Baş Tacım 112.Bölüm Fragmanı – 22 Ekim Cuma

baş tacım 112

Karankaj Ailesine Haciz Geliyor!

Baş Tacım 112.bölüm özetinde Karankajlar’ı evine haciz geliyor. Karankaj ailesi kapı dışarı edilir ve eşyalarıyla kapıya konur. Baş Tacım 112.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav, Malohar’ın arkasını toparlamaya çalışır. Evdekiler Malohar’a sırt çevirmiştir. Manav Archana ile birlikte Malohar’ın yanına gider. Archana babasını bu yaşta çalışır halde görüce gözleri dolar. Evdekilerin onu yanlış anlamasına çok üzülmüştür. Archana babasından özür diler.

Malohar bankadan kredi çekme sebebini anlatır. Vaishu’yu evlendirmek için çekmiştir.

Darmesh ise Vaishu’nun ne yaptığını merak ediyordur. Vaishu odasında Darmesh’i düşünüyordur. Darmesh Vaishu’yu arar. Darmesh kapısına geldiğini konuşmak istediğini söyler. Vaishu nemli gözlerle yanına gelir. Darmesh, Vaishu’nun kağıtları imzalamadığını görünce sevinir, biraz da cesaretlenir. Darmesh Vaishu’dan son bir şans ister. Vaishu ise sessiz kalmıştır. O sırada Vinod Darmesh’i görünce yakasın yapışıp hesap sorar. Vaishu ise sessiz kalır.

Arçu ailesinin evine gitmiştir. Hep birlikte akşam yemeği yiyeceklerdir. Soluchana ise alttan alta kocasına laf sokar. O sırada kapı çalar. Avukatlar ve banka görevlileri eve giriş yapar. Kredi ödenmediği için eve haciz geldiğini söylerler.

Vinod ve Soluchana neye uğradıklarına şaşırırlar. Banka yetkilileri Sulochna’ya kredi zamanında geri ödenemediği için evlerinin mülkiyetini almaya geldiklerini söylüyorlar. Sulochna ve Vinod buna inanamıyor ama banka müdürü onlara Manohar’ın evini koyarak kredi aldığını kanıtlayan belgeleri gösteriyor Malohar ise başını öne eğer. Soluchana ve Vinod, Malohar’ı parayı alkole yatırdığını düşünürler. Olaya Arçu el koyar ve Malohar’ın tren istasyonunda çalıştığını söyler.

Baş Tacım 112.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Sulochna, Manohar’dan kendisine güvenmediği için özür diler. Vinod ve Vaishali de özür diler.Ancak banka yetkilileri o kadar da hoşgörülü değiller. Pek çok tebligat gönderdiklerini ancak cevap verilmediğini ve artık evlerini devralmaktan başka çarelerinin kalmadığını söylüyorlar. Bütün mobilyaları atmaya başlarlar.

Evin tüm mobilyaları atılıyor. Vinod banka yetkililerine bu işlemi durdurmaları için yalvarıyor ama onların da eli kolu bağlı. Vinod Satish’i aramaya çalışır ama cep telefonuna ulaşılamıyor. Sonra Ajit’i arar ve ona her şeyi anlatır. Vinod, Ajit’ten borç ister. Ajit, Vinod’a işe yeni başladığını ve çok fazla bir şeyi olmadığını söyler. Vinod artık umudunu kaybetmektedir ve babasının yanında durur. Archana çok ağlayan annesini sakinleştirmeye çalışır.

Evi kapısı kilitlenip dışarı çıkılacakken Manav’ın sesi duyulur. Manav elindeki çeki banka yetkilisine uzatır. Herkes Manav’ın bu parayı nereden bulmuş olabileceğini konuşur. Manav işindeki tüm parayı çekip evi kurtarmaya çalışmıştır.

Varsha ve Satish gelir. Soluchana ve Malohar ona olanları anlatır. Varsha ve Satish olay anında neden bilgilendirilmediklerini sorar. Haberleri olsaydı bunların olmasına asla izin vermezlerdi. Soluchana onları aradıklarını ama ulaşamadıklarını söyler. Malohar, Manav’ın borçlarını ödediğini söyler. Satish ise Manav’ın işlerinin sekteye uğrayacağını düşünür. Varsha ise geri kalan borcu kapatacaklarını söyler. Vinod ise gelip bunun kendi görevi olduğunu söyler. Mançu ise sinirlenir.

Baş Tacım 112.Bölüm Fragmanı – 22 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Madhuri, Arçu’yu görmeye gelir. Darmesh’in garip davranmaya başladığını söyler. Madhuri, Darmes’in farklı planları olabileceğini onları uyarmak için geldiğini söyler.

Savita ise uzun zamandır Manav’ı görememenin duygusallığını yaşıyor. Savita sokaklarda Manav’ı arar ama bulamaz. Onu Soluchana’ya sormaya karar verir. Soluchana karşısında Savita’yı görünce şaşırır. Soluchana ise Savita’ya kızmaya başlar. Kendi oğlunu evinden atıp neden onu aradığını sorar. Soluchana, Savita’ya Manav’ın evini söylemez.

Savita eve dönüce yaşadıkları her şey gözünün önünden geçer. İçli içli ağlamaya başlar. Gerekirse Arçu’dan özür dileyeceğini söyler.

Arçu’nun mide ağrısı tutmuştur. Apar topar hastaneye koşarlar. Doktor Arçu için birkaç test ister. Bunlar içinde çok para gereklidir. Manav tüm parayı Karankaj ailesinin evi için vermiştir.

 • Emanet Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
  Emanet Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Başlama Tarihi Belli Oldu… Heyecanla izlediğimiz Emanet dizisinin 3. Sezon ilk tanıtımı yayınlanmıştı. Diziden ayrılan Sıla Türkoğlu’nun yerine ise Gürcü model Nana Nanuka …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 16.Bölüm – 9 Temmuz Salı
  Yamini bal dağının renginin maviye döndüğünü görür, zehir olduğunu anlar. Sesha’dan Avantika’yı kurtarmasını ister. Arı Avantika zehirli balı emer ve yere düşer.  Shivangi bal dağından çıkar, Yamini, Sesha ve Vikram’a ateş …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 15.Bölüm – 8 Temmuz Pazartesi
  Yamini, Rudra’nın arkasından koşar ve Rudra yere düşer. Yamini dur diye bağırır, gerçek yüzünü ayın altında görmüştür. Ayağa kalkar ve o icchahdari diye bağırır ve onlardan intikam almaya geldi, hepsi ölecektir. O kaçar. Avantika, …
 • İntikam Ateşi 2 Sezon 14.Bölüm – 7 Temmuz Pazar
  Shivangi, Sesha olarak Avantika’ya, Suryavanshi’nin nagmani seçebilecek bir listesinin olduğu hakkında söylemeyi unuttuğunu bildirir. Avantika ona kitabı göstermesini ister. Shivangi onu sesh nag mandir’e gönderir ve Avantika’nın güçlerinin orada çalışmayacağını ve Avantika’yı …
 • Emanet’te Sıla Türkoğlu Gitti! Nanuka Stambolishvili Geldi!
  Emanet’te Sıla Türkoğlu’nun Yerine Gelen Başrol Kim?… Kanal 7’nin sevilerek izlenen Emanet’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Emanet 3.sezonda neler olacak? Geçtiğimiz sezon bitmeden ayrılacağı belli olan Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.