Baş Tacım 54.Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazar

Baş Tacım 54

Satish, Ashwin’in PEŞİNDE!

Baş Tacım 54.bölüm özetinde Satish, Ashwin’in peşine düşüyor. Girish düğünün bir an önce gerçekleşmesini istiyor. Diğer yandan Vaishu’ya görücü geliyor. Baş Tacım 54.bölüm özeti devam ediyor.

Satish, Manav’ın iş yerine geliyor. Herkes gibi Satish de bu boşanmadan üzgündür. Satish başkaları için yaşamanın yanlış olduğunu savunur. İkili ilişkiler üzerine konuşur.

Arçu, Mançu’nun odasına gider. Şimdi de Mançu’nun peşinde pervane olma zamanı gelmiştir. Arçu’yu kim istemezse Arçu onun yakasına yapışır. Arçu benden hoşlanmadığını biliyorum ama ben seni bir abla olarak görüyorum der. Bu evde olmamı istemeyebilirsin ama gidecek yerim yok diye de ekler. Arçu ağız alışkanlığı Mançu’ya Shavrani diye hitap eder.

Baş Tacım 54.Bölüm

Varsha evde endişelidir. Satish gelip neler olduğunu sorar. Varsha Bhavna’nın evde olmadığını söyler. O sırada Satish’in babası gelir ve Bhavna’nın yalnız kalıp toparlanması gerektiğini savunur. Varsha’ya dönüp yanlış anlaşılmayı anlayıp hatasını telafi edecektir der.

Damador ise sarhoş olup Arçu’nun yanına gelir. Arçu şaşkındır. Ona sözünü tuttuğunu söyler. Boşandığı için alkolü bırakmayacağını hep böyle sarhoş olacağını dile getirir. Bu zehri gece gündüz içeceğini söyleyip Arçu’yu üzmek ister. Tüm ailesinin mutsuz olduğunu anlatır. Artık içmek için iki sebebi olduğunu biri çocuğunun boşandığını ve yeniden evlendiğini söyler. Arçu evlenme lafını duyunca canı yanar. Damador birden dengesini kaybedip yere düşüyor. Eve doktor çağırılır. Damador’un ciğerleri zarar görmüştür. Bu arada Manav’a da haber verilir. Savita ve Manav şaşkındır. Manav sinirlenerek gelir. Neden böyle yaptığını sorar. Doktor da alkolü bırakmasını tavsiye eder. Soluchana Manav ve Damador’un yemeğe kalmasını ister. Bu gece Damador Arçu’nun evinde kalacaktır.

Baş Tacım 54.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Satish, Ashwin konusunda kanıt toplamak için hızlanır. Reshmi ile resepsiyonda karşılaşır. Ona kendini tanıtıp durumu anlatır. Reshmi, Satish’e gerçekleri anlatır. Ashwin’in kendisini de kandırdığını ve yaptıklarından dolayı pişmanlığını dile getirir. Reshmi bulduğu tüm kanıtları vereceğini söyler.

Baş Tacım 54.Bölüm

Ajit annesinden para ister. Arkadaşlarıyla ortaklaşa işe gireceğini söyler. Rasika bu konuda oğluna pek güvenmiyor gibidir. Ayrıca Vandu’nun geleceği de konuşulur. Ne zamana kadar daha bu evde kalacaktır. Rasika şu an için iyi bir hizmetçi olduğunu söyler.

Savita kocasını almak için Arçu’nun evine gelir. Herkese selam verir ama Arçu hariç… Arçu lafa girmeye çalışır ama Savita onu görmemezlikten gelir. Zorla Damador’u götürmeye kalkar. Daha fazla iyilik istemediğini Arçu’suz da yaşayabileceklerini dile getirir. Bu sözler Arçu’nun kabini kırar. Soluchana kızına destek olur.

Savita çok sinirlidir. Önüne geleni azarlar. Her konunun Arçu’ya bağlanmasından sıkılmıştır. Bilhassa Arçu’suz yapabileceklerini söyler. Madem o gitti kalbimizden de gidecek der. Shavrani’yi alıp Manav’ın yanına oturtur. Seçimlerin sorumluluğunu arttırdı der. Bu evin gelini Shavrani der.

Rasika, Karankaj ailesine gelip biraz huzur kaçırmak ister. Bahanesi de Arçu’nun peşine düşüp kendi kızını unutmaları. Rasika Mançu için geldiğini söyler. Rasika bu sefer Vinod’u çilede çıkarır. Mançu Savita’nın gelip bağırdığını ama kimsenin karşılık vermediğini söyler. Ama annesi tek satır laf söyledi diye bağırdığını ima eder.

Baş Tacım 15 Ağustos Pazar Neler Olacak?

Arçu Manav’ı arar. Sessiz kalsa da Damador’u merak ettiği için aramıştır. Savita kapının önünden geçerken Manav’ın konuştuğunu duyup kızar. İkisinin de kendi iradesiyle boşandığını ve konuşmalarının yanlış olduğunu söyler.

Girish gelir ve düğünün 10 gün sonra yapılmasını ister. Shavrani mutlu olurken Manav’ın suratı asılır. Damador ise öksürdüğünde kan kustuğunu fark eder. Damador için işler iyi gitmiyordur.

Soluchana’nın komşusu gelir. Vaishu için görücü geleceğini söyler. Aile şaşkındır. Vaishu ise hiçbir şey söylemeden odasına gider. Arçu onun isteksizliğini fark eder ve yanına gider. Arçu annesini durdurup Vaishu ile kendisini konuşacağını söyler. Vaishu, Varsha ve Arçu’nun evlilik hayatından sonra evlenmeyi hiç düşünmediğini söyler. Arçu her evliliğin aynı olmadığını vurgulayıp Vaishu’yu rahatlatır. O nasıl isterse öyle olacaktır.

Arçu, Varsha’nın düğününde takması için Savita’nın verdiği takıları Manav’a götürür. Onların zor durumda olduğunu ve daha çok ihtiyaçları olabileceğini söyler. Hem de Damodr’un sağlığını düşünmüştür. Manav eve gidince Savita’ya takıları vermeye kalkar. Savita bunun içinde sinirlenir. Arçu’ya bu takıları ben verdim ve onda kalacak der.

Ashwin eve gittiğinde Reshmi onu arar. Telefonu Urmila açar. Ashwin yine Urmila’yı kandırır. Bakalım buradaki gerçekler ne zaman açığa çıkacak? Urmila ne zaman uyanacak?

Vaishu kendini sarinin içinde hiç iyi hissetmez ve söylenip durur. Erkek tarafı gelir ve tanışma aşamasına geçilir. Vaishu ve damat adayı kendi aralarında sohbet eder. Erkek tarafı ise konuşmayı yine Arçu’ya getirir. Arçu’nun boşanması sorun teşkil ediyormuş. Vaishu da bu söylemleri duyup sinirlenir. Ablası hakkında kimse böyle konuşamazdır.

Arçu kardeşine kendi gibi düşünen birini bulması için dua eder. Ertesi gün Savita ve Vandu takıları alıp Arçu’ya getirmiştir. Arçu özür diler ve hemen gitmemesini ister. Çünkü en sevdiği yemeği yapmıştır ondan ikram eder. Savita da onu kırmaz.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.