Baş Tacım 57.Bölüm Özeti – 18 Ağustos Çarşamba

Baş Tacım 57

Damodar Ölecek Mi?

Baş Tacım 57.bölüm özetinde Darmesh ve Vaishu arasında neler olacak? Dizinin tüm kadınları Mançu’nun baby shower partisine gelecek. Yine ortalık karışacak. Damodar ise hastaneye kaldırılacak. Baş Tacım 57.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Satish ofise gitmek için hazırlanıyor. Varsha ona çantasını getiriyor. Satish konuyu evdeki durumlara getiriyor. Satish gerçekler açığa çıktığında her şeyin daha barış ortamında olacağını düşündüğünü söyler. Varsha gözlerini kapadığında uğradığı hakaretlerin gözünün önüne geldiğini bunları aşamadığını belirtir. İkili konuşurken Bhavna’nın orada olduğunu fark etmezler. Bhavna tekrar bu durumun Varsha’nın egosundan ibaret olduğunu söyler. Satish ikisine de sakin olmasını söyler ve susturur.

Manav bir arabanın camını tıklar. Cam açıldığında bu kişiyi daha önce Vaishu’yu azarlayan adam olduğunu görüyoruz. Bu kişi Manav’ın kendisinden borç aldığını ne zaman geri ödeyeceğini soruyor. Manav bahanelerini söyler. Adam inanmadığını ama Girish’in damadı olacağı için zaman tanıyacağını söyler. Darmesh denilen bu kişi, Manav’ın karakterini beğendiğini kolayca Girish’ten para alabileceği yerde kendisinden istemiştir. Bu huyunu sevdiğini söyler.

Baş Tacım 57.Bölüm

Ajit annesinden tekrar para ister. Bu arada annesini Mançu arar. Sürekli bu evde huzursuz olduğunu üzerine oynandığını kavga çıktığı için mutsuz olduğunu söyler. Rasika ise yakında yeni dairesine taşınacağını dayanmasını ister. Mançu’nun korkusu ise Vinod’un kardeş sevgisi sebebiyle Arçu’nunda onlarla gelmesi.

Baş Tacım 57.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Soluchana’nın komşusu Vaishu’ya tekrar görücü bulduğunu söyler. Vaishu bu kişiyle yemekte buluşacaktır. Vaishu buluşacağı kişinin Darmesh olduğunu görünce şok olur. Bu onu azarlayan kişidir. Darmesh de Vaishu’yu gördüğüne şaşırmıştır. Onu masasına davet eder. Darmesh o gün söyledikleri konusunda yanlış olmadığını sadece kaba davrandığını söyler. Vaishu, Darmesh’e soruları olacağını söyler. Orta sınıf bir kızla neden evlenmek istediğini sorar. Darmesh şişman olduğunu kızların kendisini beğenmediğini burçlara göre de evlilik hayatının başarısız göründüğünü söyler. Toplumdaki kızların kendisini beğenmediğini söyler.

Evdekiler Mançu’nun hamilelik töreni için hazırlık yapıyorlardır. Arçu gelir ve sınavlara 2 ay sonra girebileceğini haber verir. Manav ise Arçu’yu aramak ister. Arçu telefonu görünce mutlu olur ama daha sonra Savita’nın söylediklerini hatırlayıp telefonu yüzüne kapatır. Daha sonra ikili ağlamaya başlar.

Soluchana, parti için davetlileri çağırmaya başlar. Mançu ise kimseyi istemediğini söyler. Kısacası Mançu yine huzursuzluk yaratmaya devam ediyor. Mançu Rasika’nın gelmesini ister. Soluchana bunca huzursuzluk çıkaran Rasika’yı hayatından çıkarmadığını çünkü kızının gelini olduğunu söyler.

Soluchana tüm olanlara rağmen Savita’nın kapısını çalar ve onu Mançu’nun törenine davet eder. Savita artık bunu kabul edemeyeceğini söyler. Çünkü Arçu’yu gördükçe mahkeme salonunda yaşadıkları aklına geldiğini söyler.

Baş Tacım 18 Ağustos Çarşamba Neler Olacak?

Soluchana kapıdan çıkarken Shavrani kapıda belirir. Gözlerimdeki korkunun sebebi sen ve kızınsın. Bu evle bağınız kalmadığı halde neden bazı şeyleri zorluyorsunuz der. Soluchana Shavrani’ye Arçu’nun Manav’ı çalmaya çalışmadığını söyler. Shavrani bunu ona herkesin söylediğini anlatır. Kaderinde kocasıyla mutluluğu yoksa benim suçum ne diye çıkışır. Eğer Arçu bir fedakarlık yaptıysa bunun bedelini ödetmeye kalkmasın. Neden sürekli Manav’a buluşup beni zor durumda bırakıyor.

Soluchana daha sonra Varsha’nın ynına gidip Bhavna’yla onu törene davet eder. Ayrıca gerçeklerin açığa çıkmasından dolayı mutlu olduğunu söyler. Bhavna ve Varsha gerginliği kendini belli edince Soluchana tedirgin oluyor.

Ajit annesinden aldığı parayı batırmış gibi görünüyor. Bu konuda oldukça sinirlidir. Ertesi gün tören başlar. Soluchana misafirlerini karşılar. Varsha gelir ve Bhavna’nın nerede olduğunu sorar. Bhavna daha sonra gelecek der. Bhavna geldiğinde de Varsha’nın önden gittiğini söyler. Varsha ve Bhavna birbirine kötü bakış atar.

Sırada Rasika Vandu ve Savita vardır. Anlaşılan herkes bu törende köşe kapmaca oynayacak. Soluchana Arçu’ya Savita’ya görünmemesini onu bu şekilde ikna ettiğini söyler. Arçu, Varsha ve Bhavna arasındaki gerginliği görüp neler olduğunu sorar. Varsha düşüncelerini anlatır. Arçu bu konuyu uzatmamasını uzatttıkça haksız duruma düştüğünü yakında Satish’in de annesinin tarafını tutacağını söyler.

Baş Tacım 57.Bölüm

Tören esnasında Rasika, Vandu’ya bağırmaya başlar. Kadın herkesin içinde Vandu’ya hakaret etmeye başlar. Savita dayanamayıp ortaya atlar. Rasika ve Savita kavgaya tutuşur. O sırada Damodar kan kusmaya başlar. Manav korkarak onu hastaneye götürür. Haber Arçu’ya gelir. Arçu da Savita ve Rasika’nın arasına geçip baba diye bağırır. Savita kötü bir şeylerin olduğunu anlar ağlamaya başlar. Hepsi hastaneye doğru koşmaya başlar. Vandu da gidecekken Rasika onu durdurur. Ama bu kez Vandu onu takmaz. Arçu da peşlerinden gitmeye kalkar. Soluchana buna izin vermez. Arçu her ne kadar Damodar’ı merak etse de gitmesinin yanlış olduğunu söyler.

Arçu dayanamayıp hastaneye gider. Hastane dışında Manavla buluşurlar. Manav geldiği için teşekkür eder. Aynı şekilde Savita da. Savita, Arçu’nun Damodar’ı görmesini istemez. Çünkü adamın algılarıyla oynuyordur. Arçu gittikten sonra Damodar tekrar içmeye başlayacaktır.

Vinod ise Rasika’nın tutacakları dairenin belgelerini herkesin içinde söylemesinin kötü olduğunu vurgular.

Damodar son zamanlarını yaşadığını biliyordur. Manav’a doktorun neler dediğini sorsa da Manav söylemez. Ama Damodar bunu hissediyordur. Damodar son bir isteğinin olduğunu söyler. Hayattan hiçbir umudum kalmadı. Sadece mutlu bir şekilde ölmek istiyorum der.

Baş Tacım 58.Bölüm Özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir