Baş Tacım 35.Bölüm Özeti – 27 Temmuz Salı

Manav Sharavani’ye Sindur Sürer!

Baş Tacım 35.bölüm özetinde Savita Arçu’ya çektirmeye devam eder. Sharvani çocuğunu aldırmayı düşününce taşlar yerinden oynar. Savita zorla Manav’ Sharvani’ye sindur sürmesini ister. Archana ise bu anları görmeye dayanamaz. Baş Tacım 35.bölüm özeti devam ediyor.

Archana tekrardan Deskmukhlar’ın evinde kalmaya başlamıştır. Archana mutfakta yerde yatıyordur. Manav gelir Archana’nın üstünü örter. Archana gözünü açıp gülümser.

Mançu Vinod’la arasını soğutmamak için onu aramanın yollarını arar. Telefonu Soluchana açar. Soluchana konuşmaya kalkmadan Mançu sözünü kesip Vinod’la konuşmak istediğini söyler. Mançu Vinod’un da fazla konuşmasını istemez ve kızının okuluna gelmesini söyler.

Bu arada Sachin’in doğum günü yaklaşıyordur. Evdekileri büyük bir hüzün kaplamıştır. Onun doğum günü için bir şeyler düzenlemeye karar verirler.

Manav’ın arkadaşı Tarun gelir. Tarun Archana hakkında Manav’la konuşmayı dener. Manav gerçeği görmeyi istemediği için ya konuyu değiştirir ya da duymamazlıktan gelir. En sonunda Manav Archana’yı sevdiğini söyler ve başka çaresinin kalmadığını açıklar. Archana’ya kötü davranarak 3 ay sonunda boşanmanın gerçekleşeceğini böylece Archana’nın da kendisinden nefret edeceğini söyler. Tüm bu konuşulanları ise Shavrani duyar. Bakalım bu konuşulanları duyan Shavrani nasıl tepki verecek?

Vinod Mançu’dan geri dönmesini ister. Mançu ise tek bir şartı olduğunu söyler. O da Archana ile tüm bağlarını koparmak. Vinod tabi ki de bunu tepkiyle karşılar. Bu şartı çok saçma bulur ayrıca böyle bir şey yapmayacaktır. Üstüne hamile olduğunu saklamıştır. Vinod ondan son kez eve dönmesini istediğini söyler.

Gece ise Shavrani uyuyamamıştır. Arcahana, Shavrani’nin halini merak eder. Shavrani ise Archana ve Manav’ın arasına girdiğini anlamış ve bu çocuğu dünyaya getirmemeye karar vermiştir.

Shavrani doktorunu arar ve 4 aylık hamile olduğunu çocuğunu aldırmak istediğini söyler. Shavrani çıktıktan sonra tekrar telefon çalar ve Archana telefonu açmakta tereddüt eder. Arayan doktordur. Shavrani ile arasında geçenleri anlatır. Archana hemen garaja gidip Manav’a durumu anlatır.

İkili apar topar hastaneye yetişir. Manav Shavrani’ye kızar. Shavrani ağlamaya başlar ve Manav’ın göğsüne yaslanır ve Manav kibarca onu iter. Manav bundan kimsenin haberinin olmamasını ister.

Girish ise hastaneye geldiği sırada doktorun biri boşboğazlık eder. Girish’in her şeyden haberi olur ve sinirle evi basar. Kızının mutlu olmadığını hisseder. Savitra sinirlenerek Arçu’ya bakar. Shvarani Manav ve Archana arasında engel olduğunu söyler. Savita ise Manav’ın sadece onun olduğunu bunu da ispatlayacağını söyleyerek Manav’a sindur verir.

Manav sinduru Shavraniye sürer. Ama Manav içinden defalarca kez Archana’dan özür diler. Archana ise çok üzülmüştür. Onun gibi üzülen diğer kişi de babadır.

Soluchana kızını merak eder ve onu ziyaret etmeye karar verir. Savita’nın hakaretleri arasında anne kız görüşmeye çalışır. Soluchana tüm bu hakaretleri işitmek için mi geldin diye sorar. Archana ise Mançu ve Rasika’nın konuşmalarını aktarır.

Soluchana tabi o hırsla soluğu Rasika’nın evinde alır. İkili burnu havada karşılar. Mançu eve dönmem konusunda ısrarcı olmayın diye lafa girer. Soluchana ise ister gel ister gelme der. Mançu istediği performansı sergileyemez. Soluchana’nın damarına basmıştır. Ne olursa olsun Acit’ten de şikayetçi olacağım der. Rasika ve Mançu şok geçirir.

Satish ve Varsha buluşur. Ailesi Varsha’nın Satish ile evliliğini onaylamıştı. Varsha ise sevmediği biriyle evlenmek istemediğini söyler. Onu kardeşi ikna eder. Varsha da bu konuyu Satish ile konuşur onu sevmediğini ailesi istediği için evlendiğini söyler. Bu yüzden onunda karar vermesini ister. Eğer kararı olumsuz olursa onu anlayabileceğini ve sorumluluğu üstüne alıp açıklayacağın söyler. Satish ise evlenmek istediğini şimdi değilse ilerde mutlaka seveceğini söyler.

Son konuşulanlardan sonra Rasika ve Mançu tutuşur. Mançu hemen artık risk almayacağını en ufak bir olayda Vinod’un kendisini boşayacağını bu yüzden uzak duracağını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir