Baş Tacım 321.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma

Baş Tacım 321

Ankita Kaçırılacak Mı?

Baş Tacım 321.bölümde neler olacak? Baş Tacım 321.bölümde Pari ve Ankita çekişmesi devam eder. Ankita işlerine odaklanmış Manav’ı hayal kırıklığına uğratmamak için çalışır. Baş Tacım 321.bölüm özeti devam ediyor.

Mansi Teju’ya Pari’nin Ankita’yı tekrar rahatsız ettiğini söyler. Teju, Ankita’nın şimdi daha güçlü bir şekilde geri döndüğünü ve sorunlarıyla yüzleşmeyi bildiğini, Pari’nin tehditlerine kulak vermeyeceğini söylüyor. Mansi, umarım haklıdır der ve Ankita’yı acı içinde görmek istemediğini söyler.

Prashanth, Ankita’dan işte herhangi bir sorun olup olmadığını sorar. Ankita, teknik departmanda bir sorun gördüğünü söyler ve ondan o departmandan birini göndermesini ister. Departmanın Naren tarafından yönetildiğini öğrenir. Manav’ın kendisine büyük bir sorumluluk verdiğini ve onu hayal kırıklığına uğratmak istemediğini söyler. Naren’i göndermesini ister. Prashanth, Naren’e Ankita’nın onu ofisinde aradığını bildirir. 

Pari kafeteryaya gider ve soğuk kahve ısmarlar. Personelin uzun bir süre ortadan kaybolan ve ardından aniden müdür olarak ortaya çıkan Ankita hakkında konuştuğunu duyar. Müdürlük adayı olan Pari için üzüldüklerini ve daha sonra bir dava yüzünden evini bile kaybettiğini söylüyorlar. Pari bunu duyunca sinirlenir ve bunun kendilerini ilgilendirmediğini söyleyerek çalışanları azarlamaya başlar ve yakında şirketin müdürü olacağını söyler. Personel, sadece gerçeği tartıştıklarını ve ona yollarını düzeltmesini önerdiklerini, aksi takdirde şirketten atılacağını söylüyor. Pari, kimsenin onu Manav’ın şirketinden atamayacağını haykırır.

Pari, Ankita hakkında kötü söz söylemeye başlar ve Naren’e Ankita’nın ondan her şeyi aldığını söyler. Çok değiştiğini ve sevdiği bir adam olmadığını söylüyor. Naren, Ankita’nın bile aynı şeyi söylediğini ve ikisinin de sözlü tartışmaya başladığını söylüyor..

Kinnari annesinin tavsiyesiyle evdeki çocukları parka götürür. Vaishnavi’yi orada bırakarak eve gelir. Amacı Vaishnavi’nin kaybolması Ankita’nın da geri dönmesini sağlamak. Kinnari bu ucuz numarasıyla aileyi endişelendirir. Manav duyar ve kızı aramaya başlar. Kızın peşine kötü adamlar takılmıştır.

Baş Tacım 321.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma

Kinari’nin annesi, Manav’ın onu tutuklatacağını düşünerek korkar. Kinnari de korkar. Annesi Karmarkar’ın bahu’su olduğun için sana bir şey yapmayacaklarını söylüyor. Kinnari ondan bir şey düşünmesini ister. Kinnari lütfen bappa bana yardım et diye düşünüyor. Kinnari’nin annesi sessizce ayrılıyor. Teju uyanır ve nereye gidiyorsun diye sorar. Kinnari’nin annesi ona Nagpur’a gideceğini söyler. Teju sabah gidebilirsin diyor. Kinnari’nin annesi, Kinnari’nin babasının iyi olmadığını söyleyerek ona yalan söyler ve Kinnari’yi affetmesini ister. Teju, Kinnari’nin babası gerçekten hasta mı yoksa yalan mı söylüyorsun diye sorar. Ondan şüphe ediyor.

Naren, Vaishnavi’nin esir tutulduğu yere gelir. Aptallar ne istediğini soruyor? Naren çocukları almaya geldim diyor. Çocuklara göstermelerini ister. Çocukları satmayı kabul ederler. Naren çocuklara bakar ve engelli çocukları sorar. Goonlar Vaishnavi’yi diğer çocuklarla birlikte getirir. Vaishnavi onu tanır ve ona amca der. Aptallar Naren ile kavga etmeye başlar. Naren onları yener. Polis gelir ve haydutları tutuklar. Manav ve Shashank oraya gelirler. Naren, Vaishnavi’yi kurtarır. Manav onlardan gelmelerini ister.

Ankita, Vaishnavi’yi görür ve onun için endişelenir. Korktuğunu söylüyor. Vaishnavi, Naren amcasının onu kurtardığını söyler. MAnav ona Naren’in Vaishnavi’yi kurtardığını ve bunun için hayatını tehlikeye attığını söyler. Ankita, Naren’e teşekkür eder. Naren, ona yanlış yaptığını ve onun için bir şey yaparsa kendini iyi hissettiğini ve ayrıldığını söylüyor. Vaishnavi, Ankita’dan onu Ranvijay’a götürmesini ister. Naren durur ve onları duyar. Kendini suçlu hissediyor. Ranvijay’ın yakında iyileşmesini umuyor.

Ankita eve gelir. Rushaali, Naren’i bilerek ofiste tutmakla Ankita’yı suçluyor. Ankita, biraz işi olduğunu söylüyor. Rushaali, Ashi’nin iyi olmadığını söylüyor. Ankita ona ne olduğunu sorar ve odasına gider. Kontrol eder ve yüksek ateşi olduğunu söyler. Rushaali, doktoru aradığını söylüyor. Ankita onu alır ve doktora götüreceğini söyler. Rushaali onu durdurur. Ankita, kimsenin onu durduramayacağını söylüyor.

 Naren hastaneye gelir ve hemşireye sorar. Karına, kızın iyi olduğunu bildirdiğimi söylüyor. Naren, Ankita’yı görünce şaşırır ve ona teşekkür eder.

Doktor, Naren’e Ashi’nin şimdi iyi olduğunu söyler. Doğru zamanda hastaneye getirilir. Karısına teşekkür etmesini ister. Naren, Pari’nin geldiğini düşündüğünü ve ona teşekkür ettiğini söylüyor. Ashi’ye gider ve onu öper. Doktor diyor ki, bu kızın annesi olmadığına inanmıyorum. Bir annenin sevgisini gözlerinde gördüm. Naren onun aileden olduğunu ve üzüldüğünü söylüyor.

Pari, Naren’e partide olduğunu söyler. Naren, Ashi’nin kızları olduğunu anlamasını sağlamaya çalışır. Pari, sadece ateşi olduğunu söylüyor ve ondan bir sorun çıkarmamasını istiyor.

Baş Tacım 321.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rushaali Pari’ye gelir ve dizüstü bilgisayarını kapatır. Ondan Ashi ile ilgilenmesini ister. Pari neden sorar? Rushaali, Ankita burada kaldığı için diyor. Ben ne görüyorum, sen göremiyorsun. Ankita, en küçük şeylerde bile Naren’e yardım ediyor. Naren’in hayatında bir yer edinmek istiyor. Naren veya Ashi’ye hiç dikkat etmiyorsun. Pari, dürüst olmak gerekirse, Ashi’nin annesi olamayacağını söylüyor. Naren, Ashi’ye benden daha çok önem veriyor. Rushaali, Naren’in senin için çok şey yaptığını söylüyor. Naren ile ilişkiniz risk altında. Naren ve Ashi’ye dikkat etmezsen Ankita her şeyi kapar. Onu zayıflatmalısın! der.

Savita, Teju’ya Pari’nin Ankita’ya karşı yanlış düşündüğünü ve hatta Ashi’yi azarladığını söyler. Davranışlarından rahatsız olur. Teju onun kızı olduğunu söylüyor, hiçbir şey yapamayız. Ankita’nın gelmemesi merak konusu olur. Naren bakmaya gittiğinde Prashant’ı yaralı bulur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın