Baş Tacım 107.Bölüm Fragmanı – 15 Ekim Cuma

Baş Tacım 107

Vaishu Haklıydı! Darmesh Geri Döndü!

Baş Tacım 107.bölüm özetinde Archana mutlu haberi annesiyle paylaşıyor. Herkes çok mutluyken bu mutluluk kısa sürüyor ve Savita yine Archana’yı evden atıyor. Darmesh ise geri dönüp ortalığı toza dumana boğacak gibi duruyor. Baş Tacım 107.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Varsha ve Vaishu, Darmesh hakkında konuşuyorlardır. Vaishu, Darmesh’i gördüğüne çok emin olduğunu söylüyor. Ama Arçu’nun her zaman Madhuri’nin yanında durduğunu söyler. Ayrıa Madhuri’nin yeni doğacak çocuğunu bile kendi çocuğundan daha değerli bulduğunu anlatır. Varsha yanlış anlayabileceğini söylediğinde Vaishu sinirlenir. Varsha ve Vaishu konuşurken Darmesh’e çok yakındırlar. Başka bir yola girip son ada görme şanslarını kaybederler. Shibu, Darmesh’in yanına gelir.

Savita Manav’ın ilaçlarını getirmesini bekler ama vakit bir hayli geçmiştir. Archana Sachin’i kucağına alıp dşarı çıkmak üzeredir. Savita Sachin’i kucağına aldığı için Archana’nın üzerine yürür. Ona bir daha bu çocuğa dokunmamasını söyler. Arçu Manav’ın gelemeyeceğini işi çıktığını ilaçlarını almak için kendisi dışarı çıkacağını söyler.

Arçu Sachin’i alıp çıkarken Manav eve elinde ilaçlarla gelir. Savita Arçun’un kendisini kandırmasına çok sinirlenir. Manav onlara bakıp geleceğini söyler. Manav, Arçu ve Sachin hep birlikte gezmeye çıkar. Manav elinde dondurmayla gelir. Daha sonra hep birlikte Soluchana’nın yanına müjdeli haberi vermeye gitmeye karar verirler.

Malohar gündüzleri uyuduğu için evdekiler onun hasta olabileceğini düşünür. Varsha ve Satish de gelmiştir. Daha sonra Arçu da gelir. Vaishu Arçu’yu görünce suratı asılır. Onun haricinde herkes birbirini gördüğü için çok mutludur. Manav ve Arçu, Soluchana’ya müjdeli bir haber vermek için geldiğini söyler. Archana anne olacağını söylediğinde Soluchana ve evdekiler havaya uçar. Anne kız kucaklaşırlar. Odasından çıkan Vaishu neler olduğunu sorar. Arçu’nun hamile olduğunu öğrendiğinde o da her şeyi bir kenara bırakıp ablasını tebrik eder. Soluchana şeker dağıtacağını söylerken Satish bir parti yapmaları gerektiğini söyler.

Baş Tacım 107.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor!

Archana eve döndüğünde Savita’yı sinirli bulur. Kendisini azarlayınca eskisine döndüğü için mutlu olması gerektiğini düşünür. Ama şimdi üzülüyordur. Archana bir an durup yeniden büyükanne olacağını söylemeyi dener. Ama Manav’ın sözlerini hatırlar. Doğru zamanı beklemeyi düşünür.

Manav, Satish ve Varsha konuşmaya dalar. Konu Vaishu’nun Darmesh’i görmesi ve Arçu’un inanmayıp Madhuri’nin yanında yer alması. Manav ise tüm bu gelişmelerden habersiz olduğunu söylüyor. Varsha şaşırır. Archana’nın anlatmış olabileceğini düşünüyordur. Vaishu’nun Darmesh’i görmüş olabileceği gerçeğinin atlanmaması gerektiği konuşulur. Satish eğer bu doğruysa Darmesh’in intikam almaya çalıştığını ve bu durumun kendileri için hiç iyi olmadığını söyler.

Savita takılarını çıkarıp onlara bakıp öper. Daha sonra komşuları Savita’yı çağırmaya başlar. Savita da mücevherleri ortada bırakıp dışarı çıkar. Archana eve döndüğünde mücevherin ortalıkta olmasına şaşırır. Onu kaldırıp Savita’nın odasına koymaya çalışır ama kapısı kilitlidir. Kendi yatağının üstün koyar.

Varsha ablasıyla konuşmaya gelir. Bir çocuk evlat edinmeye karar verdiklerini ve prosedürlerin zorlayıcı olduğunu anlatır. Bu yüzden bir kişiye ihtiyacı olduğunu söylüyor. Bu kişi Varsha’nın kürtaj olduğunu söylemeyecektir. Bunun engel teşkil edebileceğini şu an için sürecin çok iyi gittiğini söyler. Ayrıca Varsha Vaishu konusuna da değinir. Neden ona inanmıyorsunuz, o gün onunla birlikte değildik, ya gerçekten Dharmesh’i gördüyse ya da görmediyse en azından onu dinleyemeliyiz diyor.

Archana Varsha’ya, “Ben her zaman gerçeği destekledim ve bunu yapmaya devam edeceğim, sırf Vaishu benim kız kardeşim diye onu her zaman desteklemem gerektiği anlamına gelmez.” Varsha, Archana’yı sakinleştirmeye çalışır ama Archana, neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmediğini,kendisinin de yanlış olabileceğini ama yanlış olduğunun kanıtlanması gerektiğini yanlış olduğu kanıtlanırsa Vaishu’dan af dileyeceğini söyler. Ama şimdilik Madhuri’yi destekleyeceğini ekler.

Baş Tacım 107.Bölüm Fragmanı – 15 Ekim Cuma Günü Neler Olacak?

Baş Tacım dizisinde Darmesh ise Shibu’ya bir şeyler söylüyor ve Shibu bunu yapamayacağını söyler. Darmesh ise başka bir seçenek sunmayacağını bunun bir emir olduğunu söyler.

Manav ise Ajit’in evine gidip onunla konuşacaktır. Ajit gelene kadar Rasika Maav’a musallat olup üstten tavırlarla ona sinsice gülümseyip laf sokar. Vandu ise her zamanki gibi yatıştırıcı rol üstlenir. Ajit’in sesi duyulur sarhoş olmuştur. Ajit Manav’a kızgındır. Onu hırsızlıkla suçlamıştır. Ajit bunu sindiremez iki tarafta gerilir. Rasika ise oğlunun tavrlarından çok memnundur. Vandu araya girip sakin olmalarını ister. Ajit onu susturur. Vandu susmayacağını birisinin abisi diğerinin de kocası olduğunu söyler. Ajit sert bir tokat atar. Kız yere düşer. Manav sinirlenip Ajit’in üzerine yürür. Bu Ajit’in Vandu’ya haksız yere attığı kaçıncı tokat!

Manav kardeşini de alıp çıkacakken Ajit Vandu’ya çıkarsa bir daha eve geri giremeyeceğini söyler. Bu yüzden nedense Vandu kalıyor.

Savitaeve geri döner. Takılarını Archana’nın yatağında görünce odasına gider. Oturur ve ağlamaya başlar, çünkü artık Manav’ın mücevheri Archana’ya vereceğini düşünmektedir. Mücevherlere bakıyor ve çok üzgün görünüyor. Arçu ve Manav’ın mücevherler için kavga ettiği anı hatırlıyor. Bu yüzden Arçu oğluna bir ders vermek istiyor. Arçu’yu kaptığı gibi kapıdan dışarı atıyor. O sırada Manav da eve dönmüş yine aynı manzarayla karşılaşmıştır. Arçu beni bu evden atamazsın diyerek nutuk çekerken Savita kararlıdır. Eşyalarını da üzerine fırlatır. Yine bilindik manzaraları izliyoruz. Manav artık tükenmiştir. Ne dese Savita’nın bir kulağından girip diğerinden çıkıyordur. En sonunda Manav Savita’nın yeniden büyükanne olacağını söylediğinde bile tepkisiz kalır. Damador bu haberi duyunca sevinir. Artık Savita’ya dayanamadığını o da evi terk edeceğini söyler.

Damador’u Arçu ve Manav ikna edip geri gönderir. Arçu ve Manav yine sokakta kalıştır. Kime gitsek diye düşünürken Madhuri’nin kapısını çalarlar.

Ertesi gün Satish ve Manav işle ilgili konuşurken Shibu’dan telefon alırlar. Darmesh’i az önce gördüğünü söyler. Satish ve Manav polisle birlikte Shibu’nun dediği yere gider. Shibu’nun dediği doğru çıkar ve Darmesh tutuklanır. Satish ve Manav, Shibu’ya minnettar kalır.

Darmesh kefaretle serbest kalır kalmaz Madhuri’nin yanına gider. Madhuri buraya gelmemesini Archana ve Manav’ın evlerinde kaldığını söyler. Darmesh onlardan korkmadığını birbirlerine ihtiyacı olduğunu söyler. Madhuri’nin hamie olduğunu yardıma ihtiyacı olduğunu ve Varun’u birlikte kurtaracaklarını söyler.

Arcu gelir ve manzarayı görür. Darmesh oğlunu kurtarmaya geldiğini Madhuri için geldiğini söyler. Madhuri için iyi bir koca olacağını kanıtlayacağını söyler.

Soluchana’nın evinde Arçu için parti verilir. Herkes danslar eder. Aniden Darmesh’in gelip Varun’un hiçbir yerde olmadığını söyler. Darmesh, Archana’yı Varun’u kaçırmakla suçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir