Baş Tacım 63.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Salı

Baş Tacım 63

Manav Arçu için Kavga Ediyor!

Baş Tacım 63.bölüm özetinde Savita Vandu’yu evine götürme kararı alır. Shravani Arçu ile buluşup işi bırakmasını ister. Manav iş yerinde çok kötü kavga eder. Baş Tacım 63.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Rasika ve Vandu kavga ediyorlardı. Vandu’nun da artık Rasika’ya karşı sabrı taşmıştı. Zira Vandu kendine değil de ailesine hakaret edildiğinde sessiz kalamıyor. Yine Rasika Manav ve Savita hakkında ileri geri konuşunca Vandu Rasika’ya cevabını vermişti. Rasika Vandu’nun tepkisi karşısında şoke olmuş ve onun elini yakmıştı. Savita ise oraya gelmiştir. Rasika’nın bu davranışı karşısında üstüne yürür ve onu koltuğa düşürür. Daha sonra kızının iyi olup olmadığına bakar. Rasika suç bastırırcasına Savita’nın da zamanında Arçu’ya böyle davrandığını söyler. Savita da asla biz gelinlerimize böyle zarar vermeyiz der. Savita artık Vandu’nun bu evde bir dakika daha kalamayacağını söyler.

Manav Ajit’e işi nasıl yapması gerektiğini anlatıyordur. Boz boğazlık yapan insan çok. Ayrıca Manav ARçu ile olan ilişkisinden bir kere göze battı. Şimdi de burasının bir iş yeri olduğunu eğitim verilen bir yer olmadığını söylerler. Kavga çıkmadan bastırılır.

Darmesh, Arçu’nun yanına gelir. Vaishu’nun Manav ile olan hikayesini anlattığını ve bu hikayeden çok etkilendiğini söyler. Darmesh yalnızca çalışan insanların böyle şeyleri anlamayacağını ve yakında dedikoduların baş göstermesinden rahatsız olacağını belirtir.

Arçu ve Manav karşılaşır. Yalnızca birbirine bakıp kendi yönlerine doğru giderler.

Baş Tacım 63.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ajit eve gelir. Vandu’yu sorar. Rasika, Vandu’nun Savita tarafından götürüldüğünü söyler. Ajit nedenini sorar ama Rasika duymamazlıktan gelir. Ajit’te kapıyı çekip çıkar.

Baş Tacım 63.Bölüm

Ajit, Vandu’nun evine gelir. Savita’ya neden Vandu’yu getirdiğini sorar. Savita ise olanları anlatır. Vandu’nun yara izlerini gösterir. Ajit şok olur. Annesi adına özür diler. Vandu’yu eve tekrar götürmek istediğini söyler. Ajit tüm sorumluluğu aldığını söyler. Savita gönlü razı gelmese de Vandu’nun Ajit ile gitmek istemesine ses çıkaramaz.

Ajit Vandu ile eve giriyor. Annesine Vandu’yu neden yaktığını sorar. Rasika da kendisine cevap verdiği için böyle bir şey yaptığını söylüyor. Üstelik şanslı olduğunu da söyler daha ileri gidebilirmiş. Bundan sonra Ajit’in çıkışı enteresan annesine tokat atmaya kalkıyor ama geri duruyor. Rasika ağlamaya başlıyor. Ajit yalandan ağlamayı kesmesini istiyor. Zira onun nasıl düzenbaz olduğunu bildiğini söyler. Vandu’nun bu evin gelini olduğunu ve onun kurallarına göre yaşayacaklarını söyler. Eğer ters bir hareketi olursa onu polise şikayet edeceğini söyler. Rasika şoktan şoka giriyordur.

Shravani, Arçu ve Manav’ı birlikte gördüğü anı hatırlıyor. Shravani, Arçu’ya telefon eder ve buluşmak istediğini söyler. Arçu ne söylemek isterse telefonda söylemesini ister. Shravani ve Arçu buluşur. Shravani, Arçu’nun söylediklerine inandığını belirtir. Ama ondan bir şey isteyeceğini söyler. Arçu ise artık verecek bir şeyi olmadığını söyler. Ya sen ya da Manav işi bırakmak zorundasın diyor. Arçu nedenini sorar. Shravani ikisinin birlikte çalışmasını istemediğini söyler. Üstüne Manav’ın bakmak zorunda bir ailesi olduğu için Arçu’nun işi bırakmasının daha uygun olacağını söyler. Shravani lafını bitirdikten sonra Arçu’ya ne zaman işi bırakacağını sorar. Arçu gitmeyeceğini söylüyor. Shravani ısrar ettikçe Arçu artık onu dinlemeyeceğini söyler. Geçmişte her istediklerini yaptığını artık yapmayacağını belirtir.

Baş Tacım 63.Bölüm

Shravani ise yine Arçu’nun gerçek yüzü deyip duruyor. Manav’ı ondan çalmaya çalıştığını düşünüyor. Vinod ise eve 4 gün gelemeyecek işleri ile uğraşacaktır. Bakalım bu dört gün Soluchana’yı neler bekliyor. Mançu annesine çay yapacağını söyler etrafında dönüyor gibi gözükür ama işleri yapan Soluchana olur. Arkadaşını arayıp akşam için sinema bileti almasını ister.

Baş Tacım 24 Ağustos Salı Günü Neler Olacak?

Darmesh çalışanlara ikramiye vermiştir. Sadece iki kişiye vermemiştir. Bunlardan biri de Ajittir. Arçu , Darmesh’in Ajit’e ikramiye vermemesine bozulur. Darmesh Ajit’in yeni olduğunu ve iş yerinde bir disiplin olduğundan bahseder. Arçu’ya da kişisel meselelerini iş yerine taşımamasını söyler. Ayrıca diğer işçiye ikramiye vermediği için üzülmediğini söyler.

İşçilerden biri yine Manav’ın damarına basar. Archu’nun çok güzel olduğunu ve onun gibi bir karısı olması istediğini söyler. Manav’ın yanına gidip kendisiyle tanıştırmasını ister. Manav adamı yere serer. Ajit gelip ayırmaya çalışsa da gücü yetmez. Manav çok sinirlenmiştir. Arçu gelip kavgayı ayırır. Ona kızmaya başlar. Eğer polis gelseydi Satish ve Darmesh için işlerin zorlaşacağın söyler.

Arçu ve Ajit kavganın iç yüzü hakkında konuşurlar. Ajit kavganın sebebi sendin der. Manav’a bağırmadan önce nedenini sormalıydın diyor ve Arçu pişman oluyor. Darmesh ise Manav’ın açığa alınmasını ve yeni bir işçi bulmalarını söylüyor. Yanındaki adamı biraz zaman isteyip olayın iç yüzünü araştıracağını söyler.

Arçu Manav’ın yanına gidip neden bunları yaptığını soruyor. Manav sinirlenir ve onun için yaptığını söyler. Arçu işi kaybedebileceğini söylese de Manav bin işi kaybetmeyi göze aldığını söylüyor. Ayrıca Manav, Arçu’nun kendisini dinlemeden ona bağırmasına alınganlık yapıyor.

Rasika valizini hazırlayıp evden ayrılıyor. Vandu onu durdurmaya çalışıyor ama Rasika durmuyor. Vandu Ajit’i arayıp haber verir. Ajit burasının kendi evi olduğunu anlayıp kendi başına dönmeli diyor.

Rasika Mançu’nun evine gitmiştir. Vandu’yu çekiştirmeye başlar. Soluchana gelip Vandu’nun tarafını tutar.

Arçu bir karar alır ve işçileri toplayıp Manav ile arasındaki ilişkiyi açıklar. Bundan sonra ikisi hakkında sözler duyarsa onların sorumluluğu olacağını ve sonuçlarına katlanmaları gerektiğini söyler.

Malohar triplere girmiştir. Soluchana’nın eve dönmeyişine içerler. Arçu’ya annesiyle kouşursa ona kızgın olduğunu ve özlediğini söylemesini ister. Arçu annesini aradığında eve ziyarete geleceğini söyler.

Rasika evde sıkılmıştır. Mançu ile dışrı çıkıp bir şeyler yapmak istediğini söyler. İkili hemen plan yapar. Soluchana eve gideceğini söylediğinde Mançu annesini hastaneye götürmek istediğini ve çocuklarında evde kalacağını söyler. Soluchana evde kalmayı kabul eder. Arçu’yu arayıp başka zamana geleceğini söyler. Malohar da Arçu’nun onu çok özlediğini ihmal etmemesini söyler 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir