Baş Tacım 24.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Cuma

Varsha, Archana ile Manav’ın Arasını Düzeltmeye Çalışır!

Baş Tacım 24.bölüm özetinde Varsha, Ashwin hakkındaki gerçekleri görüp paşa paşa evinin yolunu tutacak. Kendisine yardımcı olan Manav’a ise daha farklı gözle bakacak. Varsha ablasıyla Manav’ın arasını düzeltmek için çaba gösterecek! Baş Tacım 24.bölüm özeti devam ediyor.

Varsha Ash hakkındaki tüm gerçekleri gözleriye görmüş üstüne yakın arkadaşı bildiği Rashmi’den de darbe yemişti. Arkadaşının gerçek yüzünü arkasından çevirdiği oyunları kendi ağzından duymuş olur. Varsha şimdi elinde bavullarıyla ağlamaktadır. Annesi Solucha’nın ise içine doğmuş kızıyla konuşmak istemiştir. Manav Varsha’nın yanındadır. Ona eve gitmesi konusunda ikna etmeye çalışır. Varsha ise Manav’a kötü davrandığı için utanmaktadır.

Varsha evin önüne geldiğinde bu evden nasıl çıktığını hatırlar. Bir sürü kötü anısı olmuştur. Annesi ise onu karşısında görünce ağamaya başlar. Ev halkı Varsha’nın geri dönüşü karşısında sevinirken Mançu tam tersi mutsuz olmuştur.

Diğer tarafta Manav’ın babası dönmüştür. Yanında biriktirdiği parası ve birkaç hediye vardır. İlk hediyesini ise gelini Archu’ya vermek istediğini söyler. Kısa süreli bir sessizlikten sonra baba gerçeği öğrenir. Oğlunun derin yalnızlığını fark eder.

Shauvni ve ailesi Sachin’in evine gelir. Savita ise zenginlikle ilgili hayallerini sürdürmeye devam eder. Manav ise aile büyüklerinin yapacaklarını o yapar. Girish’e bu birlikteliği kabul ettiği için teşekkür eder.

Varsha ablasıyla dertleşmek ister. O sırada telefonunun çaldığını ve arayanın Satish olduğunu görür. Varsha’nın kafası iyice karışır. Archu Satish’in yanında iş bulduğunu açıklar. Varsha başından geçenleri ablasına anlatır. Üstelik onu kurtaranın boşanma aşamasında olduğu eşi olduğunu söyler. Varsha bu iyiliği kimsenin yapmayacağını Manav’ın iyi bir insan olduğunu kararını gözden geçirmesini ister. Archu anlattıkça Varsha’nın kafası daha da karışır. Manav ve ablası konuşacakken Satish nereden çıkmıştır?

Mançu ise Varsha’yı kışkırtmaya çalışır. Saat ilerlemiştir ve Varsha işe gitmemiştir. Neden işe gitmediğini sorgular. Varsha endişelenir. Sonra onun her zamanki hali olduğunu anlar.

Manav’ın babası ise sokaklarda yürüyüp oğlunun halini düşünür. Düşünürken de içmeyi ihmal etmez. Sarhoş olan baba kendini Archana’nın evinde bulur. Oğlunun iyi bir insan olduğunu kağıt imzalamakla iki insanın birbirinden kopamayacağını söyler. Archana ise Manav’ın babasına saygısızlık etmez ve eğilip ayaklarına dokunur. Archana’nın babası Manav’ı babasını eve bırakır.

Archana’nın evinde ise işler tersine dönmüştür. Soluchana kızı Varsha’ya alışveriş listesi verir. Kız listedekilerden hiçbir şey anlamaz. Archana ise çalışmaya işe gitmiştir. Kardeşi yine de ablası için mutludur.

Manav’ın garaj açılışı vardır. Savita insanları telefonla arar. Yanlışlıkla Soluchana’nın evini de arayınca Soluchana yanlış numara deyip kapatır. Varsha ise bunu bilerek yaptığını düşünür. Varsha ablasına garaj açılışına gidip gitmeyeceğini sorar. İkisinin de bu ilişkiyi bitirmediğini biri bir adım atarsa diğerinin koşarak geleceğini söyler. Varsha ablasıyla Manav’ı tekrar birleştirmeyi düşünür. Bunun için garaja gidip Maav ile konuşur. Manav’dan da istediği etkiyi bulamayınca ablasının ofisine gidip Satish ile konuşur.

Bir cevap yazın