Baş Tacım 272.Bölüm Özeti – 16 Mayıs Pazartesi

baş tacım 272

Boşa Geçen 20 Yıl!

Baş Tacım 272.bölümde neler olacak? Baş Tacım son bölümde Soham’ın Naren’in partisinde bileklik çalmasıyla birlikte gelişen olaylarda Ankita ve Naren’in nişan töreni yapılmıştı. Tören esnasında yaşanacaklar Ankita’nın gerçekleri görmesini sağlayacak! Ankita ne karar verecek? Purvi yıllar sonra boşu boşuna yaşadığı ayrılıkla yüzleşecek! Baş Tacım 272.bölüm özetinde neler olacak? Baş Tacım 272.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 272. bölümde Naren ve Ankita’nın nişan töreni yapılıyor. Pandit töreni başlatır. Ankita’nın anne ve babası olmadığı için kardeşi Pranat bu görevi devralır. Aynı zamanda Naren’in annesi Rushali yardımcı olur. Rashali törendeki gazetecileri uyarır. Asla flaşları patlatmamasını ister. Raunaq ise ortalığı karıştırmaya çalışır. Ankita’nın deli biriyle haberi olmadan evlenmesini istemez. Bu yüzden gazetecileri yönlendirir. Flaşlıarn patlamasıyla Naren garip tepkiler vermeye başlar. Rashali araya girer ve hemen durumu toparlar.

Raunaq durmak bilmez. Hemen törendeki ışıkları söndürür ve flaşların kullanılmasını sağlar. Naren hemen tepki vermeye başlar. Ankita Naren’in tepkileri karşısında şoke olur. Ardından Ahaha diye bağırmaya başlar. Işıklar gelince Naren Ankita’ya sıkı sıkı sarılır. Arjun hemen doktoru çağırır. Rashali oğlunu başka bir odaya götürür. Ankita garipliği sezer. Konuşmaları duyar. Naren’in akıl sağlığının yerinde olmadığını öğrenir.

Ankita Rashali’yle konuşmaya gider. Rashali ona Naren’in başına gelenleri anlatır. Aslında Naren çok zeki bir insandır. Kazandığı bir sürü ödüller vardır. Yalnızca aylar öncesinde gittiği İngiltere dönüşünde garip davraışlar sergilediğni anlatır. Rashali Naren’i başına orada neler geldiğini tam olarak bilmiyor. Yalnızca Naren’in Ahaha adında bir kızın çok sevdiği ve o kızında başına bir kaza geldiğinden şüpheleniyor. Naren ise aylar sonra Ankita’ya Ahaha diye gülümsemeye başlamıştır. Rashali Ankita’nın cevabını merak ediyor. Rashali Ankita’ya kardeşlerine bakma sözünü yineliyor.

Baş Tacım 272.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Purvi ise mal mülk meselelerini Arcahana’yla konuşuyor. Ovi’ye gerekli malları vermek için imzalaması gereken belgeleri götüreceğini söyler. Purvi Arjun’un evine gider. Kapıyı Tina açar. Purvi onu Arjun ve Ovi’nin kızı sanır. Hizmetçi onun kendi torunu olduğunu Arjun’u babası olarak kabul ettiğini söyler. Purvi şaşırır. Evin hanımı Arjun’un karısı Ovi’yle görüşmek istediğini söyler. Hizmetçi Arjun’un yıllardır yalnız yaşadığını anlatır. Purvi şaşırır. En başından beri terk ettiği Arjun’un Ovi ve kızlarıyla yaşadığını düşünmesi, kızları Pari’nin babasının diğerlerine tercih ettiğini sanmasıyla geçen koca 20 yıl…

Naren ve annesi Ankita’yı ziyarete gelirler. Naren Ankita’dan kabak yemeği yapmasını ister. Prashant Naren’deki garip davranışların farkına varmaya başlar. Mansi ise normal olduğunu söyler.

Purvi ise kafasındaki düşünceleri atamaz. Bir an önce Arjun’la konuşmak ister. Purvi ve Arjun buluşur. Purvi neden yalnız yaşadığını Ovi’ye ne olduğunu sorar. Ovi’nin çocuğu Arjun’dandır ama Purvi ile evlendikten sonra onunla hiç yakınlaşmamıştır. Ovi de zaten çekip gitmiştir. 20 yıl boyunca Arjun yalnız yaşamıştır. Purvi daha sonra hesap sormaya kalkar. Arjun ise her şeyin Purvi’nin yüzünden olduğu bir kez bile dinlemek istemediğini çekip gittiğini telefonlara Manav’ı çıkarttığı için kızgın.

 • Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba
  Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba Manan Jevika’ya Aşkını İtiraf Etmek İçin Geliyor!Candan Öte 3. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.Candan Öte 3.bölümde neler olacak? Candan Öte 3. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 3. bölüm özeti devam ediyor.
 • Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31
  Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31 Hello Redemption lovers. A rebellion is coming from Orhun in the series of redemption! Orhun does not want Hira to stay for Ali and wants him to leave as soon as possible. In this, he rolled up his sleeves and started to spend time with Ali. You can also express your opinions in the analysis of the next chapter with your comments…
 • Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba
  Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba Hira’dan Orhun’a Veda…Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Orhun’dan baş kaldırış geliyor! Orhun, Hira’nın Ali için kalmasını istemiyor ve bir an önce gitmesini istiyor. Bunun içide kolları sıvayarak Ali’yle vakit geçirmeye başladı. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…Esaret 123.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 123.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 31 Mayıs Çarşamba günü 123 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 123.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 31 Mayıs Çarşamba yaşanacaklar…
 • Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı
  Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı Viren, Jevika’dan Hoşlandı! Evlenmek İstiyor…Candan Öte 2. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 2. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 2.Bölüm Full İzle.Candan Öte 2.bölümde neler olacak? Candan Öte 2. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 2. bölüm özeti devam ediyor.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer Is Serap in Love with Baran?Hello Blood Flowers lovers. Serap came and Dilan had fits of jealousy. So, what kind of person do you think this Serap is? What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Wednesday, May 31th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 112th episode of Blood Flowers are in our news…

Bir cevap yazın