Baş Tacım 119.Bölüm Fragmanı – 2 Kasım Salı

Baş Tacım 119

Zaman Atlaması Yaşanır! Manav Artık Çok Zengin!

Baş Tacım 119.bölüm özetinde Manav artık eve dönmüş Arçu ile arasındaki meseleleri halletmiştir. Baş Tacım dizisinde zaman atlaması yaşanır. Baş Tacım 119.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana ve Manav eve dönmüştür. Kapıda Savita, Damador ve Soluchana vardır. Manav’ın geri dönmüş olduğunu görüce şaşırırlar. Daha sonra onu azarlamaya başlarlar. Ne de olsa habersiz çekip gitmiş bir ay sonra geri dönmüştr. Soluchana kızının parayla mutlu olmadığnı ifade eder.

Manav da hepsinden teker teker özür diler. Hatasını kabul etmiştir. Manav tüm bunları çocuğunu kurtaramadığı için yapmıştır. Savita ise Manav’dan söz alır. Bundan sonra Archana’ya haber vermeden kapıdan dışarı çıkamayacaktır.

Manav ertesi gün işe gider. Bu ona kaza yaptığında bakan ailedir. Manav onların yanında işe başlamıştır. Kadının adı Ashna. Manav eve girdiğinde Ashna’nın kocası işçileri azarlıyordur. Manav da geç kaldığı için oda azar işitir. Ashna kocasının onu azarlamasına takılmamasını ister. Kocası tam bir işkoliktir. Daha sonra Manav’ın ne giyeceğini sorar. Manav anlamaz.

Satish, Varsha ve Vaishu bir masada oturuyorlar. Boşanma davası hakkında kouşuyorlardır. Yanlarındaki adam evliliğinin yasal olmadığını ve hiçbir şey ifade etmediğini söylüyor. Dharmesh evlendiğinde, o zaten Madhuri ile evliydi diyor. Bizde en başından beri bunu söylüyoruz ama ortada bir boşanma davasıdır gidiyor. Vaishu bunu bildiğini ama Dharmesh’ten sonsuza kadar uzaklaşmak istediğini söylüyor. 🥱Çocuğunun Dharmesh’i tanımasını istemediğini söylüyor. O işler öyle olmuyor işte maalesef Vashalicim!

 Satish araya girip yasal boşanma olup olmayacağını sorar. Ama onlar evli değil ki neden anlamıyorsunuz? Adam bir yol olduğunu söylüyor😮. Mahkemede, eğer Madhuri şahitlik yaparsa Vaishu’nun evliliği yasaldır, o zaman Dharmesh ve Vaishu yasal olarak boşanabilir. Çocuk oyuncağına döndü bu işler! Kayıtlarda Darmesh ve Madhrui evli mi evli!

Baş Tacım 119.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor!

Ashna ve Manav dükkana geliyorlar. Ona denemesi için 2 gömlek verir. Manav endişeli görünüyor. Ashna ona neden bu kadar gergin göründüğünü sorar. Manav bu gömlekleri istemediğini söylüyor. Manav gömlekleri rafa geri koyuyor. Bakalım Manav başını derde mi sokacak burada da.

Dışarı çıktıklarında Ashna, Manav’a artık ne tür kıyafetler giymesini istediğini gösterdiğini söyler. Ofiste ve kocasının yanında bu tarz giyinmesi gerektiğini söyler. Yanlarından geçen bir adam Ashna’yı ittirir. Manav onu tutar ve Ashna’nın düşmesini engeller. Bu anlara Savita Soluchana ve Mançu şahit olur. Mançu kahkaha atmaya başlar. Manav’ın yanındaki bu kadın da kim diye düşünür. Soluchana ve Savita yanlarına gidip Manav’ın patronu olduğunu öğrenip kadını evlerine davet eder. Kadın onların hayır duasını almak ister. Mançu ise Manav’ın kendisini tanıştırmadığına bozulup ona bilenir.

Vashali de Archana’yla boşanma hakkında konuşur. Madhuri’nin gelip mahkemede Darmesh ile evli olmadığını söyleyecek ve böylece Vashali Darmesh’den boşanabilecektir. Madhuri’ye haksızlık olduğunu düşünse de Darmesh ile yasal olarak boşanmak istediğini söyler.

O sırada içeri Mançu girer. Hemen Arçu’ya Manav’ı bir kadınla gördüğünü abarta abarta anlatır. Soluchana araya girip doğrusunu anlatır. Arçu da Mançu’ya boş konuşmamasını söyler.

Arçu Manav’ı aradığında telefonu Ashna açar. İki kadın da birbiriyle tanışmak istediğini söyler ve Ashna onları akşam yemeğine davet eder. Ashna akşam yemeğinde Archana’ya övgülerde bulunur. Ashna’nın kocası da Manav’a yeni bir görev verir. Ashna bu görevin tehlikeli olduğunu söyler.

Baş Tacım 119.Bölüm Fragmanı – 2 Kasım Salı Günü Neler Olacak?

Ertesi sabah Manav işe koyulur. Gittiği yer işçilerin grev yaptığı işi bıraktıkları bir yerdir. Manav onlarla konuşmayı dener ama sendika başkanının hışmına uğrar. Adam hakaretler savurur ve Manav’a tokat atar. Manav onlara ne dese dinletemez. Sendika lideri yeni işçi alınırsa kimsenin çalışmasına izin vermeyeceğini de söyler. Manav durdur durdurabilirsen diyerek işi kendisi yapmaya başlar. Herkes onun o haline gülmeye başlar. Bütün herkes tiyatro varmış gibi gece geç saatlere kadar onu izler. Ashna Manav’ı oradan alıp evine götürür. Ertesi gün Manav tekrar gelir. Archana ona yemek getirir. Herkes yine onları izler. Arçu ve Manav’ın tavırlarından yavaş yavaş etkilenmeye başlarlar. Daha sonra yanlarına acıkmış çocuklar gelir. Arçu onları da besler. Ardından bir işçinin çocuğu rahatsızlanır ve yardım ister. Sendika lideri edemeyeceğini söylerken Manav atılıp onunla birlikte hastaneye gider.

Manav daha sonra yavaş yavaş işçileri kazanmaya başlar. Birer ikişer ona katılırlar. Manav böylece patronunun gözüne girmeyi başarır.

Aradan Zaman Geçer!

Soluchana’nın doğum günüdür. Sachin, Punni büyümüştürler. Archana ise havalı sarisinin içinde çok güzel görünüyordur. Archana’nın gözü ise yoldadır. Manav’ın gelmesini bekliyordur. Misafirler bir bir gelmeye başlar. Varsha ve Satish gelirler. Satish, Varsha yüzünden yaşlanmış görünüyordur. Varsha’nın kucağında minik bir kız çocuğu vardır. Arçu onu sevip kucağına alır. Varsha hemen geri kapar çocuğu. Varsha her zamanki Varsha işte.

Vashali ve Darmesh de birlikte gelir. Yanlarında da iki çocuk vardır. Vashali ve Darmesh tekrar birleşmiş görünüyor. En son gelen Manav olur. Manav artık zengindir ve lüks arabalarla gezer. Şükür mor gömleğinden kurtulmuştur. Archana onun geç gelmesinden yakınır. Manav ise Satish ve Darmesh’den sonra geldiğini artık kocasıyla gurur duymasını ister.

Manav kaynanasına altın set hediye eder. Soluchana onun bu kadar masraf yapmasını istemiyordur. Partiden ilk ayrılan da Manav olur. İşlerinin beklediğini söyler. Archana eve erken dönmesini ister çünkü onun için oruç tutacaktır. Manav eve geç gelir. Archana artık Manav’dan yeteri kadar ilgi göremediğini söyler.

 • Emanet Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
  Emanet Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Başlama Tarihi Belli Oldu… Heyecanla izlediğimiz Emanet dizisinin 3. Sezon ilk tanıtımı yayınlanmıştı. Diziden ayrılan Sıla Türkoğlu’nun yerine ise Gürcü model Nana Nanuka …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 16.Bölüm – 9 Temmuz Salı
  Yamini bal dağının renginin maviye döndüğünü görür, zehir olduğunu anlar. Sesha’dan Avantika’yı kurtarmasını ister. Arı Avantika zehirli balı emer ve yere düşer.  Shivangi bal dağından çıkar, Yamini, Sesha ve Vikram’a ateş …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 15.Bölüm – 8 Temmuz Pazartesi
  Yamini, Rudra’nın arkasından koşar ve Rudra yere düşer. Yamini dur diye bağırır, gerçek yüzünü ayın altında görmüştür. Ayağa kalkar ve o icchahdari diye bağırır ve onlardan intikam almaya geldi, hepsi ölecektir. O kaçar. Avantika, …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 14.Bölüm – 7 Temmuz Pazar
  Shivangi, Sesha olarak Avantika’ya, Suryavanshi’nin nagmani seçebilecek bir listesinin olduğu hakkında söylemeyi unuttuğunu bildirir. Avantika ona kitabı göstermesini ister. Shivangi onu sesh nag mandir’e gönderir ve Avantika’nın güçlerinin orada çalışmayacağını ve Avantika’yı …
 • Emanet’te Sıla Türkoğlu Gitti! Nanuka Stambolishvili Geldi!
  Emanet’te Sıla Türkoğlu’nun Yerine Gelen Başrol Kim?… Kanal 7’nin sevilerek izlenen Emanet’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Emanet 3.sezonda neler olacak? Geçtiğimiz sezon bitmeden ayrılacağı belli olan Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.