Baş Tacım 114.Bölüm Fragmanı – 26 Ekim Salı

Baş Tacım 114

Archana Çocuğu Kaybetti! Manav Herkesi Sildi!

Baş Tacım 114.bölüm özetinde Savita sonunda ikna olmuş; Arçu ve Manav’la barışmıştı. Baş Tacım 114.bölümde ise Manav ve Arçu’yu zorluklar bekliyordur. Arçu’nun acil ameliyata alınması gereklidir. Manav parayı bulmak için çırpınır. Bu olayda Manav herkesin gerçek yüzünü görür. Baş Tacım 114.bölüm özeti devam ediyor.

Archana’yı annesi ve kız kardeşleri ziyaretine gelir. Arçu hemen kalkıp ailesine ikramda bulunmaya çalışır. Savita ise biricik gelininin ayakta iş yapmasına kızıyordur.

Satish yine Manav’a yardımcı olmaya çalışıyor. Yapacağı sevkiyatın kendi şirketi tarafından yapabileceğini ve deposunu kullanabileceğini söyler. Shibu ise arkadan iş çevirmeye devam eder. Paketlerin içine uyuşturucu atar. Ama Manav Shibu’nun yüzündeki gerginliği fark eder. Shibu ise lafı geçiştirerek havaların çok sıcak olduğunu söyler.

Satish’in evine polisler gelir. Gümrük polisleri Satish’i tutuklamaya gelmiştir. Sevk ettiği kutularda uyuşturucu çıktığını söyler. Satish’in aklına Manav’ın kutuları gelir. Ama onunda böyle bir şey yapmayacağını iyi biliyordur.

Varsha ağlayarak ailesinin evine gelir. Olup biteni anlatır. Kaçakçı konumunda olduğu için kefalet bile alamadığını söyler. Malohar ve Soluchana kızlarını yatıştırmaya çalışır.

Manav da karakola gelip bilgi almaya çalışır. O da çıkan uyuşturucuların aslında kendi sevkiyatında çıktığını öğrenince şok olur. Aklına Shibu’nun hali gelir. Soluchana ve Varsha’ya, Satish’in suçlu olmadığını kendi malzemelerinde çıktığını söyler. Varsha ise bunu duyunca delirir.

Olanları Vinod da öğrenir. Varsha hayatlarına Manav girdiğinden beri belaların eksik olmadığını söyler. Soluchana onları uyarır ve Manav hakkında öyle konuşmamalarını ister. Manav Shibu’yu karakola getirip polislerin önüne atar. Asıl suçlunun Shibu olduğunu ve evde kaçarken yakaladığını söyler. Polis Manav ve Satish’in yalnız konuşmasına izin verir.

Satish sessizce oturuyordur .Manav gider yanına oturur. Manav, yanlış kişiye güvendiği için ona bu kadar sorun yaşattığı için ondan özür diler. Shibu gibi biri yüzünde Satish bu konumdadır. Satish ona kendini suçlamamasını söyler çünkü sadece insanlar hata yapabilir. Satish, Varsha’nın tüm bunları nasıl karşıladığı konusunda çok endişelidir. Manav, o yokken herkesle ilgileneceğini söyler.

Baş Tacım 114.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Archana, Shibu’nun böyle bir şey yapabileceğine inanamıyor. Manav da Ajit’i dinlemediği için pişmanlık duyuyor. Bugün Satish ve Manav bu hata yüzünden acı çekiyordur. Archu ona kendini suçlamamasını ve gidip Ajit’ten özür dilemesini ister. Manav da ona güvenmediği için Ajit’ten özür dileyeceğini söylüyor.

Doktor Manav’ı arar. Arçu’nun acilen ameliyat edilmesi gerektiğini söyler ve yine yeniden Manav’a çooook para gereklidir. Manav oturuyor, doktorun Archana’nın ameliyatı hakkında söylediklerini düşünüyor. Bu kadar parayı nereden bulacağını bilmiyor. Manav kabuslar görmeye başlar.

Varsha, Bhavna ile birlikte içeri girer. Çaresizce Satish’i görmek ister ancak Gümrük memuru reddeder ve ona prosedür tamamlanana kadar Satish’in serbest bırakılamayacağını söyler. Bu Varsha’yı çok üzüyor. Bhavna onu sakinleştirmeye çalışıyor ama Satish için çok endişeleniyor ve Manav’ı bundan sorumlu tuttuğunu ve bunun yanına kalmasına izin vermeyeceğini söylüyor.

Arcu ise evde baygındır. Manav onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Arabaların hiçbiri durmaz. Manav onu sebze arabasına koyup taşır. Doktor ise acilen parayı getirip Arçu’nun ameliyata girmesi gerektiğini söyler. Manav köşeye sıkışır. Parayı nereden bulacak bilmiyordur.

Manav, Satish hapiste olsa da kendisine Varsha’nın yardım edeceğini düşünerek gaflete düşer. Varsha kapısına gele Manav’a hakaretler savurur. Kendisinden para istediği için utanması gerektiğini söyler. Manav Arçu’nun ve çocuğunun ölmek üzere olduğunu söylese de nafile! Varsha işçilere ödeme yapmak için Manav’ın yalan söylediğini düşünür. Varsha Manav’ı defol diyerek kapısından kovar.

Manav çaresizce paraları olmadığını bilse de yardım ederler düşüncesiyle Vinod’u arar. Telefonu Mançu açar. O da Manav’ın para istediğini duyunca ses gelmiyor diye kapatır. Manav defalarca evi de arasa Vinod’u da arasa Mançu sayesinde telefonlar açılmaz.

Baş Tacım 114.Bölüm Fragmanı – 26 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Manav Ajit’i aramayı düşünür. Onu arayınca da Rasika yanlış numara deyip kapatır. Manav’ın suratına istediği yardımlar bir bir çarpıyordur. Son çare aklına Darmesh gelir. Manav, Arçu ve çocuğu için her şeyi yutmaya kararlıdır. Başka da çaresi yoktur. Manav Darmesh’in evine gittiğinde büyük bir parti veriyordur. Darmesh herkesin içinde Manav’la dalga geçecektir. Manava da para bulurum umuduyla Darmesh’in her istediğini yapacaktır. Darmesh Manav’dan bir dilenci gibi yalvarmasını ister. Ardından tüm hakaretler sonunda yardım mardım yok deyip kapı önüne koyar.

Manav sokaklarda sinirinden çığlık ata ata dolanır. Aklına Archana gelir ve onun yanına gitmek ister. Bu arada Archana’nın durumu kritikleşmeye başlar. Hemşireler para gelmeden ameliyata almak istemez. Bunu öğrenen doktor sinirlenir. Hemşiresine kızmaya başlar. Doktor sayesinde Arçu acil ameliyata alınır. Manav gelir ve ameliyathanenin önünde onu beklemeye başlar.

Manav’a kötü haber gelir. Çocuğunu kaybetmiştir. Arçu’nun da durumu kritiktir. Manav çocuğunu kurtaramamanın acısını yaşar. Arçu odaya alınır. Uyanınca gülümsemeye başlar. Çocuğumuzu ve beni kurtaracağını biliyordum demeye başlar. Arçu Manav’a methiyeler dizer. Ama Manav Arçu’ya sarılıp çocuğunu kaybettiğini açıklar. Arçu çığlıklar içinde ağlamaya başlar.

Vashali, Vinod’a kötü haberi verirken Mançu da çay dolduruyordur. Mançu endişelenir ve korkmaya başlar. Vashali Varsha’yı arar ve ablasının düşük yaptığını söyler. Varsha ağlamaya başlar ve Manav’la yaptığı konuşma aklına gelir. Satish de yanındadır ve ona hiçbir şey söylemez.

Vinod, Archu’nun düşük yaptığını anlatmak için Ajit’i arar. Vinod o kadar çok ağlar ki telefonda konuşamaz. Ajit, Vnadu ve annesine kötü haberi verir. Manju, Archana’nın düşük yaptığını anlatmak için Dharmesh’i arar. Dharmesh önce şok olur ama sonra gülümser.

Manav ve Arçu eve gelmiştir. Manav, Arçu’nun rahat etmesi için elinden geleni yapar. Ardından Manav’ın durun dediği duyulur. Herkes Arçu’yu görmeye gelmiştir. Manav ise kimseyi içeriye sokmaz. Hiçbirinizin burada olmaya hakkı yok der .Bizimle ilgilenmek için mi buradasınız yoksa benimle dalga geçmek için mi diye sorar. Archana korkmuş bir ifadeyle bakar.  Bu adamlar bizim için hiç kimse. Yardıma ihtiyacım olduğunda ve onlara yalvarırken yardım edecek kimse yoktu.” Şimdi dışarı , hepiniz!”

Satish söze girer ve onunla aynı duyguları yaşadığını acısından böyle konuştuğunu söyler. Yardıma ihtiyacın varsa neden bize gelmedin der. Manav gülmeye başlar. Varsha’nın olanları anlatmaya yüzü olmadığını söyler. Satish neler oluyor diye Varsha’ya bakar. Varsha daha çok ağlamaya başlar. Manav öz ablasına bile acımadığını söyler. Anne olamayacağını biliyorum, bu yüzden sanırım Archana’nın da anne olmasını istemedin der. Manav sözlerine devam eder.” Her zaman beni ilişkilerimi kesmekle tehdit ediyorsun ve eğer bir gün hatanı anlarsan gelip özür dileyeceksin. Bugün gereğini yapacağım..Bugün itibari ile sizinle ilişkilerimi koparıyorum. Sadece sen değil, burada duran herkes benim için artık bir hiç ve hepinizle bütün ilişkimi koparıyorum.” Herkes şokta. Archana çok rahatsız görünüyor. Ama Manav yüzünde soğuk ve sert bir ifadeyle duruyordur.

 • Emanet Legacy Episode 269 Promo
  Yaman’s Big Mistake! What happened in the safety series happened. As we expected, Yaman came to the fishing line of two devils and attacked Fikret. What will Yaman do now, …
 • Emanet 269.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Perşembe
  Yaman’ın Büyük Hatası!  Emanet 269.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 269.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 269.bölüm …
 • Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba
  İçerik Tablosu Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım 138. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 138. Bölüm Özeti – 15 Aralık Çarşamba Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can …
 • Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı
  İçerik Tablosu Sandiya Hamile mi? Suraj ENDİŞELİ!Can Yoldaşım 137. Bölüm Özeti Devam EdiyorCan Yoldaşım 137. Bölüm Özeti – 14 Aralık Salı Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …
 • Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi
  İçerik Tablosu Sandiya Başarısız OLDU! Saçları KESİLECEK!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti Devam Ediyor!Can Yoldaşım 136. Bölüm Özeti – 13 Aralık Pazartesi Günü Neler Olacak?Sandiya HAMİLE ÇIKTI! Polislik Hayallerine VEDA!Can Yoldaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir