Baş Tacım 64.Bölüm Özeti – 25 Ağustos Çarşamba

Baş Tacım 64

Arçu Manav’ın Yanında Uyuya Kalıyor. Shravani Küplere Biniyor!

Baş Tacım 64.bölüm özetinde Arçu Manav’ı hastaneye yetiştirip onunla yakından ilgilenecek. Shravani, Arçu’yu Manav’ın yanında uyurken bulacak. Mançu ise Soluchana’ya bağıracak?

Baş Tacım dizisinde Manav’ın peşine takılan Prakash Manav’ı sıkıştırmış ve adamları onu dövmeye başlamıştı. Manav kanlar içinde yere yığılır . Kalabalığa doğru ilerleyen Arçu neler olduğu merak eder. Manav’ı yerde yatar halde bulur. İnsanlara yardım etmesi için bağırır. Arçu Manav’ı da alıp hastaneye götürür.

Arçu Manav’ı hastaneye yetiştirir. Damador ise mutlu günlerinin keyfini çıkarıyordur. Manav işten gelmeden şişeleri bitireceğini söyler. Telefon çalar ve Arçu olanları anlatır.

Arçu Manav’ın başında beklerken ağlıyordur. Yanındaki kadın dua etmesini ister. Archana dua eder ve Manav gözlerini açar. Arçu koşup sarılır. Damodar da gelir. Ardından doktor gelip bilgilendirme yapar. Manav’ın hızla iyileştiğini haber verir. Damador Manav’ın yanında Arçu’nun kalmasını ister. Kendisinin sabah geleceğini söyler. Nasıl olsa Savita ve Shravani evde değildir.

Baş Tacım 64.Bölüm

Vandu Ajit için yemek hazırlar. Ajit çok beğenir. Vandu Ajit’e Rasika meselesini açar. Ajit oralı olmak istemez ama Vandu o bizim annemiz der. Ajit, Vandu’ya tekrar üniversiteye gitmesini istiyor. Onun yüzünden yarım bırakmıştır şimdi kaldığı yerden devam etmesini ister. Vandu sevinir ve kabul formu dolduracağını söyler.

Darmesh evde bilgisayarıyla uğraşınca Vaishu buranın ofis olmadığını söyleyerek kızdığını belli eder. Darmesh Arçu’yu şirketin başka bir bölümüne aktaracağını söyler. Manav’ı unutup hayatına devam etmesi gerektiğini de söyleyeceğini belirtir.

Baş Tacım 64.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Gece olduğunda ikilinin odasında yatan diğer hasta kadın öksürmeye başlar. Arçu ona su uzatır. Kadının dikkatini Arçu’nun mangalsutrasının ve sidurunun olmayışı dikkatini çeker. Arçu tüm hikayeyi kadına anlatır. Kadın ikisinin de harika insanlar olduğunu söylüyor ama bu kadar iyilik sana ne kazandıracak diyerek konuşmasını sürdürür. İnsanlar senden faydalanıyor deyip kendini örnek gösterir. Çocuklarına fedakarlık yaptığını evini her şeyini onlara verdiğini sonuç olarak evden kovulduğunu anlatır.

Doktor gelip artık Manav’ın çıkabileceğini söyler. Arçu Manav’ın üstünü giymesine yardımcı olur. Yanlarında yatan kadının hayır duasını alırlar. Kadın birden fenalaşır. İkinizin birlikte yaşamasını istiyorum deyip gözlerini kapar.

Soluchana da eve gelir. Malohar mutfakta uğraşıyordur. Soluchana’yı görünce afallar. Onu çok özlediğini söyleyip Soluchana’yı utandırır. Soluchana Arçu’yu sorar. Malohar gece boyu hastanede kaldığını ve Manav’ın başına gelenleri anlatır. Soluchana ise Shravani’nin olanları öğrenip tekrar Arçu’ya yüklenmesi adına endişelenir.

Soluchana’nın geri dönme vakti gelmiştir. Ama hala Arçu eve dönmemiştir. Malohar Soluchana adına endişeli. Orada mutlu olup olmadığını soruyor. Soluchana sadece birkaç günlüğüne gittiğini Vinod geldiğinde evine geri geleceğini söyler. Malohar umarım öyle olur der. Bakalım gerçekten de öyle olacak mı?

Ajit, Damodar’dan neler olduğunu öğrenir. Manav adına üzülür. Ajit’in aklına Prakash gelir. Damodar acele etmemesini ofistekilere Arçu’nun gelemeyeceğini söylemesini ister.

Soluchana eve gittiğinde büyük bir kaosun ortasına düşer. Mançu Soluchana’yı Punni’yi okuldan almadığı için kızar. Soluchana Rasika’ya tembihlediğini söyler. Rasika bana öyle bir şey söylenmedi diyerek zeytinyağı gibi üste çıkar.

Baş Tacım 64.Bölüm Özeti – 25 Ağustos Çarşamba Günü Neler Olacak?

Ajit, Jaywant’ın yanına gidiyor. Manav’ın başına gelenleri anlatır. Jaywant bu durumla ilgileneceğini söyler. Ayrıca Jaywant Ajit’e Arçu ve Manav’ın ilişkisini sorar. Ajit geçmişte olanları anlatır.

Arçu Manav’ın odasını temizler. Damodar ve evle ile ilgilenir. Arçu yapmaması gereken bir şey yapar Manav’ın yanında uyuyakalır. Savita ve Shravani de geri döner. Shravani Arçu’nun Manav’ın yanında uyuduğunu görür. Bam bam Bammm…

Baş Tacım 64.Bölüm

Shravani bağırmaya başlar. Arçu sese uyanır. Bir nevi Arçu’nun rüyası çıktı diyebilir miyiz 😀 Arçu her şeyi açıklasa da Shravani Arçu’ya suç bulur. Shravani yine tam gaz konuşmaya başlayınca Arçu onu çekip dışarı çıkarır. Dışarıda istediğini söylemesini içerde Manav’ı rahatsız etmemesini söyler.

Ertesi gün Shravani Arçu’nun evine gelir. Yaptıkları için minnettar olduğunu söyler. Bağırmak yerine alçak ve sakin tonta konuşmayı seçen Shavrani bu yöntemle Arçu’yu ikna etmeye çalışır. Manav’ın işi bırakmasın yardımcı olmasını ister.

Arçu annesini ziyarete gider. Soluchana perişanları oynar. Bebek kucağında kendinin ateşi çıkmış ve öksürüyordur. Arçu eve dönmesini ister. Soluchana çocukları bırakamayacağını söyler.

Darmesh son olanlardan sonra Prakash’ı işten kovuyor. Manav’ın da cezasız kalmasını istemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir