Baş Tacım 46.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Cumartesi

Savita, Archana’nın EVLİLİK KOLYESİNİ Takıyor!

Baş Tacım hint dizisi 46.bölüm özetinde Rasika Satish’in annesini Varsha konusunda zehirlemeye çalışıyor. Manav Karankaj ailesini kendi ailesi gibi benimseyip onları zor bir durumdan kurtaracak. Shavrani ve Arçu arasında çıkan kavgayı Savita çözecek. Baş Tacım 46.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 46.bölüm özetinde Savita, Varsha’nın töreninde dans ediyor. Savita gerçekten bu aileye alışmış durumda. Rasika’nın evinde yaşadığı dans travmasından sonra Soluchana’nın evinde gayet rahat hissediyor.

Rasika ise yılanlıklarına devam ediyor. Şimdi Satish’in annesinin yanına gidip onu sokmaya kalkacak. Varsha’nın geçmişinden dem vurup patronuyla yaşadığı ilişkiyi çıtlatacak. Bhavna ise Rasika’ya istediği tepkiyi vermeyecek. Çünkü burası ne yeri ne de zamanıdır. Bu mesele Varsha’yı yaralayıp zarar verebilecektir. Rasika istediği tepkiyi alamayınca gerçekten bozulur.

Rasika belasından sonra şimdi de Shavrani belasıyla devam ediyoruz. Shavrani biliyorsunuz ki en son rahatsızlanmış yatıyordu. Manav Shavrani’yi arayıp nasıl olduğunu sorar. Shavrani sesini duydum daha iyi oldum der. Arçu ise bu iğrenç konuşmaları duymak zorunda kalıyor.

Damador alışverişten döner. Savita, Vandu’nun en sevdiği yemekleri yapacağını söyler. Damador ve Savita’nın keyfi yerindendir. Damador bir gün önce Varsha’nın töreninde Savita’nın dans etmesine güler. Özelikle o dans ettikçe Rasika’nın yüzünün düşmesine bayılmıştır.

Baş Tacım 46.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Satish ise evinde törenler için hazırlık yapıyordur. Annesinin içi içini kemirir. Rasika ne de olsa zehrini dökmüş kadının kafasını karıştırmıştır. Bhavna Satish’i kenara çekip daha fazla dayanamayacağını söyler. Varsha’nın geçmişiyle ilgili bir şeyler duyduğunu anlatır. Satish ise kimsenin geçmişiyle ilgilenmediğini vurgular. Onlar bu yolda ilerlerken geçmişe takılmanın çok saçma olduğunu düşünür. Oğlunun bu sözlerinden sonra annenin içi de ferahlar.

Öte yandan Rasika ise Bhavna’nın tepkisiz kalışına kafayı takmıştır. Ne de olsa o planının sonucunu böyle beklemiyordu. Ajit ise artık kafasına takmamasını onları tebrik edip döneceklerini söyler. Rasika pes etmeye niyetli değil bu yüzden Aswin hakkında bilgiler toplamaya karar verir.

Aşk Yakar Dizisi Yayından Mı Kalktı?

Manav evi arar ve telefonu Arçu açar. Varsha’nın çok ısrar ettiğini birlikte bir ritüel gerçekleştirmelerini söyler. Manav bunun doğru olmadığını vurgulasa da Varsha için yapmalıyız der.

Baş Tacım Hint Dizisi 7 Ağustos Özeti

Arçu odayı düzenlerken arkasından Savita gelir ve elinde mücevherler vardır. Arçu şaşkındır. Düğünde takması için ilk ve son kez getirdiğini söyler. Savita sözlerine bir şey daha ekler. Tüm bunları yapıyor olmam seni sevdiğim anlamına gelmiyor der Arçu’nun gözleri dolar ve ondan son bir şey ister. Mangalsutrasını takmak. Arçu bu isteğini söyledikten sonra kapıda gereksiz Shavrani görünür. O da bu mangalsutranın onda ne işi olduğunu düşünür. Arçu da Savita’nın vermeyeceğini düşünerek oradan çıkar. Ama Savita onu durdurur ve mangalsutrasını verir. Buna hakkı olduğunu dile getirir. Shavrani ise çok kızar. İkisi daha sonra bunun kavgasını yapmaya başlar. Arçu yanlış anladığını anlatmaya çalışır. Sadece törende takması gerektiği için istediğini söyler. Shavrani kuyruğuna basılmış gibi bağırmaya başlar ve saçmaladığını söyler.

Baş Tacım 46.Bölüm Özeti – Savita Mangalsutratyı uzatır.

Bu kavgayı durduracak isim Savita olur. Arçu’nun saçmalamadığını söyleyerek Sahvrani’nin sözünü keser. Savita onun için yeni bir mangalsutra yaptığını söyler. Sana kızım dedim bize güven diyerek Shavrani’ye sarılır. Arçu da onların sevgi pıtırcığı haline bakar ve bu tabloda olamayışına içerlenir.

Manav ise evin oğlu gibi çırpınır durur. Soluchana boşanmaları için dua ederken şimdi pişman olmuştur. Malohar ise düğün için kredi çekmiştir. Adamın parayı eline almasıyla kapkaççılara kaptırması bir olur. Malohar kafayı yer. İmdadına Manav koşar. Parayı denkleştirip adamın eline saymıştır. Günlerce kendi iş yeri için para bulamayan Manav, Malohar için Shavrani’nin babasından para alır.

Arçu ütü yapan kadınla tartışır. Manav’ın gömleğini yakmıştır. Kadın suç bastırırcasına Arçu’yla kavga ediyordur. Rasika gelir ve ortalığı darmaduman eder. Eve geldiklerinde Rasika’nın karşısında beni savunmayı biliyorsun da kendine gelince neden susup kalıyorsun der. Damador ise Arçu’nun kiminle ne zaman kavga edeceğini iyi bilir der. Savita kızına öğüt verir gibi Arçu’ya da verir.

Shavrani babasıyla telefonda konuşur. Girish, Manav’ın işleriyle ilgili bir sorunu olup olmadığını sorar ve aldığı parayı kızına söyler. Arçu konuşmaları duyar ve Manav’ın para almış olmasına şaşırır. Arçu hemen Manav’ı arar ama telefona Varsha çıkar. Onun ağzını aramaya çalışırken Malohar durumu çark eder ve telefonu alıp Arçu’ya durumu anlatır. Manav’ın öz oğlu gibi tüm sorumluluğu aldığını söyler.

Düğün vakti gelmiştir artık. Archana hazırlanır. Mangalsutrasını takarken Manav’ın taktığı anları hatırlar. Savita çıkmadan sindurunu uzatır. Başta Shavrani olmak üzere herkes bir kez daha şaşırır. Arçu eve geldiğinde herkesin Manav’ı övdüğünü görür. Kimse onların boşanmalarını istemiyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.