Baş Tacım 34.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Pazartesi

Arçana Tekrar Manav’la Yaşamaya Başlıyor!

Baş Tacım 34.bölüm özetinde Mançu Archana’nın geri dönüşüyle birlikte olay çıkarmıştı. Dizinin en başlarında karısına rest çeken Vinod bu bölümlerde epey sessiz kalıyor. Mançu valizini de alır ve doğmamış çocuğunun üzerine yemin ederek Arçu gitmeden bu eve tekrar geri dönmeyeceğini söyler. Baş Tacım 34.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Savita oğlu Saçin’in acısını bir kenara bırakmış Shravani’nin altınlarına kafayı takmıştır. Girish’in kızı için getirdiği altınları gören Savita yine hayallere dalar.

Savita Yakalanıyor! Savita aynanın karşısına geçip Shravani’nin altınlarını takıp takıştırır. Daha sonra arkasında onu izleyen Shravani’yi fark eder. Savita hemen rol yapaya başlar ve dudaklarını büzüştürür. Hemen Saçin’i devreye sokar. Bu altınların onu anımsattığını bu yüzden istemediğini söyler. Shravani kendisinin olduğunu kadar Savita’nın da hakkı olduğunu söyleyerek Savita’nın içine su serper. Böylece Savita tekrar altınların üstüne atlar. Shravani gittikten sonra oğlu Saçin’den özür diler. Altınları görğnce dayanamadığını kendisini bu yalana ortak ettiği için affetmesini ister. Her zaman böyle annesinin derdine koşmasını ister.

Arçu ise hiç derdi yokmuş gibi kendisine Mançu’yu dert etmiş şimdi de onun için üzülmeye başlamıştır. Soluchana ise kızının kendine gelmesini ister. Mançu’nun hamileliğinden bile bahsetmediği için kızgındır.

Varsha ise Satish’kötü davrandığını düşünüp onun ofisine gider. İlk etapta Satişh görüşmek istemese de ikili aralarındaki buzları eritip kahve içemeye gider.

Arçu ise Maçu’yu eve döndürmeyi kendine dert edinmiştir. Varsha ise evin böyle daha huzurlu olduğunu vurgular.

Sharavani’ye Araba Çarpıyor! Manav ve Sharavani çekçekten inerler. Manav eczaneye girerken Shravani’ye araba çarpar. O sıraa oradan geçen Arçu olay yerine gelip Shravani’ye yardım eder. Üçü birlikte hasaneye giderler. Shravani kazayı ucuz atlatır. Doktor ise Manav’ı Shravani’nin kocası olduğunu vurgularken Arçu odadan çıkmak ister. Shravani Arçu’ya teşekkür ederken Arçu da bebeğine iyi bakmasını tembihler. Bu yaşananlar karşısında Manav Archana’ya karşı kendini mahcup hisseder.

Archana Mançu’yu almak için Rsika’nın evine gider. Taiki Maçu ve Rasika Arçana’yı güllerle karşılamayacaktır. Bir araba dolusu sözleri işitir. Mançu Arça’ya sert çıkar. Rasika’da Arçu’ya hakaret eder. Konu yine Ajit’e geldiğinde Arçana geri adım atmaz ve Ajit’in suçlu olduğunu söyler. Manju ve Rasika, Arçana’yı arkalarını dönüp giderler.

Arçana Planları Öğreniyor! Mançu, Arçana’nın bu konuyu kapatmayacağına Ajit için endişelendiğini söyler. Rasika ise oğlunun Bangkok’ta yaşadığını hiçbir şey yapmayacaklarını söyler. Onları kendi silahlarıyla vuracağını Manav ve Arçu’nun mahkeme kararı olmasına rağmen ayrı yaşadıkları için şikayet edip hapishanelerde sürünürken Ajit meselesinin kapanacağını söyler. Arçana ise tüm bunları duyup şoke olur.

Arçana kapıda dikilince Rasika sen daha hala neden gitmedin diye Arçana’ya doğru yürür. Arçana Mançu’ya bakışıyla Mançu Archana’nın kendisini duyduğunu hisseder. Bu yüzden hızlı hareket etmeleri gerektiğini düşünür. Rasika ve Mançu o evdekilerin mutlu olmaması için adeta çırpınırlar. Mançu yine yaptıkları planların kendi evliliğine zarar gelip gelmeyeceğini sorar. Rasika da ona güvece verir.

Eve ise Satish’in annesi gelir. Varsha ve Satish evliliğinde Archana’nın önlerinde büyük bir engel teşkil ettiğini söyler. Archana bu evdeyken evlilik gerçekleşemeyecektir. Archana kapıdan dinler ve kendini suçlamaya başlar. Hem Mançu evi terk etmiştir hem de Varsha Stish’i gibi bir adamı kendisi yüzünden kaybediyordur.

Archana Bayılıyor! Archana bu düşüncelerde kaybolur. İlaç almaya dışarı çıkarken yine çok düşünmekten yolun ortasında bayılır. Archana’dan kimlik kartı düşünce biri onu görür ve arabaya bindirir. Adam Archana’yı Manav’ın evine getirir.

Tüm mahalleli ve evdekiler baygın Arçu’nun başına toplanır. Savita bu kızdan kurtuluş yok diye söylenir. Baba ve Manav Arçu için endişelenir. Doktor gelip muayene eder. Doktor Arçana’nın kan basıncının düştüğünü uyanınca bir şeyler yedirmelerini ister. Savita mutsuzken Manav endişelidir. Baba da yanına oturur ve herkes Arçu’nun uyanmasını bekler.

Arçu uyandığında bu evden gitmemesi gerektiğini söyler. Aileye Mançu’nun planını anlatır. Savita duyunca delirir. Arçu’nun bu evde kalma şartının Mançu’yu şikayet etmesine bağlar. Arçu büyük bir baskı yer.

Maçu’nun evine polisler gelir. Vinod ise Arçu’nun böyle bir şey yaptığına inanamaz. Onu asla affetmeyeceğini söyler. Mançu kefaletle serbest kalır. Vinod kardeşiyle yüzleşmeye gidince asıl gerçeği öğrenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.