Baş Tacım 45.Bölüm Özeti – 6 Ağustos Cuma

Büyük İlerleme! Savita, Archana İle Şakalaşıyor!

Baş Tacım dizisi 45.bölüm özetinde Savita Archana’ya iyi davranmaya devam ediyor. Genel olarak Savita da bir yumuşama hakim. Savita gitmem dediği Karankaj ailesinin evine tekrar gidiyor. . Baş Tacım dizisi 6 Ağustos 45.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav, Karankaj ailesinin yanında Varshu’nun düğün töreni için yanında kalıyordu. Soluchana koşturmaktan astım krizi geçirir. Vinod’a gidip acilen ilaç almalarını söylerken Manav eve gelmeden alışveriş esnasında almıştır. Çantasından çıkarıp verir ve evdekiler şaşırır. Manav düğün gününde Archana’nın yaptıklarını hatırlamış ve Manav’da lazım olabileceğini düşünüp almıştır. Anlaşılan Manav evdekilere Archana’nın yokluğunu hissettirmiyor.

Manav’ın evindeyse Vandu’nun gelişi biraz olsun Savita ve Damodar’a iyi gelmişti. Arçu yemek servislerini yaptıktan sonra Savita tabağını alıp Arçu’ya masaya oturmasını ister. Damodar şaşırır ve zaman kaybetmemesi için Arçu’yu uyarır. Savita ve Arçu masada gizli gizli gülümser. Ayrıca Savita sinirli taklidi yapmaya çalışsa da biz anlıyoruz ki aslında hiç kızgın değil. Bilin bakalım bu duruma kim bozuldu. SHRAVANİ!

Manav ve Arçu telefonda konuşur. İki tarafta kendi ailesini sorar ama birbirlerinden dolayı içleri rahattır. Damador karısına Arçu konusunda nasıl böyle yumuşadığını sorar. Savita da ben bir canavar mıyım der. Kızıma iyi davranan kişiye ben nasıl kötü davranırım der. Aklına Manav ve Arçu’nun boşanma zamanının yaklaştığını hatırlayıp buruklaşırlar.

Gece yatmadan Arçu ve Vandu sohbet eder. Arçu ona o evde yaşamanın nasıl olduğunu sorar. Vandu bilerek kabul ettim ve şimdi sıkıntılar benim. Ailemden uzak durdukları sürece sıkıntı yok der. Arçu onun için dua edeceğini söyler. Vandu da Arçu’nun abisinden ayrılmaması için dua edeceğini söyler. Arçu duygulanıp ağlar ama mutludur.

Baş Tacım 45.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Manav sabah erkenden kalkıp Soluchana için çay yapar. Soluchana şaşırır. Bunu kendisi için mi yaptığını sorar. Manav Archana burada olsaydı oda aynısını yapacaktı. Diğer tarafta Arçu da Manav’ın doldurduğu suları doldurmaya gider. Dönüşte Savita’nın ona çay yapmış olduğunu görür. Savita yine Arçu’yla tatlı tatlı atışır. Arçu ve Savita gülümser.

Arçu ve Manav mabette karşılaşıp sohbet ederler. Manav kimsenin kendisine kredi vermediğini söyler. Arçu yardım istemek için Satish’in yanına gelir. Arçu bundan Manav’ın haberinin olmamasını ister. Satish, Manav ve Arçu’nun birbiri için yaptıklarından etkilenir.

Herkesin Savita’ya sorduğu soruyu bir kez de Shravani sorar. Ona davranışı birden neden değişmiştir. Savita farklı bir cevap vermez. O sırada oradan geçince Arçu, Shravani ona dik dik bakar.

Archana ve Shravani arasında yine tartışma yaşanır. Shravani ortalıkta fazla dolaşınca Arçu’ya karışmaması konusunda çıkışır ve 20 gün sonra sadece kendisinin olacağını vurgular. Shravani bu laflardan sonra sancılanır ve yardımına Archana koşar. Doktor çağırılır ve Shravani’nin dinlenmesini söyler.

Manav ailesini arar. Söylenerek telefonu çan Savita oğlunun sesini duyunca sevinir. Evdekiler hakkında bilgi verir. Savita herkesi sordun ama Archana’yı sormuyorsun der. O sırada oradan geçen Arçu adını duyunca durur. Savita o da iyi ondan nefret ediyorum ama öncekine göre daha az der 😀 Arçu gülümser.

Mançu sevgili annesini ve kardeşini de törenlere davet etmek için arar. Ajit gitme taraftarı değil. Gözlerimiz doldu. Çünkü en son rezil olmuşlardı. Rasika ise gideceğiz ve bu düğünü bozacağız der.

Varsha, Savita ve Arçu’nun yanına gelir. Onları törene davet eder. Varsha çok ısrar edince Savita o evde ona yapılanları unutur ve gitmeyi kabul eder. O eve gitmem diyenler e başta gidiyor ama Arçu’yu ikna etmek yine imkansız. Bu seferde kendini Shravani için feda ediyor. Ona bakmak için evde kalıyor. Tabi Shravani onu adam yerine koymuyor. Yardımlarını geri çeviriyor ve yere düşüyor.

Bu törende Soluchana Savita’dan yaptıkları için özür diler. Savita da meseleyi uzatmaz ve her şeyi unuttuğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir