Baş Tacım 259.Bölüm Özeti – 27 Nisan Çarşamba

Baş Tacım 256

Soham Sachin’i Yaralıyor!

Baş Tacım 259.bölüm özetinde Soham, Gauri’yle evlenmeyi kafasına koymuştur. Soham aşkının tek taraflı olmasına bakmadan Gauri benim olacak diye tutturur. Balan’ın adamları Sachin’i kaçırarak yerine Soham’ı geçirmeyi planlar. Bakalım bu bölüm neler olacak? Baş Tacım 259.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Purvi annesine Soham’ı düğün olana kadar uzaklaştırmasını teklif eder. Böylece kimse bir şey anlamaz ve Soham’da acı çekmez diye düşünürler. Balan ise düğün vaktine kadar Soham’ın normal davranmasını ister. Archana’ya bir şey çaktırmamasını durumu kabullenmiş gibi gözükmesini ister.

Soham, Sachin’in düğünde giyeceği shervaninin fotoğrafını çeker. Ardından dolapta bulunan parayı zarftan çıkarıp cebine atar. Arçu eve geldiğinde zarfın içindeki parayı bulamaz. Bunu Soham’ın aldığını anlar. Soham’ın ne işler çevirdiğini merak eder.

Soham parayı alıp sari mağazasına gidip Gauri için en pahalı sariyi alır. Ardından kardeşi için de gömlek almıştır. Soham daha sonra soluğu terzi de alır. Sachin’in shervanisinin aynısını diktirir. Soham yarına kadar hazır olmasını ister. Böylece Schin’in yerine kendisi geçtiğinde hiçbir şey belli olmayacaktır.

Soham hediye paketleriyle geldiğinde Arçu’nun sert yüzüyle karşılaşır. Ona neden paraları çaldığını söyler. Soham üzülmüş gibi yapar. Gauri ve kardeşi için hediyeler aldığını söyler. Archana konuyu daha fazla uzatmaz. Soham, Gauri durumunu kabullendiğini ve güzel hediyeler almak istediğini söylemiştir.

Baş Tacım 259.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arcahana hediyeleri Gauri ve Sachin’e götürür. Arçu, Gauri’ye Soham’dan geldiğini söyler. Gauri, Soham’ın kendisinden vazgeçtiğini sanıp rahatlar. Gauri hediye sarinin etiketini görünce şaşırır. Çünkü çok pahalıdır. Soham’ın kötü bir şeyler mi yaptığını sorgular. Bu düşüncesini Arçu’ya paylaşır. Arçu ise parayı kendisinin verdiğini söyler.

Arçu’nun ise düşünceler beynini kemirir. Gauri’ye çaktırmamıştır ama Soham’ın ne amaçladığını anlayamamıştır. Tekrar Soham’ı sıkıştırmaya karar verdiğinde Soham, Balan’ın kendisinden para istediğini bu yüzden ona verdiğini açıklar. Soham annesini kandırmaya devam eder.

Ertesi gün Soham evden ayrılırken Manav ve Arçu peşinden koşuyordur. Ona nereye gittiğini sorarlar. Soham onları ezip geçerken araya Sachin girer. Anne ve babasını dinlemesini ister. Sachin, Soham’ın kendisini kıskandığından bahseder. Soham iyice sinirlenir ve Gauri’yi sevdiğini haykırır. Onunla Sachin’in değil kendisini evleneceğini açıklar.

Savita çığlık çığlığa bağırır. Herkes şoke olur. Arçu bunun olmayacağını ona açıklar. Manav iyice sinirlenir. Soham babasına adıyla hitap edince Arçu tokadı basar. Manav ve Soham yumruk yumruğa kavga ederler. Soham daha sonra eline aldığı taşla Sachin’in kafasına vurur. Sachin yere yığılır. Onu göre Gauri’de bayılır.

Baş Tacım 259.Bölüm Özeti – 27 Nisan Çarşamba Günü Neler Olacak?

Manav’ında kafasından kanlar akıyordur. Apar topar hastaneye gidilir. Sachin yoğun bakıma alınır. Arçu yeniden her şeyin bozulmasına ağlar. Artık dayanamadığını söyler. Varsha’ya dönüp 25 yıl önce yaptığı hatanın bedelini ödediklerini söyler. Arçu, Soham’ı eve getirdiği için pişmanlık duyar. Eğer getirmeseydi bugün her şey çok başka olabilirdi diye düşünür. Mançu ona kızmamasını Soham’ın aptal olmayı seçtiğini söyler.

Manav ise çok sinirlenmiştir. Soham’ı şikayet eder ve yakalanmasını ister. Arçu Balan’ın da adını verir. Soham Sachin’i öldürdüğünü söyleyerek Balan’ın yanına gider. Balan, Soham’a düğüne kadar bekleyemediği için azarlar. Şimdi her yerde aranıyorlardır.

Sachin kendine gelir. Gauri onun yanındadır. Çok korktuğunu söyler. Sachin’in durumundan dolayı düğün ertelenir. Gauri’nin ailesi endişelidir. Kızlarına Soham’ın aşkından haberdar olup olmadıklarını sorar. Arçu nişanı bozup bozmayacaklarını sorar. Gauri bozulmasını istemiyordur.

Soham gizlice hastaneye gelir. Kılık değiştirmiştir. O aklına Sachin’i öldürmeyi sokmuştur. Hastaneye gizlice giren Soham herkesin arkasından konuştuklarını duyar. Gizlice Sachin ve Gauri’nin odasına girer. Gauri ve Sachin sohbet ediyordur. Birbirlerini sevdiklerini söylemesi bile Soham’ı engellemiyordur. Şımarık çocuklar gibi Gauri benim olacak deyip durur.

Polis müfettişleri tarafından Soham’ın hastane de olduğu anlaşılır. Manav ve Arçu Soham’ı nasıl buna cesaret edeceğini düşünürler. Polis müfettişi ise Sachin’in hayatının tehlikede olabileceğine dikkat çeker. Soham buna rağmen hastaneye geliyorsa yarım kalan işi bitireceğini konuşurlar. Gauri bunları duyunca gerilir. Bir el Gauri’yi odaya çeker. Soham Gauri’yi odaya alıp kapıyı kilitler.

Arçhana polislere seslenir. Tüm aile kapının önünde Soham’ın kapıyı açması içi bağırıyordur. Soham kimseyi duymaz. Gauri ise kardeşi bu haldeyken hala aşk meşk işlerini düşündüğü için Soham’a bağırır. Soham kes sesini diye bağırır. Gauri asla Soham’ı sevmeyeceğini söyler. Bunun üzerine Soham, Sachin’e vurmaya başlar. Zayıf olan Sachin karşılık veremiyordur. Soham şiddetin dozunu artırır.

Bir yanıt yazın