Baş Tacım 59.Bölüm Özeti – 20 Ağustos Cuma

Baş Tacım 59

Manav ve Archana İlk Karşılaşma! Archana Manav’ın PATRONU

Baş Tacım 59.Bölüm özetinde Archana bir yıl aradan sonra evine dönüyor. Vaishu ise Darmeshle evleniyor. Varsha Satish ile arasını düzeltmiş ve Bhavna ile evini ayırmıştır. Baş Tacım 59.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana bir yıl aradan sonra evine dönüyor. Eve girmeden basamağa dokunup şükrediyor. Evdeki herkes onu gördüğüne çok sevinir. Duygusal anlar yaşanır. Tabi ilk olarak Soluchana kızına sarılır. Varsha da ablasına sarılır. bu geçe bir yılın herkes için büyük deneyimler yaşattığını söyler. Herkes Arçu’nun bir yıllık yokluğunda onun önemini daha da çok anlamışlardır. Punni de halasına sarılır. O da yeni doğan kardeşinden sonra kimsenin onu sevmediğinden yakınır.

Arçu odasına geçer. Varsha da yanındadır. Arçu, Varsha’ya iyi olup olmadığını sorar. Varsha da geçmiş hakkında kara kara düşünmek istemediğini söyler. Daha sonra yemeklerle içeriye giren annesi Arçu adına çok mutlu olduğunu hayallerini gerçekleştirdiğini şimdi hayatına kaldığı yerden devam edeceğini söyler.

Baş Tacım 59.Bölüm

Archana Sachin’i Kucağına Alıyor! Archana şeker dükkanına gider. O sırada Manav Sachin ve arkadaşı da Karankaj ailesinin evinin önünden geçer. Manav duraksayıp iç çeker. Anılarını hatırlar. Arkadaşı neden içeriye girmediğini sorar. Manav gerek olmadığını çünkü aralarında bi bağ olmadığını söyler. Manav’a telefon gelir. Sachin de ağlamaya başlayınca birden çocuk kendini Archana’nın kollarında bulur ve çocuk sakinleşir. Manav geldiğinde Sachin’in bir yabancının kucağında olmasına sinirlenir ve arkadaşına kızar. Sachin’i almaya giderken yine telefonu çalar. Sachin, Archana’nın kucağında uyuya kalır. Archana da bu çocuğa karşı kendini yakın hisseder.

Baş Tacım 59.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Vinod ve Archana yani iki kardeş eski günleri yad ederler. Vinod odasının aynı şekilde kaldığını kimsein bu odayı kullanmadığını söyler. Archana da bir gün bu eve tekrar döneceklerini bildiğini söyler. Bir gün Mançu’nun da bu ailedeki sevgiyi hissedeceğini konuşurlar.

Shravani ve Manav birlikte törene gitmek için hazırlanırlar. Damodar’ın öksürme sesi duyulur. Böylece onunda ölmediğini görüyoruz. Her zamanki gibi Savita ve Damodar atışması vardır.

Baş Tacım 59.bölüm özetinde Satish ve Varsha Arasında Neler Oluyor? Satish içeriye gelirken herkeste gergin bir hava hakimdir. Sanki Satish yıllar sonra o eve giriyor gibi bir izlenim verirler. Satish herkesi selamlar. Varsha’nın gözü ise kapıdadır. Satish annesinin gelmeyeceğini söylediğinde Varsha bozulur. Archana ve Varsha gergin gergin bakışırlar.

Daha sonra Satish ve Varsha’nın balkonda gayet normal konuştuğunu görüyoruz. Varsha, Satish için yemek getirir. Birlikte şakalaşırlar. İkili konuşurken geçmişe gidilir. Urmila, Varsha’nın yanına gelip onu eve götürmek istediğini söyler. Urmila ayrılığın nasıl bir şey olduğunu bildiğini Satish’i de üzgün gördüğünde üzüldüğünü söyler. Varsha ilk başta reddetse de sonra eve gitmeye ikna olur. Satish özür diler. Bhavna ise birlikte yaşamama kararı alarak evi terk ederler.

Varsha bugün çok inatçı olduğu için kendi hatası olduğunu söylüyor. Bugün törene gelmeyen Bhavna’yı Vaishu’nun düğününe getireceğini söyler.

Baş Tacım 20 Ağustos Cuma Günü Neler Olacak?

Vaishu’nun töreni için erkek tarafı arabalarla gelir. Damadın Darmesh olduğunu görüyoruz. Son bölümde Vaishu’nun başkasıyla evleneceğini görmüştük. Darmesh, Vaishu’yu ikna etmişe benziyor. Bakalım bu evlilik nasıl gerçekleşti?

Aşk Yakar Yakında Kanal 7’de

Okumak İçin Hemen Tıkla!

Satish ve Darmesh, ofisteki işler hakkında konuşurken Satish, Darmesh’in aşk hikayesini komik bulduğu için tekrar dinlemeyi ister. Darmesh Karankaj ailesinin evine gelip Vishu ile konuşmak istediğini söyler. Vaishu karşısında Darmesh’i görünce şaşırır. Darmesh Vaishu’yu sevdiğini söylemeye çalışırken sözleri karıştırıyor. Ondan gerçekten etkilendiğini ve hiçbir anlaşma yapamadığını işlerinin kötüye gittiğini söyler. Darmesh daha önce hiç böyle hissetmediğini açıklar. Vaishu ise 5 gün sonra nişanlanacağını onunda evleneceğini söylüyor.

Baş Tacım 59.Bölüm

Ertesi gün Vaishu, Darmesh’in düğününe gidip onunla evlenme isteğini kabul ettiğini söyler. Darmesh daha önce söyleyemez miydin o kadar masraf yaptık deyince Vaishu geri gider. Darmesh onu tutar.

Törenler başlar. Karankaj ailesi dans etmeye başlar. Darmesh ve Vaishu sempatik bir çift olarak çok hoş görünüyorlardır.

Manav ve Archana İlk Karşılaşma! Deskmukh ailesi Sachin’in büyüyünce ne olacağı konuşunda tartışır. Shavrani ise mutfaktan onları izleyip gülümser. Savita, Manav’a işten izin almasını ister. Manav patronundan izin almak için uğraşır. Patronu kendisinin de bir patronu olduğunu söyleyerek izin vermez. Manav yeni yönetici ile konuşmak için odasına gider. Randevusu olup olmadığı dahi sorulur. Manav bir şekilde içeriye girer ve oğlu için izin istediğini belirtir. Yeni yöneticimiz arkasını dönüyor ve bu kişi Archana çıkıyor. Archana şaşkınken Manav’ın gözleri dolar.

Sandiya Evden KOVULDU! Suraj Gitmesine İzin VERMEDİ!  

Can Yoldaşım 21.Bölüm Özeti Yayında!

İkili geçen bu bir yılı konuşurlar. Ardından Archana izin talebini onaylar. Archana ise Manav’ın burada çalıştığı halde Satish ve Darmesh’İn neden böyle bir pozisyonda iş verdiklerini düşünür. Darmesh bütün çalışanlarını düğününe davet ettiğini söyler. Manav ve Arçu bakışır. Arçu Manav’ın üstü olarak bu işte daha faza çalışamayacağını söyler. Yerine biri gelene kadar Arçu kalacaktır.

Arçu Manav’ın arkasından koşup ona yetişmeye çalışıyor. Arkadaşça sohbet etmeye başlarlar. Manav cüzdanından Sachin’in fotoğrafını gösterir. Archana pazarda karşılaştığı bebek olduğunu anlar. Ardından telefonu çalan Manav, Archana’ya Sachin’in sesini dinletir. Archana kendi çocuğu gibi sevinçle dinler.

Varsha, Bhavna’nın evine gider. Onun düğüne gelmesi için ikna etmeye çalışır. Bhavna tedirgindir. Barış ortamı olması için kendini uzak tutmaya çalışır. Kocasının da araya girmesiyle ikna olur.

Manav’ın dar sokaklardan bir yere ulaşmaya çalıştığını görüyoruz. Köhne yıkık dökük bir eve gelir. Kapıyı Vandu açar. Vandu abisine sarılır. Manav kardeşine bir miktar para verip gider. Bizler Vandu’ya ne olduğunu merak ederken Rasika’nın da kan ter içinde bu evde iş yaptığını görüyoruz. Ajit yüzünden tüm parasını kaybeden Rasika bu eve düşmüştür. Manav’ın para verdiğini anlayan Rasika kıyameti koparır. Vandu’nun üzerine yürür. Rasika Manav’ın para vererek onlarla eğlendiğini mutlu olduğunu sanıyordur. Kişi kendinden bilir işi hesabı. Rasika, Vandu’ya tokat atacakken Ajit gelip Rasika’nın elini havada tutar. Ajit biraz akıllanmış görünüyor. Manav’ın kötü bir niyeti olmadığını verdiklerini alnının teriyle geri ödeyeceğini söyler.

Geçmişte eve haciz geldiğinde Vandu intihar etmekte olan Ajit’i kurtarıyor. Ajit biraz da Vandu’ya minnet borcu duyuyor gibi.

Soluchana, Archana’da ki durgunluğu fark eder. Ona işiyle ilgili sorular sorar. Arçu annesine Manav’ın patronu olduğunu bu yüzden ona emir veremeyeceğinden işinden çıkmak istediğini söyler. Soluchana kızını her halükarda destekleyeceğini vurgular.

Archana Duyduklarına Çok Şaşıracak! Arçu tren istasyonuna gelir. Bindiği trende Shavrani ve Sachin’i görür. Manav onları bindirip erkeklerin olduğu bölüme geçer. Archana uzaktan ikisine bakıp gülümser. Biletçi Shravani’ye zorluk çıkarır. Shravani kocasının yan tarafta bileti onun vereceğini söylese de adam ikna olmaz. Archana’nın duruma müdahale etmeyişine şaşırdık doğrusu!

Tren diğer istasyonda durunca Manav gelir ve biletçiye kimlik gösterir. İkisinin de soyadının farklı olduğunu görür. Manav yakında evleneceğiz der. Archana bunu duyunca şoke olur. Shravani ve Manav evlenmemiş midir? E o zaman Manav ve Arçu neden ayrıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir