Baş Tacım 112.Bölüm Fragmanı – 22 Ekim Cuma

baş tacım 112

Karankaj Ailesine Haciz Geliyor!

Baş Tacım 112.bölüm özetinde Karankajlar’ı evine haciz geliyor. Karankaj ailesi kapı dışarı edilir ve eşyalarıyla kapıya konur. Baş Tacım 112.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav, Malohar’ın arkasını toparlamaya çalışır. Evdekiler Malohar’a sırt çevirmiştir. Manav Archana ile birlikte Malohar’ın yanına gider. Archana babasını bu yaşta çalışır halde görüce gözleri dolar. Evdekilerin onu yanlış anlamasına çok üzülmüştür. Archana babasından özür diler.

Malohar bankadan kredi çekme sebebini anlatır. Vaishu’yu evlendirmek için çekmiştir.

Darmesh ise Vaishu’nun ne yaptığını merak ediyordur. Vaishu odasında Darmesh’i düşünüyordur. Darmesh Vaishu’yu arar. Darmesh kapısına geldiğini konuşmak istediğini söyler. Vaishu nemli gözlerle yanına gelir. Darmesh, Vaishu’nun kağıtları imzalamadığını görünce sevinir, biraz da cesaretlenir. Darmesh Vaishu’dan son bir şans ister. Vaishu ise sessiz kalmıştır. O sırada Vinod Darmesh’i görünce yakasın yapışıp hesap sorar. Vaishu ise sessiz kalır.

Arçu ailesinin evine gitmiştir. Hep birlikte akşam yemeği yiyeceklerdir. Soluchana ise alttan alta kocasına laf sokar. O sırada kapı çalar. Avukatlar ve banka görevlileri eve giriş yapar. Kredi ödenmediği için eve haciz geldiğini söylerler.

Vinod ve Soluchana neye uğradıklarına şaşırırlar. Banka yetkilileri Sulochna’ya kredi zamanında geri ödenemediği için evlerinin mülkiyetini almaya geldiklerini söylüyorlar. Sulochna ve Vinod buna inanamıyor ama banka müdürü onlara Manohar’ın evini koyarak kredi aldığını kanıtlayan belgeleri gösteriyor Malohar ise başını öne eğer. Soluchana ve Vinod, Malohar’ı parayı alkole yatırdığını düşünürler. Olaya Arçu el koyar ve Malohar’ın tren istasyonunda çalıştığını söyler.

Baş Tacım 112.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Sulochna, Manohar’dan kendisine güvenmediği için özür diler. Vinod ve Vaishali de özür diler.Ancak banka yetkilileri o kadar da hoşgörülü değiller. Pek çok tebligat gönderdiklerini ancak cevap verilmediğini ve artık evlerini devralmaktan başka çarelerinin kalmadığını söylüyorlar. Bütün mobilyaları atmaya başlarlar.

Evin tüm mobilyaları atılıyor. Vinod banka yetkililerine bu işlemi durdurmaları için yalvarıyor ama onların da eli kolu bağlı. Vinod Satish’i aramaya çalışır ama cep telefonuna ulaşılamıyor. Sonra Ajit’i arar ve ona her şeyi anlatır. Vinod, Ajit’ten borç ister. Ajit, Vinod’a işe yeni başladığını ve çok fazla bir şeyi olmadığını söyler. Vinod artık umudunu kaybetmektedir ve babasının yanında durur. Archana çok ağlayan annesini sakinleştirmeye çalışır.

Evi kapısı kilitlenip dışarı çıkılacakken Manav’ın sesi duyulur. Manav elindeki çeki banka yetkilisine uzatır. Herkes Manav’ın bu parayı nereden bulmuş olabileceğini konuşur. Manav işindeki tüm parayı çekip evi kurtarmaya çalışmıştır.

Varsha ve Satish gelir. Soluchana ve Malohar ona olanları anlatır. Varsha ve Satish olay anında neden bilgilendirilmediklerini sorar. Haberleri olsaydı bunların olmasına asla izin vermezlerdi. Soluchana onları aradıklarını ama ulaşamadıklarını söyler. Malohar, Manav’ın borçlarını ödediğini söyler. Satish ise Manav’ın işlerinin sekteye uğrayacağını düşünür. Varsha ise geri kalan borcu kapatacaklarını söyler. Vinod ise gelip bunun kendi görevi olduğunu söyler. Mançu ise sinirlenir.

Baş Tacım 112.Bölüm Fragmanı – 22 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Madhuri, Arçu’yu görmeye gelir. Darmesh’in garip davranmaya başladığını söyler. Madhuri, Darmes’in farklı planları olabileceğini onları uyarmak için geldiğini söyler.

Savita ise uzun zamandır Manav’ı görememenin duygusallığını yaşıyor. Savita sokaklarda Manav’ı arar ama bulamaz. Onu Soluchana’ya sormaya karar verir. Soluchana karşısında Savita’yı görünce şaşırır. Soluchana ise Savita’ya kızmaya başlar. Kendi oğlunu evinden atıp neden onu aradığını sorar. Soluchana, Savita’ya Manav’ın evini söylemez.

Savita eve dönüce yaşadıkları her şey gözünün önünden geçer. İçli içli ağlamaya başlar. Gerekirse Arçu’dan özür dileyeceğini söyler.

Arçu’nun mide ağrısı tutmuştur. Apar topar hastaneye koşarlar. Doktor Arçu için birkaç test ister. Bunlar içinde çok para gereklidir. Manav tüm parayı Karankaj ailesinin evi için vermiştir.

 • Emanet Legacy Episode 294 Promo
  Yaman is on his deathbed! Seher is helpless! The excitement in the Emanet series continues at full speed. As we have stated in our previous summaries, Yaman forced himself until …
 • Emanet 294.Bölüm Fragmanı – 13 Aralık Perşembe
  Yaman Ölüm Döşeğinde! Seher Çaresiz! Emanet 294.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 294.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? …
 • Emily in Paris 3. ve 4. Sezon Geliyor!
  Netflix yapımı Emily in Paris için güzel haberler geldi. İlk iki sezonu çok sevilen Emily İn Paris dizisinin 3. ve 4. sezonlarının çekileceği müjdesi geldi. Haberi, dizinin başrol oyuncusu Lily …
 • Can Yoldaşım 173. Bölüm Özeti – 19 Ocak Çarşamba
  Santoş Kavita’ya Tokatı GEÇİRDİ! Yallah Hapse! Can Yoldaşım 172. bölüm özetinde Kavita yaptığı şeytani planla dükkanı kurtaracak belgeleri imha etmişti. Aile için tek bir çözüm yolu kalmıştı. Sandiya’nın Kavita’nın ayaklarına …
 • Emanet Legacy Episode 293 Promo
  Yaman’s Dance with Death! What will happen in the 293th episode of Emanet? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in the 293th episode of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir