Baş Tacım 120.Bölüm Fragmanı – 3 Kasım Çarşamba

Baş Tacım 120

Manav Artık Çok Zengin!

Baş Tacım 120.bölüm özetinde Manav işlerine koşturmaktan Arçu’ya vakit ayıramıyordur. Arçu bu duruma bozulur. Varsha ise çocuğunu Arçu’dan her fırsatta kaçırmaya çalışır. Baş Tacım 120.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde kızlar anneleriyle birlikte pooja yapmaya gitmiştir. Oradaki kadınlar Soluchana’nın kocası olmadan böyle ritüellere katılmasıyla dalga geçerler. Malohar 3 sene önce çıkan bir kavgadan sonra evi terk edip gitmiştir. Kızlar annelerine destek olmaya çalışır. Arçu, Varsha’yla birlikte gidip Soham’ı görmek istediğini söyler. Varsha ise bahane uydurarak arabasına atlayıp gider. Arçu ve Soluchana hayal kırıklığına uğrar.

Manav’ın gece geç saatlere kadar işte çalışması Archana’nın aramalarını yanıtsız bırakaması Archana’yı bir süre sonra depresyona sokuyor. Soluchana da Malohar’ın yokluğundan depresyona girer ve Mançu’nun çocuklarına dedelerinin bir hırsız olduğunu söylemesi ise bardağı taşıran son damla olur.

Vashali ise Madhuri’nin oğluna bakıyordur. Ama Vashali’nin biraz çocuklar arasında ayrım yaptığı görünür. Varun Darmesh ile yatmak istediğini söylediğinde Vashali karşı çıkar. Darmesh ise oğluyla yatmayı ister.

Manav son zamanlarda yaptıklarının farkına varıp Arçu’ya sürpriz hazırlar. Başından gül yaprakları akar. Arçu hemen Manav’a sarılır. Manav da ondan özür diler. Sadece işleriyle ilgileniyor ama ona olan hisleri geçmemiştir.

Vashali çocuğu Aniket’i okula hazırlar. Varun ise ayakkabı bağcıklarını bulamaz. Vashali ise ona yardım edemeyeceğini söyler. Varsha da oradadır ve bu davranış şeklinin Vashali’ye yakışmadığını söyler.

Arcu, Varsha’nın evine gitmek istediğini bu yüzden Sachin’i okuldan alması için Manav’ı tembihler. Archana Varsha’nın evine gider. Bhavna ona Varsha’nın evde olmadığını söyler. Archana üzülür ve evine döner. Archana kapıdan çıktığı gibi içeriye Varsha gizlice girer. Bhavna neden Arçu’ya böyle davrandığını sorar. Varsha ise ne yaptığını bildiğini işine karışmamasını ister. Varsha her zamanki bilmiş sonunda kafasını duvara toslayacak olan Varsha’dır!

Baş Tacım 120.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Mana işlerine dalmışken saati fark eder. Saat 5 olmuştur ve Sachin’i saat 3 de okuldan alması gerekliydi. Manav her yerde Sachin’i arar ama bulamaz. Kuyruğu kıstırmış şekilde eve girer. Sachin odaların birinden çıkar. Manav derin bir nefes alır. Archana da onu bekliyordur. Sachin’i eve Ajit bırakmıştır. Manav özür dilemeye başlar ve Archana ise onu evin işlerine bulaştırdığı için hatanın kendisinde olduğunu söyler.

Patronu ve Manav şirkete girerler. Herkes onlara günaydın der. Oradaki çalışanlardan biri Dharmesh’tir. Manav, Dharmesh’e gider, güneş gözlüklerini çıkarır ve soğuk bir şekilde ona bakar. Gergin bir Dharmesh ‘Günaydın’ diye mırıldanır. Manav kaşlarını kaldırıyor ve ona daha da sert bakıyor. Dharmesh sonunda Manav’a ‘Günaydın Efendim’ der çok komik .Manav gülümser ve uzaklaşır. Darmesh batmıştır. Borçlarını karşılamak içinde krediye ihtiyaç duyar. Bu yüzden bu şirkette müdür yardımcısı olarak göreve başlamıştır.

Darmesh Manav’ın ofisine girince şaşırır. Ona burada ne aradığını sorar. Manav da benim ofisimde senin ne işin var der. Darmesh Manav’ı bu şirketin müdürü olduğunu öğrenince şoka girer. Darmesh ise onun yardımcısı olmuştur.

Savita ise zenginlikten başı dönmüş zengin arkadaşlar bulmaya çalışır. Rasika’dan derneğe üye yapmasını ister. Rasika da Savita’dan para ister. Arçu Rasika’nın evde olmasına çok kızar. Savita’ya onunla takılmamasını ister. Ayrıca 50 bin rupi vermesini de hoş karşılamaz. Savita ve Arçu kavga etmeye başlar. Arçu Manav’ın gece geç saatlere kadar çalışmasının karşılığının bu olmamasını düşünür.

Darmesh ise hazırladığı projeyi Manav’a imzalatmaya çalışır. Manav Darmesh’in hazırladığı projeyi uygun görmez ve imzalamaz. Darmesh yine Manav’a bilenir ve arkasından iş çevirmeye başlar.

Baş Tacım 120.Bölüm Fragmanı – 3 Kasım Çarşamba Günü Neler Olacak?

Vashali Aniket’i Soluchana’nın yanına götürmek ister. Varun da gelmek istediğini söyleyince Vashali Soluchana’nın onun bir şeyi olmadığını söyleyerek reddeder. Onun ders çalışmasını ister.

Darmesh’e ofiste yanına bir adam yanaşır. Ondan para ister. Darmesh vermeyeceğini söylediğinde ise Vashali’yi aldattığını söylerim diyerek tehdit eder.

 • Candan Öte 4.Bölüm Özeti – 1 Haziran Perşembe
  Candan Öte 4.Bölüm Özeti – 1 Haziran Perşembe Manvi Baygınlık Geçirir! Doktor Manan Gelir…Candan Öte 4. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 4. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.Candan Öte 4.bölümde neler olacak? Candan Öte 4. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 4. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba
  Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba Manan Jevika’ya Aşkını İtiraf Etmek İçin Geliyor!Candan Öte 3. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.Candan Öte 3.bölümde neler olacak? Candan Öte 3. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 3. bölüm özeti devam ediyor.
 • Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31
  Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31 Hello Redemption lovers. A rebellion is coming from Orhun in the series of redemption! Orhun does not want Hira to stay for Ali and wants him to leave as soon as possible. In this, he rolled up his sleeves and started to spend time with Ali. You can also express your opinions in the analysis of the next chapter with your comments…
 • Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba
  Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba Hira’dan Orhun’a Veda…Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Orhun’dan baş kaldırış geliyor! Orhun, Hira’nın Ali için kalmasını istemiyor ve bir an önce gitmesini istiyor. Bunun içide kolları sıvayarak Ali’yle vakit geçirmeye başladı. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…Esaret 123.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 123.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 31 Mayıs Çarşamba günü 123 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 123.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 31 Mayıs Çarşamba yaşanacaklar…
 • Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı
  Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı Viren, Jevika’dan Hoşlandı! Evlenmek İstiyor…Candan Öte 2. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 2. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 2.Bölüm Full İzle.Candan Öte 2.bölümde neler olacak? Candan Öte 2. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 2. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın