Baş Tacım 120.Bölüm Fragmanı – 3 Kasım Çarşamba

Baş Tacım 120

Manav Artık Çok Zengin!

Baş Tacım 120.bölüm özetinde Manav işlerine koşturmaktan Arçu’ya vakit ayıramıyordur. Arçu bu duruma bozulur. Varsha ise çocuğunu Arçu’dan her fırsatta kaçırmaya çalışır. Baş Tacım 120.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde kızlar anneleriyle birlikte pooja yapmaya gitmiştir. Oradaki kadınlar Soluchana’nın kocası olmadan böyle ritüellere katılmasıyla dalga geçerler. Malohar 3 sene önce çıkan bir kavgadan sonra evi terk edip gitmiştir. Kızlar annelerine destek olmaya çalışır. Arçu, Varsha’yla birlikte gidip Soham’ı görmek istediğini söyler. Varsha ise bahane uydurarak arabasına atlayıp gider. Arçu ve Soluchana hayal kırıklığına uğrar.

Manav’ın gece geç saatlere kadar işte çalışması Archana’nın aramalarını yanıtsız bırakaması Archana’yı bir süre sonra depresyona sokuyor. Soluchana da Malohar’ın yokluğundan depresyona girer ve Mançu’nun çocuklarına dedelerinin bir hırsız olduğunu söylemesi ise bardağı taşıran son damla olur.

Vashali ise Madhuri’nin oğluna bakıyordur. Ama Vashali’nin biraz çocuklar arasında ayrım yaptığı görünür. Varun Darmesh ile yatmak istediğini söylediğinde Vashali karşı çıkar. Darmesh ise oğluyla yatmayı ister.

Manav son zamanlarda yaptıklarının farkına varıp Arçu’ya sürpriz hazırlar. Başından gül yaprakları akar. Arçu hemen Manav’a sarılır. Manav da ondan özür diler. Sadece işleriyle ilgileniyor ama ona olan hisleri geçmemiştir.

Vashali çocuğu Aniket’i okula hazırlar. Varun ise ayakkabı bağcıklarını bulamaz. Vashali ise ona yardım edemeyeceğini söyler. Varsha da oradadır ve bu davranış şeklinin Vashali’ye yakışmadığını söyler.

Arcu, Varsha’nın evine gitmek istediğini bu yüzden Sachin’i okuldan alması için Manav’ı tembihler. Archana Varsha’nın evine gider. Bhavna ona Varsha’nın evde olmadığını söyler. Archana üzülür ve evine döner. Archana kapıdan çıktığı gibi içeriye Varsha gizlice girer. Bhavna neden Arçu’ya böyle davrandığını sorar. Varsha ise ne yaptığını bildiğini işine karışmamasını ister. Varsha her zamanki bilmiş sonunda kafasını duvara toslayacak olan Varsha’dır!

Baş Tacım 120.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Mana işlerine dalmışken saati fark eder. Saat 5 olmuştur ve Sachin’i saat 3 de okuldan alması gerekliydi. Manav her yerde Sachin’i arar ama bulamaz. Kuyruğu kıstırmış şekilde eve girer. Sachin odaların birinden çıkar. Manav derin bir nefes alır. Archana da onu bekliyordur. Sachin’i eve Ajit bırakmıştır. Manav özür dilemeye başlar ve Archana ise onu evin işlerine bulaştırdığı için hatanın kendisinde olduğunu söyler.

Patronu ve Manav şirkete girerler. Herkes onlara günaydın der. Oradaki çalışanlardan biri Dharmesh’tir. Manav, Dharmesh’e gider, güneş gözlüklerini çıkarır ve soğuk bir şekilde ona bakar. Gergin bir Dharmesh ‘Günaydın’ diye mırıldanır. Manav kaşlarını kaldırıyor ve ona daha da sert bakıyor. Dharmesh sonunda Manav’a ‘Günaydın Efendim’ der çok komik .Manav gülümser ve uzaklaşır. Darmesh batmıştır. Borçlarını karşılamak içinde krediye ihtiyaç duyar. Bu yüzden bu şirkette müdür yardımcısı olarak göreve başlamıştır.

Darmesh Manav’ın ofisine girince şaşırır. Ona burada ne aradığını sorar. Manav da benim ofisimde senin ne işin var der. Darmesh Manav’ı bu şirketin müdürü olduğunu öğrenince şoka girer. Darmesh ise onun yardımcısı olmuştur.

Savita ise zenginlikten başı dönmüş zengin arkadaşlar bulmaya çalışır. Rasika’dan derneğe üye yapmasını ister. Rasika da Savita’dan para ister. Arçu Rasika’nın evde olmasına çok kızar. Savita’ya onunla takılmamasını ister. Ayrıca 50 bin rupi vermesini de hoş karşılamaz. Savita ve Arçu kavga etmeye başlar. Arçu Manav’ın gece geç saatlere kadar çalışmasının karşılığının bu olmamasını düşünür.

Darmesh ise hazırladığı projeyi Manav’a imzalatmaya çalışır. Manav Darmesh’in hazırladığı projeyi uygun görmez ve imzalamaz. Darmesh yine Manav’a bilenir ve arkasından iş çevirmeye başlar.

Baş Tacım 120.Bölüm Fragmanı – 3 Kasım Çarşamba Günü Neler Olacak?

Vashali Aniket’i Soluchana’nın yanına götürmek ister. Varun da gelmek istediğini söyleyince Vashali Soluchana’nın onun bir şeyi olmadığını söyleyerek reddeder. Onun ders çalışmasını ister.

Darmesh’e ofiste yanına bir adam yanaşır. Ondan para ister. Darmesh vermeyeceğini söylediğinde ise Vashali’yi aldattığını söylerim diyerek tehdit eder.

 • Emanet Legacy Episode 293 Promo
  Yaman’s Dance with Death! What will happen in the 293th episode of Emanet? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in the 293th episode of …
 • Emanet 293.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Çarşamba
  Yaman’ın Ölümle Dansı! Emanet 293.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 293.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 293.bölüm …
 • Maske Kimsin Sen Tavuskuşu Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Aslan Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …
 • Maske Kimsin Sen Geyik Kim Çıktı?
  ‘Maske Kimsin Sen?’ programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Farklı kostümlerle şarkı söyleyen yarışmacıların performanslarının yanı sıra kimlikleri dikkat çekiyor. Sosyal medyada, ‘Maske Kimsin Sen?’ damga vurdu. İzleyenler maskelerin altındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir