Baş Tacım 41.Bölüm Özeti – 2 Ağustos Pazartesi

Archana, Rasika ve Ajit’i Tehdit Etti! Karşı Hamle Nasıl Olacak?

Baş Tacım dizisi 41.bölüm özetinde Ajit herkesin içinde Vandu’ya tecavüz ettiğini söyler. Vandu intihar eder. Shavrani ise bulduğu en küçük anı kaçırmadan Manav’a aşkını dile getirmeye devam ediyor. Baş Tacım dizisi 41.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Savita pazarda Ajit ile karşılaşıyor. İkili arasında sözlü tartışma başlar. Ajit ileri giderek Savita’nın dersini almadığını söyler. Vandu üzerinden tehditlerini savurmaya devam eder. Savita Ajit’in kızının adını ağzına almasına dayanamaz ve Ajit’in yakasına yapışıp onu hırpalamaya başlar. O sırada Varsha da pazardadır ve Ajit’in Savita’ya karşı olan tavrını görür. Varsha Ajit diye bağırmaya başlar. Varsha Ajit’in konuşmasına fırsat vermez ve laflarını tek tek sıraya dizer. Ajit sinirlenip oradan uzaklaşır.

Savita ise Varsha’nın kendine yardım etmesine şaşırır. Bugün burada neden benim tarafımı tuttun der. Varsha doğru olduğuna inandığım şeyi yaptım diye karşılık verir. Eğer bir şeye ihtiyacın olursa söylemekten çekinme diyerek ayrılır. Savita ise bu karşılaşmadan memnun kalır.

Rasika ise kızına atılan tokadın intikamını almak için kadın topluluğuna haber salar. Vinod kadın topluluğuna giderek herkesin içinde Mançu’dan özür diler. Hatasını kabul ettiğini açıklar. Mançu Vinod’un özür dilemesinden memnun kalır ve sarılırlar. Rasika ise barışmalarından mutsuz olur.

Manav bayram için evdeki herkese hediye almıştı. Arçu sarisini tutarken Savita’nın sözlerini hatırlayıp üzülür. Aynı şekilde Shavrani de Manav ‘ın hediyesini tutarken mutludur. Manav gelir ve Arçu’ya bu bayramı ailesiyle geçirebileceğini söyler. Arçu ise Savita ile arasında yaptığı anlaşmaya sadık kalacağını söyler.

Ajit şimdi kafayı Arçu ve Manav ikilisine takmıştır. Shavrani oda da dans ediyordur. Arçu odaya girdiğinde Shavrani’nin hareketlerini hamileliği açısından tehlikeli bulur. Shavrani Manav’ın üzerine düşer. Manav doktorun ona söylediği sözleri hatırlatıp dinlemesi gerektiğini söyler. Arçu da lafa girip Manav haklı diyor. Shvrani’de Arçu’ya karışmamasını söyler. Manav’ın üzerimde hakkı var ama senin yok bu yüzden konuşamazsın diyor. Manav Shavrani’yi susturmaya çalışır. Shavrani ne Manav ne de Arçu kadar saf ve sessizdir. Manav Shavrani’nin sözlerinden sonra mahçup olur ve özür dileyen bakışlar atar.

Arcahan Shravani’den işittiği sözler karşısında ağlamaya başlar. Achana daha çok ağlar. Manav onu teselli etmeye başlar. Shavrani adına ondan özür diler. Arçu daha sonra Manav’a Vandu’nun Ajit ile ilgili yaşadığı meseleyi anlatır. Manav duyar duymaz çıkıp gider. Ajit ise sinirlenerek eve gelir. Rasika’ya Savita ve Varsha arasında geçen konuşmaları anlatır. Kapı çalar ve Manav gelir. Ajit’i dövmeye başlar .Manav Ajit’i eşek sudan gelinceye kadar döver. Mançu araya girer ve Ajit’in Vandu’ya yaklaşmayacağı adına söz verir.

Ertesi gün tören kutlamaları vardır. Bu törende Vandu dans edecektir. Savita kızının gitmesini onaylamaz. Manav da Ajit yüzünden Vandu’nun engellenmesine göz yummaz. Bu yüzden tüm aile tören alanına gidecekler. Manav kapıdan çıkmadan önce Arçu’ya seslenir onunda gelmesini ister. Shavrani de arkadan Mnav’a ısrar eder. Manav sen çık deyip Arçu’nun yaında kalınca sinsinin suratı düşer. Törende Manav Arçu’nun yanına oturacakken Savita’nın engellemesiyle karşılaşır. Savita kalkıp Arçu’nun yanına oturur yerine de Manav’ı oturtur. Manav Shavrani’nin yanına oturmuştur. Shavrani sinsi sinsi gülümser.

Vandu sahnede dans etmeye başlar. Ajit gelir. Yüzünde rolcu bir ifade… O da sahneye çıkıp Vadu’nun ayaklarına kapanır. Herkesin içinde kötü biri olduğunu ona tecavüz ettiğini söyler. İnsanlara fotoğrafları atar. Manav sahneye fırlar ve Ajit’i dövmeye başlar. Vandu şok olmuş vaziyette hareket edemez. Manav onu tokatlayarak kendine getirmeye çalışır.

Arçu Rasika’nın yemekli cemiyet toplantısını basar. Ona başından geçeleri Ajit’in Vandu’ya neler yaptığını anlatır. Rasika üstünü kapamaya çalışsa da oradaki bir kadın şahit olduğunu söyler. Kadınlar Rasika’ya Ajit hakkında yapması gereken yaptırımı sorarlar. Rasika onlardan gün ister.

Vandu ise kabuslar görmeye başlar. İnsanların ona tepkiyle yaklaştığını görür. Uykusundan uyanan Vandu koşarak evden çıkar. Vandu’yu gören Archana da onun peşinden gider. Sesleri duyan Manav ikilinin ardından koşar. Güzellik uykusundan uyanan Shavrani ise balkondan koşuşturmaları izler.

Vandu koşarak suya atlar. Yüzme bilmeyen Arçu da Vandu’nun peşinden atlar. Manav’ın dertleri bitmiyor. Bir yanda Vandu diğer yanda Archana boğuluyordur. Manav kızları kurtarıp ayılmalarını bekler.

Manav eve dönünce Shavrani ona su getirir. Evdeki gündem Vandu iken Shavrani’nin derdi Maav’ı Archu’nun yanında olması. Gelecekteki kocasını kıskandığını söyler. Manav konuşmak istemediğini söylese de Shavrani en azından aşkına saygı duyabileceğini söyler.

Savita kızı Vandu ile bu saatten sonra kimin evleneceği adına endişe duyar. Sizce Ajit Vandu ile evlenecek mi yoksa Tarun sahneye çıkar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.