Baş Tacım 43.Bölüm Özeti – 4 Ağustos Çarşamba

Savita Yine Archana’yı Evden Kovar. Ama Bu Kez İSTEMEYEREK!

Baş Tacım 43.bölüm özetinde Rasika, Savita’ya Arçu’yu evden kovması için tehdit eder. Bu tehdite karşılık Varsha’dan gelir. Rasika durmak bilmez ve kafası Varsha’ya takar. Baş Tacım 43.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Deskhmuklar, Vandu ve yeni ailesini yemeğe çağırmak istiyor. Rasika bu yemeğe giderken Vandu’nun yara izlerini kapatmak için mücevherlerini takıyor. Rasika, Mançu ve Vinod’un da bu yemeğe katılmasını istiyor. Çünkü onlar üzerinden gerçekleştirmek istediği planları vardır.

Archana, Satish aracılığıyla Varsha’dan Manav’ın garajın mühürlendiğini öğrenir. Archana çok üzülür. Bu konuda Manav’a her türlü destekte bulunacağını söyler. Evdekiler Manav’a uzunca bir alışveriş listesi verince Manav ve Arçu bakışır. Sinsi Shavrani ikisinin arasına girip birbirlerine bakışlarını engeller.

Vandu gelince annesine ağlayarak uzun uzun sarılır. Archana, Vandu’nun elinde ve boğazındaki yara izlerini fark edip endişelenir. Mançu gelip konuşmalarını engeller.

Rasika, Savita’ya Archana’yı evden kovması için tehdit eder. Eğer evden kovmazsa Vandu üzerinden tehdit eder. Savita da bahane olarak Vinod’un eve gelmesini gösterir. Evde kavga çıkartır ve Archana’yı istemediğini söyler. Sharavani içten içe sevinir. Archana herkesle vedalaşır. Savita’nın da ayaklarına eğilir. Savita neredeyse ağlayacaktır. Tehdit yoluyla Archana’yı göndermek mi hoşuna gitmedi yoksa içten içe o da Archana’ya ısındı mı bilemeyiz. Archana’nın omzuna yatıp ağladığını günü anımsar.

Karankaj ailesi de Archana’nın eve dönüşüne şaşırırlar. Daha bir ayı vardır. Archana üzgündür. Kalan son günlerini de Deskmukhlar’la geçirmek istiyordur. Vandu, Varsha’yı arayıp annesinin Arçu’yu gönderme sebebinin Rasika olduğunu anlatır. Varsha, kadın derneğine gidip orada çalışmak istediğini söyler. Formu doldurur ve onaylaması için Rasika’ya yönlendirirler. Varsha, Rasika’yı gelinine yaptıkları üzerinden tehdit eder. Rasika da paşa paşa Archana’yı alıp Deskmukh evine geri götürmek zorunda kalır.

Damodar ve Savita, Vandu’ya hiçbir şey yapamadıklarını konuşur. Çeyiz yapmak için paraya ihtiyaçları vardır. Damodar oğlunun garajla ilgili meselesini öğrenir. Çeyiz alışverişi için Sacin’in sigortasından gelen parayı kullanacaktır.

Rasika, durdurak bilmez ve Mançu ile yeni planlar düşünür. Rasika, Varsha’ya sinir olmuştur ve sürekli ona engel olmaya çalışmıştır. Bu yüzden Varsha’nın patronuyla yaşadığı ilişkiyi gün yüzüne çıkarmaya karar verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.