Baş Tacım 60.Bölüm Özeti – 21 Ağustos Cumartesi

Baş Tacım 60

Manav ve Shravani Neden Evli Değil!

Baş Tacım 60.bölüm özetinde Archana, Manav’a neden Sharavani ile evlenmediğini soruyor. Manav, Vaishu’nun düğününe gidiyor. Yine Karankajlar’ın sorununu çözecek. Baş Tacım 60.Bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav arkadaşı Tarun ile konuşur. Ona yeni amirinden bahseder. Bu kişinin Archana olduğunu söyler. Tarun Archana olduğuna sevinir. Tarun Manav’a Sharavani ile olan düğün meselesini anlatıp anlatmadığını sorar. Manav, Arçu’nun mutlu bir hayat sürdüğünü ve bunu mahvetmek istemediğini söylüyor. Bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil! Manav evlenmiyor. Archana Manav evlendiği için gidiyor. Manav Archana mutlu diye gerçekleri söylemiyor. Bir senedir görmediği Arçu’nun mutlu bir hayat sürüp sürmediğini nerden biliyor. Ayrıca madem evlenmeyeceklerdi neden ayrıldılar. Bu sorular kısır döngü şeklinde dönüp dolaşır. O yüzden çok kafa yormamak lazım.

Darmesh ise ailesine düğün için neden bu kadar çok masraf yapıldığını sorar. Şimdiye kazancı iki kat olacaktı ama hepsi düğüne gitmiştir. Ayrıca Darmesh evdeki hizmetçisini azarlar. Ona daha önce eski kıyafetler giymemesi için para verdiğini neden hala aynı kıyafetleri giydiğini sorar. Hizmetçi parayı önemli başka bir meselesine harcadığını söyler. Bunun için Darmesh daha çok para ve yeni kıyafetler verir.

Arcu ise annesine Manav’ın evli olmadığını söyler. Soluchana artık bağı olmayan insanlar adına endişelenmemesini kurcalamamasını ister. Archana ise kafayı takmış durumda. Altta yatan sebebi bulacağım diyor.

Can Yoldaşım 21. Bölüm Özeti – 20 Ağustos Cuma

Manav, Sachin ve Shravani yemek masasında oturuyorlardır. Savita onlara çay getirir. Savita, Karankaj ailesinin evindeki düğünden bahseder. Shravani’nin suratı asılır. Savita Karankajlar bizi neden davet etmedi diye soruyor. Shravani etmedikleri daha iyi olmuş diyor. Zaten nasıl bir bağımız var ki deyip Manav ve Savita’nın damarına basıyor.

Baş Tacım 60.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Arçu Manav’ı aramaya karar verir. O sırada telefonun yanında Shravani vardır. Manav ondan telefona bakmasını ister. Shravani isimsiz numarayı açar ama Arçu kapatır. Manav dışarı çıktığında bu numarayı tekrar arar. Manav Arçu’nun sesini duyunca şaşırır. Arçu buluşmaları gerektiğini söyler.

Manav ve Arçu buluşmak için acele ederler. Arçu buluştuklarında direk konuya girer. Shravani ile neden evlenmediğini sorar. Manav’ın dili tutulur. Arçu sırf bunun için her şeyden vazgeçmişken hesap sorar. Manav düğünlerinin yapılmamasının sebebi olarak amcalarının düğünden hemen önce ölmesi. Uğurlu vakit için birkaç ay ertelemek zorunda kaldıklarını söylüyor. Archana gene ağlıyorken Manav taksi çağırıp düğün hazırlıklarıyla ilgilenmesini ister.

Baş Tacım 60.Bölüm

Varsha, Bhavna’yı da alıp düğün evine getiriyor. Satish annesini gördüğüne çok mutlu oluyor. Archana depresif halde eve gelir. Tabi yine dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Soluchana’ya amcanın ölümünden haberinin olup olmadığını sorar. Archana yas tutmaya başlar.

Shravani Manav’a kız kardeşinin düğününe gitmeleri gerektiğini söyler. Shravani’nin kzı kardeşi olduğunu öğreniyoruz. Keşke diziye erken girseydi de kardeşine akıl verseydi! Manav’ın iş arkadaşı içeriye gelir ve Darmesh’in düğününe gidip gitmeyeceğini sorar. Manav gitmeyeceğini söylese de Savita patronunun düğününe gitmesi gerektiğini söyler. Manav’ın iş arkadaşı yanında Shravani’yi de getirmesini oradan diğer düğüne geçebileceklerini söyler. Neyse ki Shravani’nin oğlu durmuyor da o gelmiyor.

Düğün töreni başlar. Erkek tarafı konvoyla gelir. Müzikler danslar tam gaz devam eder. Manav ve diğer işçiler düğün yerine giriş yaparlar. İşçiler hediye verme işini Manav’a verirler. Manav da yoğun baskı altında bir şey diyemez.

Manav hediyeyi vermek için yaklaştığında tüm aile şoke olur. Manav resmi bir şekilde tebrik ettikten sonra Manav işçi arkadaşlarıyla geri döner. Soluchana durdurup bu aileden olduğunu söyleyince gitmesinin daha uygun olduğunu söyler.

Varsha ise Satish’e Manav’ın yanında çalıştığını daha önce neden söylemediğine kızar. Bunu Manav’ın isteği olduğunu söyler. Archana araya girip Satish’in haklı olduğunu savunur. Archana işçilere yemek verir. Manav utana sıkıla tabağı alır. Archana arkasını döndüğünde ise tabağı yere bırakır.

Can Yoldaşım 21 Ağustos Cumartesi Günü Neler Olacak?

Arcahana Manav’ı yalnız yakaladığında yemek tabağını tekrar uzatır. Az önce patronun olarak uzattım şimdi arkadaşın olarak uzatıyorum der. Manav en sevdiği yemek olduğunu söyleyerek tabaktaki yemeği kaşıklar. Mançu gelir ve eski aşıklar diyerek laf sokar. Mançu diğer işçilerle de böyle ilgilenip ilgilenmediğini sorar. Arçu da ne düşünüp düşünmediğin umurumda değil der.

Soluchana astım krizi geçirirken Manav gelir ve hemen ona spreyini verir. Archana ise Manav’ın annesine yardımcı olduğunu görür. Manav düğünden çıkıp gittiğinde Vaishu’ya aldığı yüzüğü vermeyi unuttuğunu fark ediyor. Bunun için geri dönüyor.

Baş Tacım 60.Bölüm

Vinod düğün yemeklerini kontrol ettiğinde yemeklerdeki fazla tuzun her şeyi mahvettiğini görür. Karankaj ailesi yemeklerin olmayışına çıldırır. Manav süper kahraman gibi yetişip her şeyi halledeceğini söylüyor. Manav Archu, Varsha ve Satish hep birlikte yemek yapmaya başlıyor. Vinod yardım etmeleri için başka insanları da çağırır. Bu arada Sharavani Manav’ı arayıp duruyor. Manav geç kalacağını söylese de söyleyecek sebep bulamıyor.

Vaishu ve Darmesh ateşin etrafında dönerek 7 turu tamamlıyorlar. Böylece evlilik töreni gerçekleşmiş oluyor. Bu arada herkes yemeklerin bu kadar süre içinde hazır olmasına şaşırıyor. Ve herkes bir kez daha Manav’a hayran kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir