Baş Tacım 51.Bölüm Özeti – 12 Ağustos Perşembe

Baş Tacım 51

Satish Varsha’ya İNANIYOR!

Baş Tacım 51.bölüm özetinde Varsha, Bhavna’ya gerçekleri anlatır ama o Ashwin’e inanıp Varsha ile aynı çatı altında yaşamak istemediğini söyler. Arçu ise hala Shavrani’nin baby shower’ı için kendini parçalar. Baş Tacım 51.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Varsha, Bhavna’ya gerçekleri anlatmaya karar verdiğinde Bhavna’nın her şeyden haberi olduğunu görür. Yalnız Bhavna fena halde Ashwin tarafından dolduruşa getirilmiştir. Varsha ne derse desin Bhavna ona inanmıyor Ashwin’e daha çok güvendiğini söyler.

Soluchana da evde tedirgindir. Varsha’nın Bhavna’ya gerçekleri anlatacağını ama ona inanmayıp Ashwin’e inanırlarsa diye tedirgindir. Soluchana’nın içine doğmuş gibi görünüyor. Bhavna Rasika’yı arayıp ona çok kırıldığını bu meseleyi düğünden önce anlatması gerektiğini söyler. Rasika ve Ajit mutludur. Taşlar yerinden oynamaya başlamıştır.

Baş Tacım 51.Bölüm

Bhavna gerçekleri oğlundan saklamayacağını ve bir an önce ona da anlatacağını söyler. Varsha anlatmayı çok denediğini ama Satish’in geçmişi dinlemeyi kabul etmediğini söyler. Daha sonra da Urmila için susmayı tercih etmiştir.

Ashwin yavaş yavaş gerçeklerin açığa çıkacağını hissettiğinde durumu Urmila’ya da açıklamaya karar verir. Ashwin Bhavna’ya ne anlattıysa Urmila’ya da aynı yalanları anlatır. Tabi bunları anlatırken kapıda Satish’te vardır. Tüm konuşulamları duymuştur. Bir an önce eve gitmek istediğini söyler. Urmila’da Satish’in arkasından gider.

Baş Tacım 51.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Vandu ise Ajit ve Rsika’nın yaptıklarını Manav’a anlatır. Varsha’yı kurtarması gerektiğini söylerken hart kesilir çünkü Ajit kesmiştir. Ajit, Vandu’y vurmaya başlar. Neden olan biteni Manav’a anlattığı için kızmaya başlar. Şimdi sonuçlarına katlan diyerek kızın üzerine yürür.

Manav endişelenerek Arçu’nun yannıa gider ve Vandu’nun anlattıklarını ona iletir. Arçu hemen Varsha’yı arar ama ulaşamaz. Daha sonra annesini arar. Annesi de gerçeklerin gün yüzüne çıkıp kızının suçlanmasından korkuyordur. Arçu Varsha’nın yanına gitmeye karar verir. Soluchana Manav’ı da almasını ister. Malohar ise konuşulanları duyup anlamaya çalışır. Soluchana evdekilere Varsha’nın patronunun Ashwin olduğunu söyler. Mançu tekrar öfkelenir.

Satish, Urmila eve gelir. Gerçekler açığa çıkıp yön değiştirir korkusuyla Ashwin de gelmiştir. Bhavna ise oğluna bir karar vermesini ister. Bhavna bir anda Varsha’dan nefret etmeye başlamıştır.Onunla aynı çatı atında yaşayamam demeye başlamıştır. Satish, Varsha’nın nerede olduğunu sorar. Hepsi Varsha’nın odasına doğru gider ama kapı kilitlidir.

Baş Tacım 12 Ağustos Perşembe Özeti Neler Olacak?

Satish kapıyı kırdığında Varsha’nın yatağın kenarında oturduğunu görür. Varsha ile yalnız konuşmak istediğini söyler. Elini Varsha’nın omzuna atar ve neler olduğunu sorar. Varsha inanıp inanmayacağını sorar ve gerçekleri anlatmaya başlar.

Baş Tacım 51.Bölüm

O sırada Karankaj ailesiyle Arçu Manav ikilisi gelir. Manav Ashwin’in yalan söylediğini söyler. Bhavna Manav’ı susturup yalancılıkla suçlar. Varsha sizin kızınız olabilir, Ashwin’de bizim damadımız der. Aileler atışmaya başlar. Urmila ise kocasının daha fazla aşağılanmasına tahammül edemeyeceği için oradan ayrılır. Bhavna da yalnız konuşmak istediğini söyler. Böylece herkes triplenip evden ayrılır.

Rucha Hasabnis Neler Yapıyor?

Okumak İçin Hemen Tıkla

Bhavna, Varsha ile aynı çatı altında yaşamak istemediğini söyler.Varsha suçsuz olduğunu ama bugün Bhava’nın da bir hata yaptığını söyler. Ailesi ile konuşma şeklinin yanlış olduğunu vurgular. Bu yüzden bu evden ayrılacağını söyler. Satish ise karşı çıkar. Varsha’ya güvendiğini ve onun suçsuz olduğunu ispat edeceğini söyler. Bhavna ise çıldırır.

Urmila ise Ashwin’den, Manav gibi birinden hakaretlere maruz kaldığı için özür diliyor. Shravani’nin ise bebeği tekmeler. Shravani ilk defa anne gibi hissettiğini söyler. Manav’ın elini alıp karnına götürür. Manav çok yaramaz olacak der. Arçu ise gülümser.

Soluchana daha fazla dayanamayarak Varsha’yı arar. Telefonu Satish açar. Soluchana nefes almadan konuştuğu için telefonu açanın Satish olduğunu anlayamaz. Satish ise karısına güvendiğini ve onun yanında olacağını söyler.

Bhavna telefonda Urmila ile konuşur. İkisi de Satish’in tavrına anlam veremiyordur. Ashwin’in yıllardır tanıdığı halde nasıl olurda Varsha’nın tarafını tuttuğunu söylerler. Bhavna da kaynana edasında ben oğlumu kaybettim diye söylenmeye başlar.

Archana evdekilere Satish’in Varsha’ya inandığını söyler. Savita Manav ise baby shower hazırları yapmaktadırlar.

Soluchana, Mançu’ya annenin benim çocuklarımla ne derdi var diye sorar. Benim çocuklarım senin annene ne yaptı? Mançu da Rasika ve Bhava’nın eski arkadaş olduklarını söyler. Soluchana ise bunun bilerek planlı yapılmış olduğunu savunur. Mançu ise Rasika doğruları söyledi, Ashwin ise bu durumu çarpıttı der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir