Baş Tacım 109.Bölüm Fragmanı – 19 Ekim Salı

Baş Tacım 109

Manav, Varsha’ya TOKAT ATIYOR!

Baş Tacım 109.bölüm özetinde Vashali Darmesh’e yeşil ışık mı yakıyor? Manav neden Varsha’ya tokat atacak? Karankaj ailesinde ipler yine kopma noktasına geldi. Baş Tacım 109.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana yaşadığı olayda sonra gözü başka bir şey görmez. Buradaki görmediğini ima ettiğimiz kişi Savita olur. Savita Arçu’ya rastlamış ve Arçu’nun bir derdi olduğunu anlamıştır. Hatta orada kavga çıkarmasına rağmen Arçu onunla oralı bile olmamıştır. Savita eve gittiğinde aynı tepkiyi Damador’dan da alır. Savita bunun kasıtlı yapıldığını düşünür. Damador yemek istediğini söyler. Savita onunla kavga etmeye çalışır. Damador eline bir sopa alarak burasının kendi evi olduğunu eğer yemek yapmıyorsa Arçu’yu çağırmasını ister.

Savita intikam almak için mutfağa yönelir ve yemeğe tüm acı biberi atacaktır. Damador bunu fark eder ve yemek kötü olursa ona yeniden yaptırmakla tehdit edince Savita yemeği doğru dürüst yapmaya karar verir.

Vashali mandire gider.Darmesh ise pusu kurmuş onu bekliyordur. En masum ifadesini takınarak fakirlere yardım etmeye başlar. Darmesh Vashali’nin karşısına çıkıp ondan özür diler. Onu umursuyor gibi davranıp çocuğunu sorar. Soluchana da Darmesh’i görünce morali bozulur. Darmesh ondan da özür diler. İyilikseverliğini gözler önüne sererken tek amacı Soluchana ve Vaishu’nun güvenini kazanmaktır.

Mançu da Arçu’yu arayıp evinin adresini alır. Arçu şaşkınlık içinde Mançu’nun kendisiyle ne konuşacağını merak ediyordur. Mançu gelir ve özür dilemeye başlar. Artık değiştiğini paraya değil insan ilişkilerine önem verdiğini söylemeye başlar. Arçu şaşkınlık içindedir. Mançu’dan ömür boyunca duyamayacağı sözleri birbiri ardına duyar. Mançu Vashali ve Varsha’ya kızmaya başlar. Hamile halinle seni yalnız bırakıyorlar der. Mançu Varsha’ya konuşacağını söyler.

Mançu ertesi gün Varsha’yı da pazar getirmiş ve gizlice Arçu’yu arayıp gelmesini istemiştir. Arçu Mançu’nun ne işler çevirdiğini merak ediyor. Arçu Manav’a Mançu ile arasında geçenleri anlatır. Manav onu yalnız bırakmak istemez ve onunla gideceğini söyler. Mançu, Manav’ı da Arçu’nun yanında görünce morali bozulur. Varsha da telefonda Satish ile konuşuyordur ve Arçu’nun geldiğinden habersizdir. Mançu’nun amacı iki kardeşi bir araya getirerek fitili ateşlemektir. Yangına körükle gitmek Mançu’nun işidir.

Baş Tacım 109.Bölüm Fragman Özeti

Varsha sinirlidir ve konuşmak istemediğini söyler. Arçu da tutturur illa onu dinlemesini ister. Mançu arabulucu gibi davranmaya çalışır. Varsha bu buluşmayı ayarlayanın Arçu olduğunu zanneder. Manav araya girip meselenin evde de çözülebileceğini yolun ortasında tartışmanın anlamsız olduğunu söyler. Varsha çıkışınca Manav elli kere özür dilediğini söyler. Isıtıp ısıtıp aynı mevzunun gündeme gelmesinden sıkıldığını söyler.

Varsha olaylara kendi tarafından bakmalarını ister. O çocuğun hayatı olduğunu ve ikisinin de bu hayatı çaldığını söyler. Manav ise Varsha’yı alıp sokak çocuklarının yanına götürür. Madem çok istiyorsun bunlardan birini alıp baksana der. Bunların yetimhanedeki çocuklardan daha çok bakıma ihtiyacı var kağıt evrak işleriyle de uğraşmana gerek yok diye de ekler. Ama bunu asla yapmayacaklarını temiz olmadıkları ve standartlarına uymadıklarını söyler.

Varsha sinirlenir ve neyi kanıtlamaya çalıştığını sorar. Manav da anne olma isteğinin çok sığ olduğunu kürtaj olurken önemsemediğini şimdi de hatasını ört bas etmeye çalıştığını söyler. İki tarafta haddini aşan kelimeler kullanıyordur. Arçu ise sessizce dinliyordur.

Varsha onlardan uzaklaşıp kendi yoluna gider. Arçu ise ısrarcı davranır. Varsha arkasını döndüğünde ablasına konuşmak istemeyeceğini söyleyip hafif ittirir. Arçu ise o küçük itilmeyle yere düşer ve hemen eliyle karnını tutarak abartılı hallere bürünür. Manav ise Arçu’yu yerde acı içinde görünce Varsha’ya tokat atar. Manav haddini iyice aşıyor. Sizce Manav Varsha’ta tokat atmalı mıydı?

Olanları Satish görüp koşar. Manav’a ne yapmaya çalıştığını sorar. Varsha’ya vurma hakkının olmadığını söyler. Manav ise Arçu’yu nasıl itti hamile olduğunu bile önemsemedi der. Satish ise o senin yüzünde çocuğunu kaybetti ama sana tokat atmadı der. Bebeğini kaybetmekten korktuğun için böyle davrandığını Varsha’nın da sinirlenmeye hakkı olduğunu vurgular.

Varsha ise evde öfkeli. Satish’e Arçu ve Manav ile ilişkisini kopardığını onunda koparmasını ister. Satish her zamanki olgunlukla bunu saçma bulup büyütmemesini ister.

Manav ise tüm birikimiyle yeni bir iş anlaşması yapıp beş parasız kalmıştır. Öyle ki birkaç saatlik işte çalışıp Arçu’ya yemek almaya çalışır.

Baş Tacım 109.Bölüm Fragmanı – 19 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Vashali ise onca olaydan sonra Darmesh’in fakirlere para vermesine tav olmuş gibi duruyor. Darmesh’in değiştiğini düşünmeye başlıyorlar. Varsha annesini ziyarete gelir. Ablasıyla tüm bağlarını kopardığını söyleyerek annesinin yüreğine indirir. Varsha olayın detayına inmeden Manav’ın kendisine tokat attığını söyler. Vaishu ise ablası düşmanıymış gibi Varsha’yı destekler. Yine ablasının ve Manav’ın kendi için yaptığı iyilikleri unutur.

Soluchana çocuklarını başına toplar. Varsha’ya tekrar sorar. Varsha ablasıyla tüm bağlarını kopardığını yineler. Soluchana da bundan böyle kim Arçu’yla bağını koparırsa kendisiyle de koparacağını söyler.

Ertesi gün Mançu ile anlaşmalı olan Darmesh gelir ve son kozunu oynar. Vaishu Darmesh’in geldiğini görünce aslan gibi esip gürler. Babası ise kızına sakin olmasını misafirlere böyle davranmamasını söyleyerek ikaz eder. Malohar da kızını kandıran bir adamla nasıl böyle sakin bir diyalog kurabiliyor!

Darmesh yine çok masum hallere bürünerek özür dilemeye başlar. Ardından boşanma evraklarını getirmiştir. Esip gürleyen Vashali masum bir kedi yavrusuna dönmüştür. Ayrıca Darmesh ve Vashali zaten evli değil! Darmesh hangi belgeleri getirip blöf yapabiliyor!

Manav’ı işleriyse kötüye gitmeye başlamıştır. Tüm birikimini kapmıştırmıştır!

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.