Baş Tacım 328.Bölüm Özeti – 2 Ağustos Salı

Baş Tacım 328

Purvi ve Arjun Döndü! Ankita ve Naren Evleniyor!

Baş Tacım 328.bölüm özetinde final bölümü geldi çattı. Son Bir bölüm kaldı! Naren ve Ankita evleniyor. Pari engel olmaya çalışırken karşısında anne ve babasını buluyor. Baş Tacım 328.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım Hint dizisinde Naren Pari’den ayrılmak istediğini söylemiş geçmişini hatırlamıştı. Naren hayatını Ankita ile birleşmek istediğini söylemişi. Ankita bunu kabul ederken diğer tarafta Ranvijay uyanmış oda Ankita ile evliliklerini hızlandırmak istemişti.

Bir hemşire gelir ve komadan yeni çıktığı için fazla konuşmamasını ister. Ankita’dan sorularına cevap vermesini ister. Ne cevap vereceğini düşünür, ona su getireceğini söyler ve gider. Ranvijay onun hiç değişmediğini düşünüyor ve şimdi bile onun için endişelendiğini kafasından yorumlar.

Pari alkol almaya başlar ve Ankita’nın Ranvijay komadan çıktığı ve yakında onunla evleneceği için kutladığı fotoğrafını tebrik eder. Naren’in şimdi onunla evlenmeyeceğini ve onun yerine Ranvijay’in onunla evleneceğini söylüyor.

Pari’nin Oyunu! Ranvijay ile konuşur ve kendini Ankita’nın kız kardeşi olarak tanıtır. Kaza için özür diler. Ankita’nın onu çok sevdiğini ve bir eş gibi ilgilendiğini söyler. Ona gazetede çıkan haberleri gösterir. Ankita’nın adını kurtarmak için bir an önce onunla evlenmesini ister. 

Ankita, Ranvijay ve anne babasını Naren’in evine getirir ve artık burada kalabileceklerini söyler. Onları Sunanda ile tanıştırır. Ranvijay’in annesi, Ranvijay’i komadan çıkardığı için ona teşekkür eder ve bir hafta içinde Ranvijay ile evlenmesini ister. Sunanda ve Naren bunu duyunca şok olurlar. Ankita acele etmemeleri gerektiğini söylüyor. nlar gittikten sonra Sunanda, Naren’e Ankita’nın neden seninle evlenmek istediğini onlara bildirmediğini sorar. Naren bir nedeni olması gerektiğini söylüyor.

Rushali Akita’nın Tarafını Seçti! Rushali, Pari’yi cep telefonunda mutlu bir şekilde oyun oynarken görür ve neden mutlu olduğunu sorar ve ardından ona şekerler verir. Pari bu tatlıların ne için olduğunu sorar. Rushali, Ankita’nın Naren ile evlenmeyi kabul ettiğini söyledi. Pari, Ranvijay’in Ankita ile evlenmesi için beynini yıkadığı için Ankita’nın Naren ile şimdi evlenmeyeceğini söylüyor. Rushali bunu neden yaptığını sorar. Pari, bundan faydalanacağı için onun tarafında olmasını ister. Rushali, artık Ankita’nın yanında olduğunu ve kimsenin ona zarar vermesine izin vermeyeceğini söylüyor.

Baş Tacım 328.Bölüm Özeti

Naren ve Ankita konuşurlar. Naren Ankita’ya ne karar verdiğini sorar. Ankita kararsızdır. Naren onu çok sevdiğini ve bencillik etmeyeceğini söyler. Ranvijay’ın ailesi, Naren’in evini Ankita’nın haldi’si için Ranvijay ile mutlu bir şekilde dekore eder. Sunanda, Ashi’nin Vaishnavi’ye annesinin şimdi babasıyla evleneceğini söylediğini duyar. Nasıl durduracağını düşünüyor.

Ranvijay’in evden çıkması ve Pari ile konuşmasıyla başlar. Pari onun yardımına ihtiyacı olduğunu söylüyor. Hangi yardıma ihtiyacı olduğunu sorar. Bugün onun haldi olduğunu söylüyor ama Naren onu durdurmaya çalışacak. Hikayenin tamamını bilmediğini söylüyor. Ne olduğunu sorar. Ashi’nin Naren ve Ankita’nın çocuğu olduğunu söylüyor. Ranvijay bunun doğru olduğunu söylüyor, o zaman Ankita Naren ile evlenmeli. Naren’in sadece oyun oynadığını söylüyor. Önce Ankita ile evlendi, sonra onu terk etti ve onunla evlendi, şimdi zengin olduğu için Ankita ile tekrar evlenmek istiyor. Ankita’nın bunu nasıl göremediğini sorar. Ankita’nın aşık olduğunu ve Naren ile evlenmeye hevesli olduğunu söylüyor. Ranvijay’ın kendisini ve diğerlerinin evli hayatını kurtarmak için Ankita ile evlenmesi gerektiğini söylüyor. Ankita’sız kalamayan Vaishnavi’yi düşünmesini ister. Naren başka bir zengin kız bulursa Ankita’yı terk edip onunla evleneceğini söylüyor.

Ankita, Ranvijay’in odasına girer. Şervani ile evliliğe çoktan hazırdır. Ashi için endişelenip endişelenmediğini sorar ve evlendikten sonra Ashi’yi evlat edineceğini ve kendi kızı gibi bakacağını söyler. Nerden bildiğini soruyor. Birinin ona söylediğini söylüyor. Naren efendim diyor. Naren’in onunla evlenmek istediğini bildiğini söylüyor ve Naren ile evlenirse hayatını mahvedeceğini söylüyor. Sadece onu mutlu görmek istediğini ve 5 yıl önce yaptığı hatayı onun yapmasına izin vermeyeceğini söyleyen Naren’in bencil olduğunu ve evli Pari’nin onu terk ettiğini söylüyor. Artık hayatının bir parçası olduğunu ve ne pahasına olursa olsun onunla evlenmesi gerektiğini söylüyor. Yaptığı iyilikler için evlenmesi gerekip gerekmediğini sorar. Vaishnavi’nin sensiz yaşayamayacağını hatta onun Naren ile evlendiğini göremediğini söylüyor ve Naren ile evlenmenin intihar etmek gibi olduğunu söylüyor ve gidip hazırlanmasını istiyor.

Naren siyah sariye bakar ve Sunanda’ya onu Ankita için satın alıp almadığını sorar. Evet diyor ve ondan aşağı inip evliliği durdurmasını istiyor. Naren, tanrının hayatımı karmaşıklaştırdığını ve benim için sakladıklarını yapmadığını söylüyor. Sunanda, tanrının herkesi yapmadığını, kişinin kendi tavrını alması gerektiğini söylüyor. Bekleyeceğini, eğer Ankita onu seviyorsa geri geleceğini ve kaderin lehinde olup olmadığını göreceğini söylüyor. Her şeyi inanca bırakamayacağını söylüyor. Ankita’nın onunla evleneceğinden emin olduğunu söylüyor.

Sunanda aşağı iner ve ne yazık ki konukların arasına oturur. Neelima, Naren’den Ankita’yı getirmesini ister.Ankita ne yaptığını düşünür, neden bu kadar kafası karışmıştır. Naren odasına girer ve içeriden kilitler. Ona haldi uygulayacağını söylüyor. Ranvijay ile evleneceğini ve ona sadece onun haldi uygulayabileceğini söylüyor. Aşkın her şeyden daha büyük olduğunu ve bizi kimsenin ayıramayacağını söylüyor. Gözlerini kapatıyor ve yüzüne haldi/zerdeçal sürüyor ve mutlu haldi diyor. İkisi de romantik bir anı paylaşır. Naren yanaklarına dokunur ve kendine haldi sürer.

Baş Tacım 328.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ranvijay, Ankita’nın kapısını çalar ve ondan haldi için dışarı çıkmasını ister. Üzerini değiştirdiğini ve 2 dakikaya geleceğini söylüyor. Naren, haldi/zerdeçal uyguladığı gibi yarın herkesin önünde onunla evleneceğini söylüyor. Ankita ve Naren birlikte aşağı inerler. Herkes onları bir arada görünce şaşırır. Kayıyor ve düşmek üzere, ama onu tutuyor. Daha sonra elini tutar ve herkesin önünde haldi yaptığı gibi onunla da evleneceğini söyler. Ranvijay onları bir arada görünce sinirlenir. Ankita gider ve haldi rasam için Ranvijay’in yanına oturur. Neelima ve Kavita üzerlerine haldi uygular. Pari oraya tatlılarla ulaşır. Rushali onu görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari, bugün ablasının düğünü olduğunu söyler ve ona tatlı kutusu verir. Naren’in Ankita ile evlenmeyeceği konusunda ona meydan okur.

Ranvijay, Ankita’nın sadece Naren’i sevdiğini ve herhangi biriyle evlenmesine rağmen onun ezbere kocası olacağını yazdığı günlüğünü okur. Ranvijay, Ankita’nın başından beri sadece Naren’i sevdiğini söylüyor. Rushali odasına gelir ve günahını itiraf etmesi gerektiğini söyler.

Rushali hatasını kabul ettikten sonra Ranvijay’ın Ankita ile evlenmeyeceğini düşünür. Ranvijay, Rushali’yi duyduktan ve Ankita’nın günlüğünü okuduktan sonra bir hata yapmaması gerektiğini düşünür. Vaishnavi’nin Ankita ile evlenmemesini ve onun Ashi ve Naren ile birlikte olmasına izin vermesini talep eden mektubunu okur. Vaishnavi’yi önünde dururken görür ve ona neden doğrudan söylemediğini sorar. Bunu söylemeye cesareti olmadığını ve hala Ankita’yı anne olarak istediğini söylüyor ama Ashi’nin ona ondan daha çok ihtiyacı var.

Ankita işlev için aşağı iner. Müzik çalar ve Ranvijay onunla dans etmeye çalışır, ama o müziği durdurmak ister ve Ranvijay’in onun iyi arkadaşı olduğunu ve Naren’i hatırlayarak nasıl acı içinde kıvrandığını gördüğünü söyler ve onun sadece Naren’in olduğunu söyler, ama o nasıl evlenmeyi düşünebilir bunu bildikten sonra bile.

Naren’in artık değiştiğini ve onun kötü geçmişi olduğunu, şimdi iyi bir adam olduğunu söylüyor. Ranvijay sonunda konuştuğunu ve Naren’in kazandığını söylüyor. Ankita’yı bugün kendi başına ayakta tutmayı sevdiğini söylüyor ve onunla tanıştığında çok kibirli olduğunu ve aşka inanmadığını söylüyor. ama onu sevmeye başlayıp sadece onunla evlenmeye karar verince aralarına Naren girdi. Ankita’nın sadece Naren’i sevdiğini fark ettiğini ve Naren’in elini tutup, konuştuktan sonra mutlu bir şekilde çıkmak istediğini söylüyor. evlenmek zorunda olduğunu söylüyor…

Naren ve Ankita Kavuştu! Ranvijay’ın Ankita’dan evlenmesini istemesiyle başlar ve elini Naren’in eline verir. Herkes gülümsüyor. Ankita şaşırır. Ranvijay senin aşk hikayende kötü biri olmak istemediğini söylüyor. Ankita bana yalan söylediğini söylüyor. Ranvijay senin aşkına güvendiğimi söylüyor. Naren’in sabah onunla buluşmaya geldiğini ve Ankita’ya baktığı için ona teşekkür ettiğini söyler.

Ranvijay, Ankita’ya onun da Pari ile birlikte çalıştığını söyler ve onun bana geldiğini ancak girişiminde başarılı olamadığını söyler. Naren’i tebrik ediyor. Narin ona sarılır. Ankita, Ranvijay’a teşekkür eder. Ranvijay ondan her zaman mutlu olmasını ister. Sangeet’e başlayalım diyor. Naren, Ankita’nın elini tutar ve onu ritüelleri tamamlaması için götürür. Pari sinirlenir. Rushaali, Pari’yi durdurur ve ondan tatlı yemesini ister. Pari gider. Neelima, Ankita’ya Ranvijay ve kararının yanında olduklarını söyler. Onu Ashi ve Naren’den ayıramazlar. Rushaali müziği başlatmalarını ister.

Gece, Ankita pencerenin yanında dururken, Naren gelir ve onu sımsıkı tutar. Anka gülümser. Neye bakıyorsun diye soruyor? Ankita aya baktığını söylüyor. Ay ve onun çakorundan bahsediyor. Naren ona ayın asla yalnız olmayacağına ve çakorunun her zaman onunla olacağına söz verir. Ankita ona sarılır. Senden ayrılmak istemiyorum diyor. Naren bunun olmayacağını söylüyor. Her zaman birlikte olacağımıza söz veriyorum. Ankita sana güvendiğimi söylüyor. Naren bunun bizim için yeni bir başlangıç ​​olacağını söylüyor.

Neelima, Ranvijay’i üzgün görür ve onunla konuşur. Ranvijay, Neelima’ya aşkının tek taraflı bir aşk olduğu için aşkının hiçbir faydası olmadığını söyler. Neelima anlayabildiğini söylüyor. Onu gerçekten sevdiğini bildiğini ancak aşkın sadece sevilmekle ilgili olmadığını da ekliyor. Bu fedakarlık yapmakla ilgilidir. Naren ve Ankita’yı birleştirdiği için onunla gurur duyuyor. Ankita onun gelini olamadığı için kendini kötü hissediyor. Onu teselli ederken ona sarılır. Vaishnavi gelir ve Ranvijay’a seni seviyorum der.

Baş Tacım 328.Bölüm Özeti Finale Son 1

Pari müzik dinliyor. Neena gelir ve yüksek sesle müzik dinlediği için onu azarlar. Teju, Neena’ya Pari’nin gergin olduğunu ve tüm bunları bu yüzden yaptığını söyler. Pari bir fotoğraf albümü alır. Purvi ve Arjun’un evlilik fotoğrafını çıkarır. Purvi’nin resmiyle konuşuyor ve kaderinin aynı olduğunu söylüyor. “Kız kardeşim aşkımı ve kocamı kaptı. Sana en çok ihtiyacım olduğu anda beni terk ettin. Herkesten nefret ediyorum”der.

Pari Vazgeçmiyor! Neena, Sachin ile konuşur ve onlara şimdi kimin parayla yardım edeceğini söyler ve şimdi Manav ve Archana’nın da onlara yardım etmeyeceğini söyler. Pari onları duyar ve Ankita ile Naren’in düğününü durdurmasına yardım etmeleri halinde onlara maddi olarak yardım etmeyi teklif eder. Neena, nasıl diye sorar. Sachin ona hemen yardım etmeyi reddeder. Ankita’nın iyi bir kız olduğunu ve Naren ile evlenmesine izin verdiğini söyler. Anne ve babasının hatasını ve iyiliğini anladığını söyler. Hataları ne olursa olsun onu her zaman affettiler. Ailesine karşı hiçbir şey yapamayacağını ve ailesini koruyacağını söylüyor. Pari’den yollarını düzeltmesini ister. Pari ondan kendisine ders vermemesini ister ve gider. Sachin, Neena’yı yanlış bir şey yapmaması konusunda uyarır, aksi takdirde onun için iyi olmaz. Neena, Sachin’in haklı olduğunu düşünüyor. Ankita’nın iyi kalpliliğini affedeceğini düşünüyor.

Pari düğün yerine gelir, garsondan alkol şişesini alır ve bitirir. Daha sonra şişeyi kırar ve Ankita’nın boynuna tutar. Ankita’nın ölmesi gerektiğini ve Naren’i itmesi gerektiğini söylüyor. Babasının annesini terk eden Naren gibi olduğunu söylüyor. Naren, Pari’den Ankita’yı terk etmesini ister ama Pari, Ankita’yı bugün kesin olarak öldüreceğini söyler. Naren, Ankita’yı çeker ve Pari yere düşer. Arjun ve Purvi’nin önünde durduğunu görür. 

Purvi ve Arjun Geldi! Arjun ne yaptığını sorar. Pari onlardan uzak durmalarını ister ve onun için anne ve babasının öldüğünü ve anne ve babasına en çok ihtiyaç duyduğu anda yanında olmadıklarını söyler. Arjun ondan kendisini dinlemesini ister. Annemi hiç umursamayan bir adamı dinlemek istemediğini söylüyor. Purvi, Pari’den onu dinlemesini ister. Pari, babasını affetmek için onun kadar iyi olmadığını söylüyor. Babasının hayatından kaybolduğu günü hala hatırladığını söylüyor ve ikisinden de onu rahat bırakmalarını istiyor. İkisi de Pari’nin davranışıyla harap olur. Purvi, Ankita’yı Soham’ın kızı olarak tanımlar. Naren onları içeri alır.

Archana, Savita ve diğer yaşlılar Purvi’yi görür ve mutlu olurlar. Archana duygusal olarak ona sarılır ve ikisinin de hayatta olduğunu bilmediğini söyler. Purvi daha sonra diğer aile üyelerine sarılır. Sachin, Arjun’u alır. Sulochana, çocuklarını geri gönderdiği için Tanrı’ya şükreder. Teju ne olduğunu sorar. Purvi, Arjun’un beyin tümörü olduğunu ve ameliyat edildiğini söyledi. Arjun, Purvi’nin hastalığından kurtulmasına yardım ettiğini ve ikinci hayatından kendisinin sorumlu olduğunu söyledi. Uçak kazasında onlar dışında herkesin öldüğünü söylüyor. Savita neden onları aramadıklarını sorar. İstediğini söylüyor ama uçak kazasından sonra hepiniz bizim öldüğümüze inandınız, Purvi çok hastaydı, o da iyileşince haber vereceğini düşündü. Sulochana, tanrıya bundan sonra Purvi’ye mutluluk vermesi için dua eder ve buna Pavitra Rishta denildiğini söyler. Ovi gelir ve doğru söylediğini söyler ve Ankita’nın evliliğini duyunca buraya gelip dayanamayacağını söyler. Onları birleştirmeseydi kendini affetmeyeceğini söylüyor. Arjun mutlu olduklarını söylüyor. Purvi, Pari’nin neden böyle davrandığını sorar.

Pari, Rushali’nin kendisine yardım etmeyeceğini söylediğini hatırlıyor. Daha sonra Ankita’yı, onu kimsenin onu teselli etmeye çalışan Naren ve Arjun’dan ayıramayacağını söylediğini hatırlıyor. Arjun odasına gelir ve onu teselli etmeye çalışır, ancak onu dinlemek istemediğini söyler ve ona ihtiyacı olduğunda neden geri gelmediğini sorar ve şimdi ona ihtiyacı olmadığını söyler. Arjun hatasını kabul ettiğini söylüyor. Kendisine ve annesine haksızlık yaptığını, yaptığı haksızlığın onu bağımsız kıldığını, geri dönse de dönmese de fark etmediğini söylüyor.

 • Baş Tacım Final Bölüm Özeti – 3 Ağustos Çarşamba

  Baş Tacım Final! Manav ve Archana ÖLDÜ!

  Baş Tacım Final bölümü geldi çattı! Baş Tacım Final bölümünde neler olacak? Mutsuz sonla bitirmeyi gelenek haline gelen Hint dizilerinde bakalım Baş Tacım da nasıl bir son bizi bekliyor olacak?

  Baş Tacım Final bölümünde Arjun kızı Pari ile konuşmayı dener. Pari ise herkese kızgındır. Babası gibi bir adamla birlikte olmuştur. Hayatını mahvettiğini söyler. Purvi ise Arjun’a kavuştuğunu ama kızını kaybettiğini söyler. Naren, Soham’ı evlilik mekanına götürür. Ankita onu görür ve mutlu olur. Kızları Ashi’yi Soham’la tanıştırırlar. Ona dede dedirttirirler.

  Teju, Ankita’nın evliliği hakkında her şeyin yolunda gittiğini, Arjun ve Purvi’nin hayatta olduğunu ve Soham’ın bile geri döndüğünü söylüyor. Purvi oraya gelir ve 3 kız kardeş de duygusal bir anı paylaşır. 

  Soham da gelir ve kız kardeşlerinden yaptığı hatalar için özür diler. Purvi geçmişi unutmak ister. Sachin, Soham ile konuşur ve hataları için özür diler, payını geri alacağını söyler ve Ankita ile Naren’in pavitra ristha evliliği hakkında her şeyin normale döndüğünü söyler. 

  Soham gittikten sonra Neena, Sachin’e nefret ettiği Soham’dan neden özür dilediğini sorar ve neden mülk payındaki üyeleri artırdığını sorar. Ondan saçmalıklarına son vermesini istiyor ve paranın hiçbir şey olmadığını ve sadece aile meselesi olduğunu söylüyor. Soham’a sarıldığında firmasını açtığı zamandan daha mutlu hissettiğini söylüyor. Onun yüzünden çok şey kaybettiğini söylüyor ve eğer değiştiremezse onu yaşayabilir ve ondan boşanır. 

  Ankita ve Naren’in evlilik töreni başlar. Pari bunu görünce sinirlenir. 

  Purvi, Pari’yi bir kiler odasında görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari bunun kendisini ilgilendirmediğini ve onunla konuşmanın bir yararı olmadığını söylüyor. Purvi onun annesi olduğunu ve onunla konuşması gerektiğini söylüyor. Pari sana en çok ihtiyacım olduğunda neredeydin diyor. Purvi, kendisinin ve Arjun’un bir cehennemden geçtiğini, önce Arjun’un kanseri ve sonra geçirdikleri kazayı anlatır. Arjun’un onu çok sevdiğini ve her an onu hatırladığını söylüyor. Purvi Arjun’un kendisini terk ettiğini düşündüğünü anlatır. Ovi ile evlenmediğini ve sadece rol yaptığını söylüyor sadece kendisini sevdiğini ve başka kimseyi sevmediğini ve aşkı öğrettiğini söylüyor. Naren’in asıl mutluluğunun Ankita ile olduğunu ve onu serbest bırakması gerektiğini, birinin sevgisini başkasıyla görmenin zor olduğunu söylüyor, ama uğruna savaştığı şey onun değil, egoist olmayı bırakmak. Baban ve Naren’in hatası olmadığını, öyle olsa bile onları affetmesi gerektiğini söylüyor.  Naren’i affetmesini ister.

  Pari doğru söylediğini söylüyor. Her şeyin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ne oldum. Babamı ve hatta Naren’i anlamıyorum. Belki Naren hiç benim olmadı, bu yüzden anlaşamadık ve çocuğumuz bu dünyaya gelemedi. Onu gerçekten sevmiyordum. Ankita onu benden daha çok seviyor. Onu hak ediyor. Durumuma bakarak üzülebilirsin. Beni Affet lütfen. Purvi’ye sarılır. Purvi, kızımın hatasını anladığını ve bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor.

  Baş Tacım Final Bölümü Devam Ediyor

  Ankita ve Naren evlilik törenleri için oturuyorlar. Pari avizeye bakar. Herkes mutlu görünüyor. Avize Ankita’nın yanına düşer. Pari, Ankita’ya doğru koşar. Ankita evet anlamında başını sallar. Pari, ilişkilerini bozmaya çalıştığını ancak rishtaları Pavitra olduğu için başarılı olamadığını söyler. Çok hata yaptığını ve bunu da kendisinin yaptığını söylüyor. Onun açıklamasını duyunca herkes şoke olur. Pari, hatalarının affedilemez olduğunu biliyorum ama lütfen beni affedin diyor. Onu affederler.

  Purvi ağlıyor. Arjun gelir ve gözyaşlarını siler. Arjun neden ağladığını soruyor? Purvi bunun mutluluk gözyaşları olduğunu söylüyor ama ben Pari için endişelendiğini ifade eder. Öfkesini başkasından çıkardığını söyler. Arjun da Purvi gibi düşündüğünü söylüyor. “Bize ihtiyacı olduğunda yanında değildik”. 

   Naren ve Ankita evleniyorlar!

  Teju, dekorasyon adamını eski lambaları tamir ettiği için azarlar ve modern ışıklara ihtiyacı olduğunu söyler. Vaishnavi ve Ashi onunla kertenkele hakkında şaka yapar. Korkuyor ama sonra kertenkele olmadığını ve sadece yalan söylediklerini söylüyor. Ovi gelir ve işini çabuk bitirmesini ister, ikisi de tartışır ama sonra gülerler.

  Ankita bir gelinlik içinde evlilik fonksiyonuna hazırlanır ve Naren’in ne yorumlayacağını düşünür. Naren gelir ve ondan kapıyı açmasını ister. Naren’in odaya girmesini engelliyor ve henüz evli olmadığını söylüyor. Naren girmeye çalışır ama giremez. Gülümsüyor ve gidiyor.

  Düğün töreni öncesi birçok gösteri ve eğlenceler yapılır. Ankita ve Naren çelenk değiştirir ve ayinler için otururlar. Herkes üzerlerine çiçek yaprakları yağdırır. Herkes mutlu görünüyor.

  Archana bir telefon alır. Şok olur ve bilincini kaybeder. Savita ve diğerleri panikler. Soham telefonu açar ve yalan söylediğini söyler. Manav’ın Dubai Havalimanı’na giderken bir kazayla karşılaştığını bildirir. Savita ağlıyor. Archana, Manav’ın ölümünü duyunca o da ölür herkes ağlar. Ankita Naren’e sarılır ve ağlar.

  Archana’nın ruhu, Manav ile Pavitra Rishta’sı hakkında konuşuyor. Nerede olduğunu bilmediğini söylüyor. Dönüyor ve şalını tutan genç Manav’ı (Susant Singh Rajput) görüyor. Onu daha yakın tutar ve bu ilişkilerin ölümden sonra bile daha yakın olduğunu söyler. Archana duygulanır ve ona sarılır. Manav onu öperken Pavitra Rishta müzik çalar. Archana, ilişkilerinin Pavitra Rishta olduğunu ve hikayenin sona erdiğini söyler. Pavitra Rishta, Manav ve Archana’nın ruhunun ölümden sonra cennette birleşmesiyle ve Ankita-Naren’in evlilikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamasıyla sona erer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.