Baş Tacım 253.Bölüm Özeti – 19 Nisan Salı

Baş Tacım 253

Gauri Ailenin Gelini Oluyor! Soham ŞOK!

Baş Tacım 253.bölüm özetinde Soham annesine eve gelin gelmesi hakkındaki fikrini sorar. Arçu oğlunun Gauri’yi ima ettiğini anlar. Manav’da onay verince Arçu ve Manav Gauri’yi oğullarına istemeye gider. Peki Gauri’yi hangi oğullarına isteyeceklerdir? Baş Tacım dizisi 253.böüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde gündemimiz Manav. Arçu hastane de Manav’ın başında beklemektedir. Onu bir an olsun yalnız bırakmaya cesaret edemiyordur. Purvi de annesi de destek olmak için hastanede kalmak ister. Arjun kızları Pari’ye evde bakacaktır.

Sachin bir davayla ilgili telefonda görüşme yapıyordur. Yanından geçen Mithal onunla dalga geçmeye başlar. Bir davasına bakması için Sachin’le oyun oynar. Sachin kardeşi Purvi’nin hayatını mahvettiği için kabul etmez. Mithal Manav’ın malı mülküyle yaşadığını söyler. Sachin babasının adını ağzına almamasını ister. Mithal Manav’ın babası olmadığını hatta annesiyle babasının hiç evlenmediğini gayri meşru bir çocuk olduğunu söyleyerek canını sıkar.

Gauri’nin ise Sandeep’le başı beladadır. Sandeep’in hastaneden taburcu olma zamanı gelmiştir. Gauri gerekli belgeleri imzalarken Sandeep kendini yatakta ata ve yaralarını kanatır. Gauri yanına koştuğunda yine kızın eline sarılır. Gauri başka bir doktorun yarasıyla ilgileneceğini söyler.

Manav hastanenin koridorunda yürüyüşe çıkmaya karar verir. Gauri, Sandeep’in odasındadır ve Sandeep onuna sırnaşmaya başlar. Gauri biraz iş yapıyor ve Sandeep kalkıp kollarını Gauri’ye arkadan sarıyor ve onu tutuyor. Gauri üzülür ve ondan ayrılmasını söyler. Manav odanın yanından geçerken Gauri’yi Sandeep’in kollarında mücadele ederken görür. Manav içeri girer ve Sandeep’i Gauri’nin üzerinden iter ve Sandeep’i boğmaya başlar. Gauri ona onu bırakmasını söyler. Güvenlik gelir ve Manav’ı Sandeep’ten ayırır.  Gauri, Manav’ı Archu ve Soham’ın bulunduğu odasına götürür. Manav iğrenç bir adam, alçak bir hayat diye bağırıyor! Archu onu sakinleştirmeye çalışır. Manav, Sandeep’in Gauri’ye kötü davrandığını haykırır. Soham bunu duyunca şok olur ve öfkeyle odadan çıkar. Archu, Manav’ı sakinleştirmeye çalışır ve ona mutlu anları düşünmesini söyler. 

Baş Tacım 253.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Doktor Manav’ın taburcu olabileceğini söyler. Soham’da Gauri’ye kızgındır. Sandeep meselesini neden kendisiyle paylaşmadığını sorar. Gauri, Soham’ın agresif tavırlarına olan çekincesinden bahseder. Asla eski Soham olmayacağım der.

Arjun eve kızgın döner. Purvi toplantıya Manav’ın ilaçlarını almak için katılamamıştır. Arjun işle ilgili sorumluluklarını bilmesini profesyonel davranmasını ister. İkili birbirinden özür diler. Manav evine gelir. Eve ilk giriş törenini oğlu Soham’ın yapması istenir. Sachin bu duruma bilenir. Aklına Mithal’in sözleri gelir ve onunla bir buluşma planlar.

Soham iyiden iyiye Gauri’ye aşık olmaya başlamıştır. Sandeep’in babası Gauri’nin ailesinin evine gider ve Gauri’yi oğullarına istediğini söyler. Gauri’nin ailesi karşılarında bakanı görünce epey bir şaşırırlar. Kızlarını böyle bir aileye verecek olmalarına şaşırırlar. Onlar evliliğe hemen onay verir. Gauri ise mutfaktan dinleyip sinir krizi geçirir. Babası son olarak kızının fikrini almak ister. Gauri kesin bir dille reddeder. Hastanede Sandeep’i davranışlarını ailesine anlatr. Ailesi de kızlarına destek olup bu evliliğe onay vermez. Sandeep ise üçüncü sınıf bir ailenin nasl olurda evliliği reddetmesine şaşırır. O da Gauri’ye bir ders vermek istediğini söyler.

Baş Tacım 253.Bölüm Özeti – 19 Nisan Salı Günü Neler Olacak?

Gauri Manav’ı kontrole evlerine gelir. Manav ve Arçu, Gauri’nin gelişlerine çok mutlu olur. Soham annesine Purvi’den sonra bu eve yeni gelin gelmesini isteyip istemediğini sorar. Ona işlerde yardımcı olacak birinin olması fena olmaz der. Soham, Gauri’yi ima eder. Arçu anlar ve Manav’ın yanına gider. Ona Gauri’yi gelin olarak almak istediğini söyler. Manav’da uzun zamandır Gauri’yi düşündüğünü söyler. Manav ve Arçu Gauri konusunda hem fikirdir. Gelinimiz doktor oğlumuz avukat der. Eyvahlar olsun ki Arçu ve Manav Sachin için gelin adayı olarak Gauri’yi seçmişlerdir. Soham ise bunlardan habersiz utanıp durur.

Arçu ve Manav Gauri’nin ailesinin evine gidince heyecandan ölecek gibidir. Bunu Purvi’yle paylaşmak ister. O da aşkının karşılıklı olduğunu söyler.

Soham uzaktan Gauri’nin evine bakar. Gauri de Sachin ile olan bu evliliğe sıcak bakmıştır. İki aile birlikte aşağı iner. Soham, Gauri’nin kolundaki bilezikleri görüce Gauri’nin kabul ettiğini sanıp tapına dua etmeye gider. Sonunda ona Gauri gibi biri nasip olmuştur. Hemen Gauri’yi arar ve konuşmak istediğini söyler. Gauri tapınağa gelir. Soham çok utanıyordur. Gauri çok mutlu olduğunu ve artık birlikte bir aile olacaklarını söyler. Annesi seslenince gitmek zorunda kalır. Soham acı gerçekten kim bilir ne zaman uyanacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…
 • Divane Gönlüm Dizisi Başlıyor!
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bir yanıt yazın