Baş Tacım 249.Bölüm Özeti – 13 Nisan Çarşamba

Baş Tacım 249

Soham, Manav’ın Yüzünden Evden Ayrıldı!

Baş Tacım 249.bölüm özetinde Soham evden ayrılacak. Soham’ın peşinde onu arayan ise Gauri olacak. Varsha ise oğlunun kaybıyla Manav’a ateş püskürecek. Baş Tacım 249.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Soham eve geldiğinde Sachin’de müvekkiliyle oturuyordur. Soham bu adamı tanır. Onun bir serseri olduğunu söyler. Zamanında Soham’ın silahını çalmıştır. Sachin ise Soham’ı susturmaya çalışır. Müvekkilde tanımamazlıktan gelir. Soham bu hareketlere sinirlenir ve adamı evden kovar. Bu durum Soham ve Sachin’in kavga etmesine sebep olur. Soham onu serserilerden kurtardığını söylerken Schin bunu kabul etmez. İki kardeş kavgaya tutuşur. Savita ve Purvi onları ayırır. Ama bu durum Manav’ın kulağına gider. Manav ise kimseyi dinlemeden Soham’a esip gürler. Sonunda da Soham hakarete uğradığını düşünür. Manav Sachin’den özür dilemesini ister. Soham çareyi evi terk etmekte bulur.

Purvi Soham’ı geri getirmeye giderken Sachin onu durdurur. Kendisinden özür dilemediğini söyler. Teju Sachin ile konuşmaya çalışırken Purvi de Soham’la konuşmaya çalışacaktır. Ama bu durum bir işe yaramaz.

Soham öfkeli ve üzgün. Archu’yu aramaya çalışır ama hata verir. Telefonu sinirle fırlatır.  Archu’nun, annelerin çocuklarını ne kadar çok sevdiklerini gösterebilsinler diye duygusal olduklarını ama babaların bunu yapamayacağını söylediğini hatırlıyor. ve Manav onu çok seviyor. Soham Manav’ın onu azarladığı anı hatırlıyor. Kendini tokatlıyor. Sadece annesinin sevgisine inanıyor. Kimsenin onu durdurmaya gelmemesine de içerliyor. Bu dünyadaki hiçbir şeyin onu değiştiremeyeceğine inanıyor. Yağmur başlar. Soham yere düşer ve sonra yolda uyur ve ağlar.

Gauri yine Soham’ın dükkanının önüne gelmiş neden Soham’ı düşündüğünü düşünür. Purvi de dükkana gelir e patrona Soham’ı sorar. Gauri konuşulanlara kulak kabartır ve Soham’a neler olduğunu sorar. Purv olanları Gauri’ye anlatır. Gauri, Purvi’ye iyi olmasını Soham’ın başının çaresine bakacağını söyler.

Baş Tacım 249.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arjun’da Purvi’ye iyice abayı yakmış artık her yerde hayalini görmeye başlamıştır. Purvi’ye o kadar alışkınım ki onu her yerde görüyorum, diyor. Bana ne oldu. Onu neden bu kadar çok özlüyorum? diye sorgulamaya başlar.

Gauri de Soham’ı sormak için Varsha ve Soluchana’nın evine gitmiştir. Ama onların olanlardan haberi yoktur. Böylece Varsha sinirlenip Manav’ın evine gider. Deskhmuklar akşam yemeği yiyordur. Varsha öfkeyle içeriye girer ve Soham’ın kayıp olduğu halde onların nasıl yemek yiyebildiklerini sorar. Soluchana’da Manav’a Soham’ı genç olduğunu onunla ilgilenmesi gerektiğini savunur. Manav yanlış anlaşılmayı gidermeye çalışırcasına abisine tokat attığını onu azarladığını söyler. Soham’ında evin kurallarına uymadığını çekip gittiğini söyler. Varsha ise çocuğunu onlara verdiğine pişman olduğunu oğlunu durmadan hayal kırıklığına uğrattığını söyler. Manav ve kızlar bozulur.

Manav Arçu ile telefonda konuşur. Her şeyin yolunda olduğunu bir an önce dönmesini ister. Purvi babasıyla Soham konusunda konuşmaya çalışır. Manav yanlış yapmadığı konusunda diretir. Soham’ın peşinden koşarak onu şımartamayacağını söyler.

Purvi, Arjun’a haber salar. Benimle misin değil misin der? Birlikte Soham’ı aramaya koyulurlar. Soham’ı arayan yalnız onlar değildir. Gauri de dükkana Soham’ görme umuduyla gitmiştir. Patronu Soham’ın parasını da alıp işten ayrıldığını söyler.

Gauri tren istasyonuna gelir. Trene atlayıp her yerde Soham’ı arar. Tren hareket etmek üzereyken Soham’ı bulur. Onu indirmeye çalışır. Soham trenden inmemekte kararlıdır. Gauri tren hareket ederse acil durum butonuna basıp durduracağını söyler. Etraftakilerin baskısıyla da Soham trenden iner.

Baş Tacım 249.Bölüm Özeti – 13 Nisan Çarşamba Günü Neler Olacak?

Soham trenden indiğinde öfkelidir. Kendisine hakaret etmeye başlar. Gauri ise kötü olmadığını artık değiştiğini söyler. Archana’ya bir şey demeden böyle çekip gidemeyeceğini söyler. Gauri, Soham’ı ikna edemez. Soham trene doğru giderken Gauri , salak olmayı seçtiğini söyler. Soham karar değiştirir ve annesi dönene kadar gitmemeye karar verir. Annesine haber vermeden gitmenin haksızlık olacağını söyler. Soham evine de dönmeyecek Gauri’nin evinde kalacaktır. Ailesi de bu durumu onaylar.

Gauri’nin ailesi Soham’ı çok severler. Purvi ise Soham’ın patronundan Patna’ya gittiğini öğrenir. Purvi Varsha’ya oğlunun bu şehri terk ettiğini haber verir. Varsha ise Soham’ın bu kararı tek başına veremeyeceğini düşünüp kendini Balan’ın yanına atar. Adamların üzerine yürür. Balan ise Soham’ın peşine düşer. Gauri’nin evine gider. Gauri’nin babasının yere düşürür. Gauri’yi de yanına götürür. Soham ise eve gediğinde şoke olur. Aile üyeleri bağlanmış Gauri’de adamlar tarafından götürülmüştür. Soham yeniden kendini kötü hisseder. Bu Balan meselesini ortadan kaldırmayı düşünür. Balan’ın yerine gidince kafasına silahı dayar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın