Baş Tacım 50.Bölüm Özeti – 11 Ağustos Çarşamba

Baş Tacım 50

Rasika, Bhavna’ya GERÇEKLERİ ANLATIYOR!

Baş Tacım 50.bölüm özetinde Rasika, Varsha ve Ashwin aşkını anlatıyor. Bhavna’nı tepkisi ne olacak? Girish, Arçu’ya kızının mutluluğuna engel olmamasını ister. Baş Tacım dizisi 50.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav, Shavrani’nin baby shower partisi için paraya ihtiyaç duymuştu. Hasta yatağından kalkıp iş aramaya koyulmuştu. Manav bu kadar parayı bir anda nasıl bulacağını düşünür. Gözü motoruna takılır ve onu satmaya karar verir. Manav adamla anlaşır. Manav bir an hayallere dalar. Arçu’yu motoruyla gezdirdiği zamanlara gider.

Manav motorunu sattıktan sonra yürüyerek dolanmaya başlar. Ajit’in arabası bozulmuştur. Manav onlara rastlar, yardım etmeye çalışır. Ajit ise Manav’a musallat olur. Mançu ise kardeşinin alaycı tavırlarından rahatsız olup onu susturmaya çalışır. Ajit işi bittiğinde Manav’a zorla para verir. Manav da o parayı alıp yoldan geçen bir çocuğa uzatır.

Baş Tacım 50.Bölüm

Shavrani ne kadar utanmaz ise babası da aynı yolda devam etmektedir. Kendi hataları ve çıkarları içi bencilce hareket etmeye devam ediyorlar. Biri diğerinin hatasını görüp uyarmak yerine aynı yola baş koymuşturlar. İkisi de oturuş Arçu ve Manav’ın birbirini sevdiği halde neden Arçu’nun evden gitmediği sorgulanır. Girish umarım Manav sözünde sadık kalır diyor. Shavrani ise başından beri onu sevdiğini, Manav’ın sadık kalacağını yalnızca ikilinin aşkından korktuğunu söyler. Shavrani’nin tutuşmasının sebebi Savita’ın da artık Arçu’yu desteklemesi. Babası korkmamasını istiyor. Çünkü bu ailenin onu gelini olarak kabul ettiğini vurgular.

Baş Tacım 50.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Girish Arçu’yu görüp selam verir. Onunla düğünde tanıştığını ve Manav’ın eşi olarak çok şanslı olacağını dile getirdiğini hatırlatır. Biliyorum çok iyi bir insansın ama bu iyiliğin benim kızımın hayatında bir engel der. Çıldırmamaaaaak elde değil 😡😡 Girish bu evi terk et ve benim kızım mutluluğu yakalasın diyor. Bu baba kız nasıl akıl yoksunuysa bizce Archana’da normal değil. Sana söz veriyorum bey amca bu evi terk edeceğim diyor. Tanrı bu evden ayrılmak için bana güç kuvvet versin diye de ekliyor.

Can Yoldaşım 14. Bölüm Özeti – 13 Ağustos Cuma

Can Yoldaşım bölüm özetini okumak için Hemen Tıkla

Shavrani mutfağa gidip Arçu ile uğraşmaya kalkıyor. Babasının destekçisi olduğunu ve Manav’dan ayıramayacağını söyler. Allah’ım sanki Arçu safında o yetenek var!

Varsha, ablasını ziyarete gelir. Evde çok iyi karşılanır. Özellikle Savita onlar için güzel atıştırmalıklar hazırlayacağını söyler. Varsha Shavrani’yi de görünce selam verir. Shavrani görmemezlikten gelir. Savita da ters ters Shavrani’ye bakar.

Baş Tacım 11 Ağustos Özetinde Neler Olacak?

Varsha ablasına Ashwin ile ilgili rahatsız olduğu konuları anlatıp ağlamaya başlar. Kapıda Savita belirince ikisi çekinir. Savita korkmamalarını her şeyden haberinin oluğunu söyler. Vandu’nun gelip Ajit’in neler isteğini anlatır. Arçu ve Varsha şoke olur. Bu yüzde Savita ve Arçu gerçeği bir an önce Satish ve ailesine anlatmalarını ister. Varsha’nın haklı olduğunu ve korkmaması gerektiğine dair cesaret verirler. Varsha yakında anlatacağım ve sonuçlarına da katlanacağım diyor.

Rasika ise kızının tavırlarından rahatsız olmuş durumda. Neden birden değiştiğini sorgular. Mançu Manav ve ailesinin iyi insanlar olduğunu düğünde çok yardımcı olduğunu bu yüzden insanlar bana kötü davranmıyorken ben neden kötü olayım der. Başından beri Ajit, Arçu konusunda hatalıydı der. Sizi desteklemeyeceğim bu Vinod ile olan ilişkime zarar veriyor. Mançu’da ki bu değişim sizce hayra alamet mi?

Varsha düşünmek için doğru zamanı bekleyedursun ama düşmanları fırsat kolluyordur. Rasika gidip Bhavna’ya Ashwin ve Varsha’nın birlikte olduğunu söyler. Bhavna şok geçirir. Varsha ile konuşmak için doğru zamanı bekler.

Shavrani ise herkesin derdi başından aşmışken düğün tarihi belirlemek istediğini söyler. Savita ise boşanma gerçekleşmeden düğün tarihi belirlemeyeceğini söyler. Ayrıca Savita,Arçu’nun ona çok iyi davrandığını kendisinin neden nemrut olduğunu sorar.

Varsha hala Bhavna’da ki tedirginliği fark edip konuşmayı planlar. Ama Bhavna ise çok güvendiği Ashwin ile konuşmayı deneyecektir.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Bhavna Ashwin’in ofisine gidip ağlamaya başlar. Bunu ona nasıl soracağını bilemediğini söyler. Çok utanıyordur. Varsha ile bir ilişkisinin olup olmadığını sorar. Ashwin kabul eder. Yalnızca eksik biliyorsun der. Varsha’nın ofisinde çalıştığını çok zeki ve işinde başarılı olduğunu anlatır. Onu övdükçe bu övgüsünü yanlış anladığını Varsha’nı kendisine aşık olduğunu söyler. Ashwin evli ve karımı çok sevdiğimi söyledim diyor. Kısacası Ashwin bir araba dolusu yalan uydurur. Hatta Aswin bu ilişkiyi Soluchana’nın da bildiğini söyleyince Bhavna kulaklarına inanamaz.

Baş Tacım 50.bölüm

Bhavna Satish ve Varsha’nın Urmila’nın evine gitmesini yasaklar. Bhavna’nın sert tavrı Satish’in dikkatini çeker. Arçu ise Manav’ın ellerinin yara olduğunu fark eder. Yardım edecekken Shavrani’den krem sürmesini ister. Ertesi gün Manav ilaçlarını sorduğunda Shavrani şımarıkça gelir ve ilaçlarının kendisinde olduğunu onunla ilgileneceğini söyler. Shavrani Manav’a sarılır. Arçu görünce ağlamaya başlar. Sen daha çoooook ağlarsın çoook!

Varsha evde Bhavna’yı yalnız yakalayıp konuşmak istediğini söyler. Bhavna ise Ashwin ile olan aşk hikayenizi bende merak ediyorum deyince Varsha’nın yüzünde şimşekler çakar.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.