Baş Tacım 61.Bölüm Özeti – 22 Ağustos Pazar

Baş Tacım 61

Ajit, Archana’yı KURTARIYOR!

Baş Tacım 61.bölüm özetinde Arçu Manav’ın ısrarıyla istifa etmekten vazgeçiyor. Savita ile pazarda karşılaşan Arçu bir sene sonra tatlı tatlı sohbet ediyor. Mançu ise Soluchana’yı hizmetçisi yapmak istiyor. Baş Tacım 61.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 61.bölüm özetinde Vaishu ve Darmesh evlenmiş Vaishu yeni hayatına adım atmıştı. Vaishu gayet güzel görünüyordur. Vaishu Darmesh’i ofise yollar.

Mançu evi ayırdı ama dertleri bitmiyor. Hizmetçiler maaşı az bulduğu için yakınıp işten ayrılıyorlardır. Mançu Vinod’a daha düzgün birini bulacağı konusunda güvence verir. Vinod tabi ki buna inanmaz. Çünkü durmadan hizmetçiler değişiyordur.

Arçu ise Manav ile aynı ofiste çalışamayacağından istifa mektubunu hazırlar. Manav da ayı şekilde o da işinden istifa edecektir. Şimdi ikisi de bir diğeri ayrılmasın işten diye istifaya hazırlanır. Arçu Manav’dan ailesini düşünmesini ister. Arçu zaten Manav’ın ailesi içi yaşıyordur. Sonuç olarak ikisi de çareyi istifa etmemekte bulur. Manav’ın kalmak için tek şartı budur. Archana’nın istifa etmemesi. Böylece ikisi de kalacaktır.

Masum Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Rasika ayranı yok içmeye hala kin beslemeye devam ediyor. Kızına akıl vermeye başlar. Madem hizmetçilerin biri gidip geliyor. Tam zamanlı bir hizmetçi tutmasını ister. Mançu bunun için bütün maaşını vermesi gerektiğini söyler. Rasika’nın ise hain bir planı vardır. O da Soluchanaya kendini acındırıp evde hizmetçi pozisyonuna sokmak!

Satish Archana’nın ofisine gelir. Ona başka bir görev verebileceğini söyler. Ama Archana ikna olduğunu anlatır. Satish bunda Manav’ın rolü olduğunu anlar. Daha sonra Manav’ın düğünde günü nasıl kurtardığı konuşulur. Arçu daha sonra Satish’e Manav’ın evlenmediğini ve amcalarının ölümünden bahseder. Satish bunu duyduğuna çok şaşırır.

Arçu Manav’ı arar ve Satish’e kalmak istediğini haber verdiğini söyler. Manav ise Arçu işinden ayrılmak zorunda kalsaymış kendini hiç affetmezmiş! Adamlar bir hiç uğruna evlilik bitiriyor ama iş istifaya gelince olay çıkıyor! Bir garip ilişki!

Baş Tacım 61.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Arçu, Manav’ın hayatına tekrar müdahil olmaya başlar. Ondan Vandu’yu görmek istediğini söyler. Manav, Arçu’yu Vandu’nun yanına götürür. Vandu bir sene sonra Arçu’yu karşısında görünce hem şaşırır hem sevinir. Onunla hasret giderir. Nasıl tekrar bir araya geldiklerini sorar. Konuşmanın ortasında Rasika çıkagelir. Burnundan kıl aldırmayan Rasika, Archana’ya da hakaret etmeye başlar. Hala Manav’ın peşini bırakmadığını söyler. Manav ise Arçu’yu savunur. Rasika ise onları evinden kovar.

Mançu ise Vinod’a Soluchana meselesini açar. Tabi ki bu anneni hizmetçi olarak istiyorum şeklinde değildir. Mançu gözlerini doldurur onu çok özlediğini söyler, araya çocukları sıkıştırır. Vinod safıysa mutlu olur.

Baş Tacım 61.Bölüm

Arçu ve Manav tren istasyonuna gelmişlerdir. Archana’nın gözüne bir şey kaçar. Manav onu çıkarmak için yardımcı olurken işçilerde oradan geçiyordur. Yakında ofiste dedikodular baş göstermeye başlayacaktır.

Arçu eve gelir ve annesine istifa etmeyeceğini söyler. Manav ile arasında geçen konuşmayı da aktarınca Soluchana haklı olarak kızı için endişelenmeye başlar. Olaylar yeni baştan başlayacak gibidir. Aradan bir sene geçse de bir karşılaşma her şeyi baştan başlatıyor gibidir. Archana ve Manav tekrar bir aradadır. Manav’ın sakız gibi uzayan meselesi tekrar evliliği gündeme gelecektir. Archana da doğal olarak tekrar üzülmeye başlayacaktır.

Mançu ve Vinod gelip Soluchana’dan kendileriyle yaşamasını ister. Soluchana bu teklif karşısında şaşkın bir o kadar da isteksizdir. Malohar’la konuşması gerektiğini söyler.

Satish, Varsha’ya Manav’ın Shravani ile evlenmediğini söyler. Varsha şaşırır. Malohar ise Soluchana’nın gitmesini istemiyor. Durduk yerde neden düzen bozuluyor diye sinirlenir. Ayrıca gitmek isteyen zaten kendileriydi. Asıl mesele ise Malohar’ın Soluchana’nın gitmesini istememesinin sebebi Mançu’nun neden istediğinin farkında olmasında yatıyor. Malohar’ın fark ettiğini kimse fark etmiyor.

Baş Tacım 61.Bölüm

Arçu alışverişe gittiğinde uzakta yine Savita’nın kavga ettiğini görür. Yanına gidip onunla konuşur. Savita Arçu’nun kendisine anne diye hitap etmesine kızmaz. Çünkü aradan bir sene geçmiştir ve birazda onu özlemiştir. İkili tatlı tatlı sohbet ederler. Savita, Arçu’yu çok zayıf bulmuştur. Ondan beslenmesine dikkat etmesini söyler. Vedalaşıp ayrıldıktan sonra Savita, Arçu’nun arkasından bakıp araya zaman girince Manav’la birbirlerini unutabileceklerini düşündüm ama zaman bazı şeyleri daha da derinleştiriyor der.

Savita ağzı kulaklarında eve varıp Arçu ile karşılaştığını müjdeleyecektir. Savita Manav’a Arçu’yu gördüğünü söylese de bu Manav için yeni bir haber değildir. Asıl Manav’ın Savita’ya diyecekleri heyecanlıdır. Manav Arçu ile aynı işyerinde çalıştığını söyler ve kendisinin patronu olduğunu söyler. Ayrıca Manav Vaishu’nun düğününde yaşadıklarını da aktarır. Savita şok olur ve Manav’ın böyle önemli şeyleri kendisinden saklamasına bozulur. Şimdi Manav’ın tek derdi Arçu ile çalıştığını Shravani’ye söylemek. Çünkü ondan bir şey gizlemek istemiyor. Manav odasına gidip Shravani’ye sesleniyor. Savita araya girip Manav’dan başka bir şey ister. Daha sonra Manav’ı kenara çeken Savita gerçekleri Shravani’den saklamasını ister. Çünkü Arçu’nun adını bile duymaya tahammül edemiyordur. Evde kavga çıksın istemez.

Baş Tacım 22 Ağustos Pazar Günü Neler Olacak?

Soluchana ise düşüncelidir. Mançu ve Vinod meselesini düşünür. Arçu gelir ve annesinin neden dalgın olduğunu anlar. Bu zamana kadar Malohar’dan ayrılmadığını söyler. Arçu babasıyla konuşup halledeceğini söyler. Arçu burnunu sokup babasını ikna edeceğini annesine gitmemesi konusunda uyarıda bulunabilirdi.

Arçu’nun ofiste öğle yemeği vakti gelir. Dışarı çıktığında Manav’da işçilerle geliyordur. Manav, Arçu’yu görünce arkadaşlarına gitmelerini söyler. Tabi içlerinden birisi Archana ve Manav’ı süzmeye başlar. Soluchana, Manav için yemek göndermiştir. Eğer yanlış olduğunu düşünürsen almayabilirsin der.

Vaishu ve Darmesh’te kendi arasında atışmaya başlar. Vaishu, Darmesh’ten Manav’ı terfi ettirmesini ister. Darmesh kız kardeşinin eski kocası olduğu için havadan değilde bunu kanıtlayarak yapmasını ister. Vaishu bozulur. Daramesh ise işlerine karışmaması gerektiğini söyler. Vaishu üzülünce Darmesh onu film izlemeye götürmek istediğini söyler.

Arçu tren istasyonu gelir ve insan kalabalığının sebebini merak eder. Şiddetli yağmur nedeniyle raylar sular altında kalmıştır. Archana yağmurda çekçekle ilerlerken çekçek bozulur inmek zorunda kalır. İndiği yerde tekin olmayan yerlerdir. Yağmur durduğunda Arçu ilerlerken polis baskın yapar ve yolda yürüyen Arçu’yu tutuklamak ister. Arçu’yu kurtaran kişi Ajit olur.

Ajit geçmişte yaptıklarından dolayı ondan özür diler. Ağlamaya başlar. Arçu affettiğini söyler. Onun yaptıkları sayesinde Manav ile tanıştığını belirtir.

Savita kocasına Arçu ile ilgili duyduklarını anlatır. Damodar da duymuştur. Damodar, Arçu’nun geri dönmesinin bir işaret olduğunu savunur. Arçu, Manav’a Ajit ile karşılaşmasını anlatır. Manav bu durumu ironik bulur. Zamanında Arçu’yu tutuklatmak isterken aynı meseleyle onu kurtarmıştır. Manav Ajit’in en kısa sürede iş bulmasını umut eder. İyilik meleği Arcu ise bu meseleyi Satish ile konuşmayı düşünür.

Manav’ Ajit’e Arçu’yu kurtardığı için teşekkür eder. Manav iş buma konusunda ona yardımcı olacağını belirtir. Ajit ise bu teklifi reddeder. Çünkü onları ayırarak büyük bir günah işlemiştir. Manav ise Ajit’in niyetini değiştirdiğine ona yardımcı olmak istediğini söyler. Bu yüzden onu alıp Arçu’nun ofisine götürür.

Arçu, Ajit’i gördüğüne sevinir. Onun çalışma azmiyle tüm işleri başarıyla yapacağını söyler. Satish gelene kadar beklemesini ister. Darmesh içeri girer. Ajit’e iş teklifi ederek itibarını zedelemeyeceğini söyler. Darmesh Ajit’ hakaret eder ve Ajit dışarı çıkar. Araya Arçu ve Satish girer. Ajit’e kefil olduklarını bir şans vermeleri gerektiğini söyler. Darmesh gönülsüzce kabul eder.

Manav ve Arçu’nun dedikodusunu yapılmaya başlanır. Varsha ise Satish’in babasının hasta olduğunu öğrenmiş ona bakmaya gitmiştir. Bhavna’nın haber vermeyişine sitem ederler. Bhavna önemli bir şey olmadığını yineler. Varsha, böyle bir haberi vermedikleri için kırgın görünüyor. Bhava böyle küçük meseleleri düşünüp endişelenmelerinin gereksiz olduğunu söyler. Ayrıca Varsha’nın birlikte yaşama teklifini sürekli reddettiği için lafı değiştiriyor. Varsha ise kafa sallamaktan başka bir şey yapamıyor.

Mançu isteğine kavuştu ve Soluchana geldi. Mançu annesine son durumu haberdar eder. Rasika sinsi sinsi yavaş yavaş ilerlemesini tembih eder. Önce Soluchana’ya hizmet edip saygı gösterdikten sonra yavaş yavaş ilerleyeceğini anlatır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

2 Comments on “Baş Tacım 61.Bölüm Özeti – 22 Ağustos Pazar”

 1. Baş tacımı can yoldaşımın bölümüne yazmışsınız.Üstelik baş tacıma da diğer bölümü 1 günde 2 bölüm ama can yoldaşıma tek bir bölüm bile yok bu kadar insan sabırsızlıkla bekliyor lütfen can yoldaşım bölümleri yerine başka dizileri yazmayın can yoldaşımın kendi özetlerini tez bir zamanda bekliyoruz♥️ Emeğinize sağlık teşekkür ederim♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.