Baş Tacım 67.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Cumartesi

Baş Tacım 67

Archana, Jaywant İle Evlenmeyi Kabul Etti!

Baş Tacım 67.bölüm özetinde Archana’ya sürekli evlilik konusunda baskı yapılacak. Arçu kabul etmese de Sharavani’nin söylediklerinden sonra evliliğe hazır olduğunu söyleyecek. Arçu’nun Manav’dan isteği ise çileden çıkaracak? Baş Tacım 67.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Savita, Manav’a Soluchana ile olan konuşmasını duyduğunu söylüyor. Soluchana’nın haklı olduğunu sen evlenebiliyorken Arçu neden yeniden evlenip bir hayat kurmasın ki diyor. Manav bunu Arçu’ya söyleyemeyeceğini düşünüyor. Savita ise işin kendisine düştüğünü söyler.

Savita, Soluchana’nın evine gider. Vinod ve babası kendi aralarında konuşuyordur. Savita, Soluchana’ya Arçu hayatına devam etmek istemiyorsa Manav neden hatalı, neden onu azarladın diyor. Arçu Manav’a olan sevgisinin üstesinden gelemiyor bunu sen anlamıyorken neden Manav’ın onun hayatına devam etmesini söylemeyi istersin diyor. Herkes şaşkındır. Sen Arçu’nun Jaywant ile evlenmesini istiyorsun ama Arçu istemiyor. Bu yüzden bu Arçu’nun suçu. Arçu’nun hayatına devam etmesini istemenden mutluyum ama oğlumu rahat bırak der.

Tabi bu söylenenlere Arçu da şok olur. Neden Manav’la konuşmaya gittiğini sorar. Herkes benim iyiliğimi düşündüğünü söylüyor ama yeniden evlenmek benim için gerçekten iyi mi diye sorar. Be hayatımdan memnunum. Eğer Jaywant ile evlenirsem onun hayatını mahvedeceğim diyor. Konuşmalar duygusal olarak ilerler ve Soluchana ağlayarak odasına gider.

Baş Tacım 67.Bölüm

Savita Manav’la da konuşur. Onun bencil odluğunu söyler.Sen yeniden evlenebiliyorsan Arçu’nun da yeniden evlenmesinde sorun ne diyor. Shravani de hemen atlar. Bu konu hakkında Arçu ile konuşmalısın diyor. Shravani bu sözleri söylerken siz ortadan çatlarken buluyorsunuz kendinizi 😀 Zaten bizim attığımız bakışı Damador ve Savita atıyor.

Jaywant, Arçu ile konuşmanın yollarını arar. Jaywant Arçu’nun evliliğe evet demesini umuyor. Jaywant, Arçu’ya Darmesh’in ona bir şeyler söyleyip söylemediğini sorar. Onun iyi bir insan olduğunu ve evlenmeyi düşünmediğini söyler. Jaywant kafasında planlar yapıyordur.

Baş Tacım 67.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Manav gece yarısı Arçu’nun evine gelir. Soluchana neden geldiğini soruyor? Manav Arçu ile yalnız konuşmak istediğini söyler. Arçu gelir ve Manav onu takip eder. Balkona çıkarlar. Manav bunu daha önce söylemesi gerektiğini vurgular. Arçu onu durdurur. Onu anlayıp destekleyen tek kişidir. Manav uzun zaman önce ayrıldığını anılarında yaşayabileceğini Jaywant ile evlenmesini ister. Arçu şokta… Manav söylerken Archana’ya bakamaz. Arçu gözlerinin içine bakıp söylemesini iste. Manav gözlerinin içine bakıp da söyler. Arçu şok olur. Manav’ın sakız gibi uzayan evlilik meselesine şimdi de Arçu eklendi!

Ertesi gün ofiste Darmesh işçilere bir konuşma yapar. Önemli bir tören için herkesi evine davet eder. Janmashtami kutlamalarına çağırır.Herkesin rahat hazırlanması için yarım gün izin verir. Darmesh Jaywant’a ailesini de çağırmasını ister. Böylece aileler tanışabilecektir. Satish ise bu konuşmalardan memnun değil.

Darmesh ofisinde Arçu’ya tekrar Jaywant meselesini sorar. Evet derse bir şey kaybetmezmiş. Darmesh ona düşünmesini söyler. Arçu çıkarken Vaishu arar. Janmashtami kutlamaları için bir bebeğe ihtiyaçları olduğunu söyler. Arçu’nun aklına Sachin gelir. Darmesh Manav’ı arayıp haber verir.

Kutlamalar için aileler gelmeye başlar. Herkes birbirini selamlar. Darmesh, Jaywant’ı Soluchana’nın anne ve babasıyla tanıştırır. Jaywant’ın ailesini de görürler. Soluchana hemen bu aileye bayılıyor. Arçu evlenirse çok şanslı olacağını söylüyor.

Baş Tacım 67.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Cumartesi Günü Neler Olacak?

Arçu Shavrani’yi görüp yanına gider. Sachin’i kucağına alıp onu sevmeye başlar. Shavrani isteksiz isteksiz bakıyor. Manav gelir onları rahat bırakmasını ister. Arçu, Sachin’i giydirmeye götürür. Tören şarkılarla devam eder. Darmesh ve Vaishu salıncakta sallanır.

Soluchana kızını tanımıyormuşçasına gelip Jaywant’ın ailesiyle konuştuğunu evliliğe sıcak baktıklarını son kararı Arçu’ya bıraktıklarını söyler. Arçu evliliğe hazır olmadığını yineleyip durur. Arçu baktı olacak gibi değil Jaywant’ı kenara çekip evliliği istemediğini söyleyip bu meselenin uzamasını istemediğini söyler.

Son kez Shravani de Arçu ile konuşacaktır. Shravani her zamanki şeyleri söylüyor. Shravani neden acı çektiğini soruyor. Fedakarlık yaptığını söyleyerek Sachin’i ve kendisini tehlikeye attığını söyler. Çünkü Manav için ilk sırada Arçu vardır. Shravani bir kukla olmadığını söylüyor. Kendisinin de arzu ve isteklerinin olduğunu anlatır.

Baş Tacım 67.Bölüm

Arçu bu konuşmadan sonra Jaywant’ın evine gider. Onunla evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Jaywant şok olur. Arçu ona isteyip istemediğini sorar. Jaywant’ta evlenmek istediğini söyler.

Arçu, Manav’la konuşmak istediğini söyler. Jaywant’ın teklifini kabul ettiğini ağlayarak söyler. Arçu Manav’a sarılır. Onun istediği gibi yaptığını söyler.

Yağmur yağarken Karankaj ailesi endişelidir. Arçu yağmurda çıkıp dönmemiştir. Arçu sırılsıklam olup eve döner. Jaywant’ın teklifini kabul ettiğini söyler. Soluchana keyfinden dört köşe olur. Kızının son anda neden fikir değiştirdiğini düşünmez. Umursamaz bile. Soluchana da böyle bencil bir insan. Soluchana kızlarını arayıp hemen eve gelmelerini ister. Kızlar kocalarıyla gelir ve Soluchana müjdeli haberi verir. Soluchana abartır ve komşularına gidip haber verir. Arçu gürültüye çıkar. Neler olduğunu sorar. Saatin geç olduğu ve herkesi çağırmasının yanlış olduğunu söyler. Soluchana Darmesh ve Satish’ten özür diler. Sonra da astım krizi tutar. Arçu dikkat etmesini ister.

Manav ıslanmış halde eve gelir. Manav ağlamasını da durduramaz. Shrava artık mutlu olmasını ister. Jaywant ve ailesi gelir hemen uygun bir tarih belirleyip yakında nişanı yapacaklarını söyler. Bakalım Manav ve Arçu aynı gün mü evlenecek?

İşçiler tatlı dağıtıyordur. Ajit sebebini sorar. Jaywant ile Arçu’nun evleneceğini söylüyor. Ajit bu haberden memnun değil ve Arçu’ya bakmaya gider.

Manav da Jaywant’ın ofisine gider. İkisine mutluluklar diler. İkisi adına dua edeceğini söyler. Arçu da kapıda onları dinler ve içeri girer. Arçu Jaywant’tan Manav ile özel konuşmak için izin ister. Jaywant kendisinden izin almamasını ister. İnsan artık daha konuşacak neyiniz kaldı diyor? Arçu artık gerçekten abartmış durumda. İki şart sunuyor. Biri Shravani ile kendisinden önce evlenmesi ikincisi de düğünde yanında olması…Manav bunun mümkün olamayacağını söylüyor. Manav da etmem yapmam diyor lafının sonunda kabul edip çıkıyor.

Size de artık bu ilişki kabak tadı vermeye başlamadı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir