururken Savita yanına gelip neler olduğunu sorar. Shravani Manav’ın yaptıklarını anlatır. Savita’nın şartelleri atar. Evde fırtına estirir. Svita bunu neden yaptığını sorduğunda Manav hayatının aşkı olduğunu söyler. Savita şoke olup Manav’ın elini alıp yemin ettirir. Manav ise etmeyeceğini söyler.

Baş Tacım 78.Bölüm Özeti – 8 Eylül Çarşamba Günü Neler Olacak?

Jaywant’ın peşine polis düşer. Yatak odasından paralar çıkar. Jaywant bunların nereden çıktığını bilmediğini söyler. Jaywant tüm bunların arkasında Manav’ın olduğunu anlar. Jaywant başından geçenleri Vinod’a anlatır. Vinod kızgınlıkla evden ayrılır. Vinod, Deskhmukhlar’a gidip onlara saldırır. Jaywant’ı kıskanıyorsun diyerek Manav’ın üzerine yürür. Manav Jaywant’ın Arçu için doğru bir insan olmadığını söyler. Manav konuştukça Vinod daha da sinirlenir. Vinod Manav’a tokat atmaya yeltenir ama Manav eliyle onu durdurur.

Tüm aile gergindir. Vinod’tan cevap yoktur. Vinod gelip Manav’ın bizi Arçu’ya karşı düşman ilan etti der. Arçu’ya gidip bizi düşmanın olarak görüyor musun der. Arçu yine ağlıyor.

Artık törenler başlar. Girish gelir ve Savita her şeyin yolunda gittiğini söyler. Bu arada Darmesh, Vaishu dan özür diler. Darmesh hatasını kabul ediyor. Çift barışınca aile mutlu oluyor.

Vandu abisine Arçu’nun her şeyi anladığını ona güvendiğini ama ama bu evliliği ailesi için gerçekleştireceğini söyler. Sonuçlarına da iyi kötü katlanacaktır. Manav ise buna asla izin vermeyeceğini göz göre göre Jaywant’ın Arçu’nun hayatını mahvetmesini istemiyor.

Artık törenler paralel olarak ilerler. Archana’ya yapılan törenler Shravani’ye de yapılıyordur. Jaywant Darmesh’i görmeye gelir. Bir sorun çıktığından bahseder. Arçu’nun onlardan şikayetçi olması tekrar başlarını belaya sokabilecektir. Darmesh düğün gerçekleştiğinde Arçu’ya baskı yapmasını tekrar Mav’ı suçlamasını ister. Araya Soluchana’yı sokacaklarını bu sorunun üstünden geleceğini söyler.

Vandu da abisinden aldığı direktif sonunda Arçu’nun yanına gidip son bir şey istediğini söyler. Abisi ile buluşacaktır. Vandu ısrar kıyamet ikna eder. Arçu Manav ile buluşur. Manav hayatını başkalarının isteği için mahvetmesine izin vermeyeceğini söyler. Jaywant ile evlenmesine karşı çıkacağını söyler. Arçu hayır ve Manav şoke oluyor. Bakalım sakız gibi uzayan ve bizleri sıkan bu hikayede yanan kim olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir