Baş Tacım 48.Bölüm Özeti – 9 Ağustos Pazartesi

Ashwin Adım Adım Varsha’nın PEŞİNDE!

Baş Tacım 48.bölüm özetinde Soluchana kızının evlenmesine Ashwin’den dolayı mutlu olamıyor. Stresten astım krizi geçiriyor. Savita ve Arçu arasında gerçekleşecek duygusal sahneler sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım hint dizisi 48.bölüm özetiyle devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde düğün töreni ve koşuşturmacalardan sonra rutin hayat tekrar başlıyor. Manav ve Arçu, Vandu’yu evine götürüyor. Tabi Rasika, Arçu ve Manav’ı bulmuşken laf sokmadan bırakmak istemiyor. Vandu abisi ve yengesine çay içip öyle gitmelerini ister. Rasika evde süt yok diyerek yapmamasını ima eder. Ayrıca Vandu’nun bu zengin yaşamı gördükten sonra bu fakir evlerinde yaşayamadığını bir an önce bu eve döndüğünü ima eder. Sıra Arçu’ya gelir. Varsha’nın kirli geçmişine rağmen zengin bir koca bulmasıyla alay eder.

Arçu ve Mav daha sonra Soluchana’nın yanına gelir. Soluchana neden geldiklerini sorar. Savita Varsha’nın gidişinden sonra annesinin Arçu’nun desteğine ihtiyacı olduğunu söyler. Soluchana, Aswin konusunda endişelidir. Manav ise Varsha’nın akıllı bir kız olduğunu sorunların üstesinden gelebileceğini söyler. Ayrıca Satish’te bu konulara takılacak bir tip değildir.

Satish ise Varsha’nın yanına gidip Urmila’yı nasıl bulduğunu söyler. Satish ablası sayesinde başarılı olduğunu ona çok değer verdiğini söyler. Satish durduk yere Varsha’yı gerer. Ablam da ablam diye tutturur. Zaten bu hint dizilerinde esamesi okunmayan kardeşler düğün sonrası aniden giriş yaparlar diziye.

Urmila arabayla giderken Arçu ve Manav’a rastlar. Israr kıyamet arabaya bindirir. Manav gergindir Ashwin’de bunu fark edip sorularıyla rahatsız eder.

Baş Tacım 48.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Rasika ve Ajit, Varsha’nın acı çekmesi için neler yapabilirler onu konuşuyorlar. Ellerine bu fırsat geçmişken iyi değerlendirmek gerektiğini düşünürler.

Satish ise Varsha’yı dondurma yemeğe götürüyor. Bhavna ise Varsha ile alışverişe gideceği için sinirlenir. Yavaş yavaş gerilim başlıyor mu yoksa?

Baş Tacım 48.Bölüm

Baş Tacım 48.bölümde Öte yandan Savita’nın komşusu Archu gibi bir geline sahip olduğu içi çok şanslı olduğunu söyler. Archu’yu kaybetmemesi gerektiğini söyler. Savita ise Arçu’nun sevdiği bir yemek yapar Arçu Savit’ya sarılır. Annesine sarılmış gibi hissettiğini söyler.

Soluchana ise Varsha ve Aswin’i kafasına takmaktan yine bir astım krizi geçirir. Damador eve sarhoş gelir ve Shavrani ve Manav’ın evlenmesini istemediğini söyler. Eğer Arçu ve Manav boşanmazsa alkolü bırakacağına dair söz verir.

Urmila resepsiyon daveti için Rasika ile görüşüp onu davet etmek ister. Boş konuşan Rasika Varsha’ın geçmişinden dem vurarak rahatsız etmeye çalışır. Vandu ise Rasika’yı dinlerken oldukça gerilir.

Baş Tacım 9 Ağustos Fragmanı Neler Olacak?

Archana, Manav’ın garajı için Satish’ten yardım istemişti. O konu hakkında Arçu ve Manav konuşurlar. Savita ise onları kapıda dinler. Savita hem mutlu hem de üzgündür. Savita yardımcı olmak için mücevherlerini satmaya karar verir. Onu durdurmaya çalışan ise Shavrani olur.

Resepsiyon başlar. Arçu ve Soluchana ona Aswin hakkında sorular sorar. Bir an önce Satish’e gerçeği anlatmasını ister. Kapıda Bhavna vardır. Konuşulanları anlamamıştır ve Varsha’yı götürmeye gelmiştir. Varsha ve Manav karşılaşır. Varsha yanınd oldukları için teşekkür eder. Arçu ve Manav aşkından dem vurur. Arçu konuşulanları duyup gülümser. Shavrani ise uzaktan olanları izler ve Arçu’nun duygusal davranarak herkese oyu oynadığını düşünür. Arçu yanlarına giderken Shavrani ondan önce davranır. Manav’a sinsice gülümser. Varsha’da bu çirkin gülümseme karşısında ayrılmak zorunda kalır.

Can Yoldaşım 10. Bölüm Fragman ve Özeti – 9 Ağustos Pazartesi

Okumak İçin Hemen Tıkla

Son zamanlarda kırk yıllık arkadaşmış gibi davranan Savita ve Soluchana ise Varsha için güzel temennilerde bulunur. Sıra Arçu’ya gelir. Savita yarın ne olur bilemiyorum ama Arçu nerede yaşarsa yaşasın mutlu olması için dua edeceğim der. Soluchana Manav konusunda kendini suçlar ve ilk başta inansaydım tüm bunlar olmayacaktı der. Aynı anda Savita da kendini suçlu bulur. Yakında araları bozulmazsa bu ikili her an ahretliğim diye hitap edebilirler.

Manav, Ashwin ile Varsha konusunda konuşmayı dener. Manav Ashwin’e Varsha’nın mutluluğuyla oynamamasını ister. Ashwin ise tüm mutluluğunu vermeye hazır olduğunu söyler. Varsha için can attığını söyleyerek Manav’ı iyice çileden çıkartır. Hikayemiz yeniden başlayabilir diyor. Oradan geçen Satish ise konuşmaları duyup ne hikayesi diye sorar. Ashwin ve Manav kouyu değiştirir.

Manav Arçu’nun yanına gidip Ashwin’in niyetinin bozuk olduğunu anlatır. Archana ise bir şeyler yapmak yerine Urmila’nın üzülmesinden çekinir. Urmila üzülmesin diye Archana gerçeği saklayıp Urmila’nın olanlardan bihaber kandırılarak yaşamasına göz mü yumacak?

Baş Tacım 48.Bölüm

Urmila, Varsha ve Satish’in yanına gider. Ashwin de yanlarına gelip Varsha’nın yanında dikilir. Varsha’nın çok güzel göründüğünü söyler. Urmila aynı soruyu Ashwin’e de sorar. Bu Urmila da her seferinde aynı soruyu Ashwin’e sormaktan sıkılmadı. Urmila telefonu çalıp uzaklaştığında Ashwin saçmalamaya başlar. Urmila geri döndüğünde Varsha’nın gerginliğini fark eder. Olur olmadık şaklar yapmamasını söyler. Rasika ise Bhavna’nın yanına gidip geçmiş hakkında bir şey öğrenip öğrenmediğini sorar. Bhavna geçmişe takılıp kalmak istemediğini vurgulayınca Rasika’da geçmiş gelip ayağına dolanmaz diyerek laf sokar Bhavna da sinirlenip kibarca oradan ayrılır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.