Baş Tacım 121.Bölüm Fragmanı – 4 Kasım Perşembe

Baş Tacım 121

Soham, Archana ve Manav’ın Oğlu Çıktı!

Baş Tacım 121.bölüm özetinde Archana ve Manav izleyicinin sinirlerini gerecek. Varsha’nın hastalıklı hali ise bıkkınlık veriyor. Baş Tacım 121.bölüm özeti devam ediyor.

Varsha ve Satish, Archana ve Manav’ın yanına gelirler. Varsha oldukça tedirgindir. Archana, Varsha’nın kucağındaki Soham’ı kapar ve onu sevmeye başlar. Varsha’nın yüzü asılır. Archana ardından çocuğu Savita’ya ve Manav’a uzatır. Varsha gözleriyle takip ediyor ve oldukça geriliyordur. Savita, Soham’a uzun bir aradan sonra babaannesinin evine geldiğini söyler. Varsha sinirlenir. Varsha rahatsız oluyor ve bu kadar yeter diyerek çocuğu kucağına alır.

Archana ve Savita biraz gergin görünürler. Varsha bebeğine sevgi veriyor. Savita, bebek Soham’ın Varsha’nın kucağında olduğunu, sanki Archana’yı bile tanımıyormuş gibi yorumluyor ve Soham’ın Varsha’nın annesi olduğunu düşündüğünü söylüyor. Archana ve Varsha endişeli görünüyor. Archana hayır anne diyor, sadece Soham Varsha’ya alıştı. Manav, Varsha’ya Soham’ı diğer odada uyutmasını söyler. Varsha söyleneni yapar ve Soham’ı uyutur.

Archana mutfakta üzgündür ve Manav mutfağa girer ve Archana’nın üzgün halini görür. Archana, Manav’a Soham’ın Varsha’ya alıştığını ve onu geri istersek bundan hoşlanmayacağını söyler. Manav diyor ki ama ne zamana kadar? Archana, Soham’ın oğlu olduğunu söylüyor, “Onu çok seviyorum ama bu doğru değil çünkü Varsha Soham’ı bizden aldı çünkü bu onun seçimiydi, peki biz nasıl yapacağız? ” Archana ağlamaya başlar. Manav elini yanaklarına koyar ve gözlerinden yaşlar süzülür. Archana bunlar sevinç gözyaşları ve oğlumun evimde olması ve beni ziyaret etmesi beni mutlu ediyor der. Manav ve Archana birbirine sarılır.

Böylece anlıyoruz ki Soham aslında Manav ve Arçu’nun çocuğu. Peki nasıl olurda çocuk Varsha’nın yanında büyüyor. Bu nasıl bir akıl tutulması? Anlaşılan Arçu ve Manav’ın gözleri birbirinden başka bir şey görmüyor. Çocuklarının kendilerinden ayrı büyümesi nasıl bir bencillik? Savita’nın Sachin’den ayrılmamak için Shavrani’nin ayaklarına kapanışı ne oldu? Yoksa Savita da parayı bulunca torun sevgisini unuttu mu?

Baş Tacım 121.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor!

Savita, Varsha’dan Soham’ın birkaç gün evlerinde kalmasını istiyor. Savita yavaş yavaş Soham’ın bu eve ve bu evdeki insanlara alışması gerektiğini söyler. Varsha ise bahaneler bulmaya çalışır. Soham ağlamaya başlarsa onu kendinden başka kimsenin susturamayacağını söyler.

Savita, Varsha’ya endişelenmemesini ve Soham’ın bir süre üzüleceğini ancak yakında mutlu olacağını söyler. Varsha itiraz ediyor ama Savita, Soham’ın uzun süredir onunla olduğunu ve hiçbir şey söylemediklerini bu yüzden Soham’ın birkaç gün yaşayacağını söyler. 

Archana mutlu görünüyor ama Savita’ya bunun olamayacağını söyler ve Soham’a kimin bakacağını sorar. Bu ne saçma salak bir sorudur! Zaten Sachin ile meşgul olduklarını söyler. Sana yazıklar olsun Archana!!!

 Savita, Archana’ya, ona bakamayacaksan ben bakarım çünkü onun büyükannesi olduğunu söyler. Manav, annesinin bunu anlamasını sağlamaya çalışır ama Satish, Manav’ahaklı olduğunu ve onun da torunuyla biraz zaman geçirmek istediğini söyler. Savita, Satish’e gülümser. Satish, Varsha ile biraz zaman geçirmeyi ve Soham’ı bir süre burada bırakmayı düşündüğünü söylüyor. Varsha sinirlenir ve evi terk eder. Herkes şok olmuş görünüyor.  Valla olanları öğrenince bizde şok olduk!

Offff Varsha evde Soham’ı istiyorum diye ağlayıp ortalığı inletir. Valla dizinin en başından beri Satish gibi birinin Varsha gibi birine denk gelmesine çok üzüldük. Satish böyle bir evliliği hak etmiyordu! Sürekli çocuk avutur gibi Varsha’nın şımarık hallerine katlanıp onu anlamaya çalışıyor ve her defasında alttan alıyor. Hep benim dediğim doğru ben doğruyum yaptığım davranışlar doğru modunda. Duvara toslayınca anca özür dileyip duruyor. Kaynanasına inadından çocuğunu aldırdı. Aldırdığı ilk dakikadan pişman oldu. Çocuk istiyorum diye tutturdu. Yetimhaneden çocuk alamayınca ablasıyla Manav’a savaş açtı. Yetimhanedeki pürüz çözülünce istediğim çocuk gitmiş diye ağlamaya başladı. En sonunda da görüyoruz ki ablasının çocuğuna takmış kafayı! Varsha karakterinin kesinlikle psikolojisi bozulmuş durumda!

Arçu geçmişe gider. Bebek doğduğu zaman herkes çok mutludur. Varsha sürekli ona hediyeler alır. Günün birinde Varsha ablasından bir günlüğüne çocuğu kendisine vermesini istiyor. Arçu kıramayıp veriyor. Sanki meyve veriyor. Gel zaman git zaman Varsha bu işi abartır ve aradan bir ay geçer. Manav sinirlenir ve işten eve gelip oğluyla oynamak istediğini söyler. Arçu da kardeşiyle konuştuğunu ama çok ağladığını depresyona girmesini engellemek için verdiğini söyler. Dizi de bir tanesi de normal değil ki hepsi hasta!

Ertesi gün Sachin okuldan geldiğinde çocuk susamış ve Archana’da su ister. Arçu yanına gidecekken Soham ağlamaya başlar. Arçu bir türlü susturamaz ve Varsha’yı arar. Varsha ona sütün içine çikolata koymasını ister. Sonra da Varsha, Archana’nın yanına gidececeğim diye tutturur. Satish en başta yapacağını şimdi yapar ve izin vermez. Ona annesinin bakacağını söyler.

Baş Tacım 121.Bölüm Fragmanı – 4 Kasım Perşembe Günü Neler Olacak?

Archana yıllar sonra çocuk bakmaya başlayınca eli ayağına dolanır. Soham ağlamaya başlayınca kapı aniden açılır ve Varsha içeriye girer. Çocuğu kucağına alır ve susar. Gördünüz mü bak beni hissedince susuyor der. Archana her zamanki gibi bildiği şeyi yapıp ağlamaya başlar. Manav da tin tin onun peşinden gider.

Soluchana gelir ve geç olduğunu söyleyerek herkesin evine gitmesi gerektiğini söyler. Varsha da çaktırmadan çocuğu da kucaklayıp çıkmaya kalkar. Manav ve Archana da kendi aralarında konuşuyorlardır. Archana çok uğraştığını ve çocuğu susturamadığını söyler. Eee ne yapıyoruz böyle durumlarda. Çocuğumuzu hemen veriyoruz!

İki zeki kapıdan çıkıp Varsha’nın haklı olduğunu ve Soham’ı da yanında götürmesini ister. Ama Archana çocuğunu her gün ziyaret edeceğini onun unutmamasını sağlayacağını söyler. Oh kebap iş valla… Neyse ki Satish araya girer ve bu saçmalığa bir son verir. Soluchana da onu destekler.

 • Emanet’te Sıla Türkoğlu Gitti! Nanuka Stambolishvili Geldi!
  Emanet’te Sıla Türkoğlu’nun Yerine Gelen Başrol Kim?… Kanal 7’nin sevilerek izlenen Emanet’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Emanet 3.sezonda neler olacak? Geçtiğimiz sezon bitmeden ayrılacağı belli olan Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni …
 • Düşman Başına 68. Bölüm Özeti – 15 Ağustos Pazartesi
  Endişeli Bekleyiş! Raghav Nerede? Düşman Başına 68.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 68.bölümde Shivm ve Riya Raghav’ı bulmaya gidiyor. Shrivastav ailesinde endişeli bekleyiş sürüyor. Düşman Başına 68.bölüm özeti devam ediyor. …
 • Legacy Season 3 COMING SOON!
  Horsewoman will blow Yaman’s mind away! Season 2 of the Legacy series had a sad end. Seher lost her life and Yaman was left alone. After this sad season finale, …
 • Emanet 3.Sezon YAKINDA!
  Yağız Atlı Kadın Yaman’ın Aklını Başından Alacak!  Emanet dizisi heyecanlı bir 3.sezonla izleyicisine kavuşacak. Emanet 3.sezonun Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Peki Sıla Türkoğlu olmadan yeni sezon nasıl olacak? Emanet 3. …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 13.Bölüm – 6 Temmuz Cumartesi
  Shivangi, ailesiyle Yamini’nin nasıl bir ilişki içinde olduğunu düşünerek Yamini’nin odasına gider ve dolapta ebeveyninin resmini bulur. Yamini gelir ve ne yaptığını sorar. Shivangi düğün albümünü aradığını ve bu resmi bulduğunu söylüyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.