Baş Tacım 278.Bölüm Özeti -24 Mayıs Salı

Baş Tacım 278

Naren Kinnari’yle Nişanlanacak!

Baş Tacım 278.bölüm özetinde Sunanna’nın gelişiyle ortalı karışır. Sunanna, Naren’i evlendirmeyi kafasına koymuştur. Susanna’nın Ankita’ya olan sert tavrı nedeniyle Rushali ve Shrish bir şey diyemez. Baş Tacım 278.bölüm özeti devam ediyor.

Susanna’ya Ankita’nın Naren’in hemşiresi olduğu söylenmiştir. Naren’in Ankita’nın etrafından ayrılmaması Susanna’da şüphe uyandırır. Susanna Ankita’dan hiç hoşlanmamıştır.

Susanna yeni bir fikirle ortaya çıkar. Naren’in evlendirilmesine karar verdiğini açıklar. Üstelik gelin adayı da hazırdır. Shrish ve Rushali, Susanna’ya karşı gelemez.

Chadda, Purvi ve Arjun’u bungalov evine davet eder. Arjun, Purvi’yi Chadda’dan kıskanmaya başlar. Purvi’ye de Chadda konusunda uyarılarda bulunur.

Archana kızı Teju’yla eski albümlere bakar. Arcu kızı Ovi’nin fotoğraflarını görünce ağlamaya başlar. Bir an önce Ovi’yi bulmak ister. Bu yüzden Purvi’den Arjun’la konuşup Ovi’ni yerini bulmasını ister.

Susanna evde terör estirir. Kız tarafıyla tanışmak için onları eve davet etmiştir. Tüm hazırlıkları kontrol etmesi için Rushali’yi uyarır. Ayrıca Ankita’nın ortalıkta dolanmasını istemez.

Kız tarafı gelir. Kinnari’nin deli bir adama evlenmeye niyeti yoktur. Ailesi ise parası için kızlarını ikna etmeye çalışır. Kinnari’de ikna olur. Raunaq’da Ankita’dan kurtulmak için Naren’le evcilik oyununu oynatmaya çalışır. Naren’de hemen evliliğe onay verir. Her şey kusursuz ilerlemeye başlamıştır. Ankita’nın ise içi içini yer. O Naren’le tüm ritüelleri yerine getirerek evlenmiştir. Şimdi ikinci plana atılması canını sıkar.

Rushali ve Shriste, Susanna’ya karşı gelemez. Susanna alttan alta lafı da sokmuştur. Kısacası paranın kaynağı Susanna’dır. Bu yüzden aile ona karşı gelemiyordur. Rushali şeffaf olmak gerektiğini dayanarak oğlun hakkındaki her şeyi açıklasa da kız tarafı geri adım atmaz. Kızlarının sevgisiyle Naren’in iyileşeceğini düşünürler.

Nişan hazırlıkları hemen başlar. Ankita sinir bozukluğuyla Naren’e onu görmek istemediğini adının da Ahaha değil Ankita olduğunu söyler. Naren şoke olur. Kız tarafı hediyelerle gelir. Konuklarda gelmeye başlamıştır. Ankita’nın sözlerinden sonra Naren ortalıktan kaybolmuştur. Ankita endişelenmeye başlar. Yağmur yağarken sokaklarda Naren’i arar.

Naren’in kayıp olduğu Susanna’nın kulağına gider. Ankita’nın ne işe yaradığını sorar. Kinnari evlenmek istemediğini dillendirince Susanna onu da tehdit etmeye başlar. Ankita, Naren’i bulup getirir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir